Хома з пастою• сегодня в 10:10

Перспективы на будущее

Итак хочу поразмышлять.В 22 году уехали в Германию Сейчас нам 47 и 45 лет .Работа 1500 и 2000 .Все время как будто и не там и не дома.что дальше делать.Грызть гранит и оставаться в Германии или менять страну.
Кинг-Конгша• сегодня в 10:23
Ответ дляХома з пастою
Хочеться спокойно понимать хоть что то
Сейчас всё в мире так быстро меняется, что понимать хоть что-то нельзя нигде 🤷‍♀️

сою не люблю• сегодня в 10:23
Ответ дляХома з пастою
Постоянно ожидание что тебя под зад ногой
По-перше, якщо ви працюєте, вас ніхто гнати не буде.
По-друге, під зад ногою вас в будь-якій країні виженуть, якщо не працюватимете і війна закінчиться.
сою не люблю• сегодня в 10:24
Ответ дляХома з пастою
Хочеться спокойно понимать хоть что то
Змиріться, спокійно розуміти щось ви вже не будете ніколи.
НаБалКоніХодять• сегодня в 10:24
Ответ дляХома з пастою
А где вам дадут больше чем в Германии?
На циголках• сегодня в 10:24
Ми теж в Німеччині, трохи молодші, але часто такі думки проскакують. та ми відносно нещодавно тут і тільки мову довчаємо, бо не дають без сертифікату В2 визнання дипломів почати робити. А ви вже працюєте. На вашому місці- вже б точно не смикались. Скрізь будуть свої приколи. Ви ж вже можете пробувати міняти параграф?
сою не люблю• сегодня в 10:24
Ответ дляХома з пастою
У меня 3 група по онкологии
Тоді точно сидіть в Німеччині. Правда в онкології не групи, а стадії, дивно, що ви не в курсі.
сою не люблю• сегодня в 10:26
Вибачте, не зрозуміла, що мова про групу. Хіба її не знімають через час? Хоча все одно з ризиком рецидиву краще сидіти в Німеччині.

НаБалКоніХодять• сегодня в 10:26
Ответ длясою не люблю
На сьогодні перехід на робочу візу з низькою зп робочої спеціальності не передбачено. Захист закінчується в березні 27 року, Ніксон механізмів не існує і невідомо що далі
сою не люблю• сегодня в 10:27
Ответ дляНаБалКоніХодять
Все відомо, статус будуть продовжувати.
НаБалКоніХодять• сегодня в 10:28
Ответ дляХома з пастою
Да уже б и не против чтоб погнали.Может как то б понимание кто ты вернулось
Возвращаетесь. На границе заберут и все расскажут
ВЫВсеВрете• сегодня в 10:28
Ответ длясою не люблю
Ви бачили вимоги по зарплатні у людей середнього віку ?
Кинг-Конгша• сегодня в 10:30
Ответ дляВЫВсеВрете
Їх пересмотрять. То нереалістичні цифри навіть для німців
НаБалКоніХодять• сегодня в 10:30
Ответ длясою не люблю
Все відомо, статус будуть продовжувати.
Це лише ваші домисли. Дайте посилання. Статус продовжувати не будуть. Буде перехідний механізм. Який вже поступово запроваджують деякі країни, одна за одною. Наприклад, Польша.
ВЫВсеВрете• сегодня в 10:31
Ответ дляКинг-Конгша
А німці вдома і не переходять на інші параграфи
Ну очевидно ж що хотять залишати не всіх
Бабульція• сегодня в 10:31
Ответ длясою не люблю
Вона мала на увазі, що у неї 3 група інвалідності по онкології.
Вам правда прямо необхідно уколоти її саме по цьому питанню?
Якісь дивні люди((
Кинг-Конгша• сегодня в 10:31
Ответ дляНаБалКоніХодять
А куди будуть «переходити» всі отримувачі бюргергельд?
ВЫВсеВрете• сегодня в 10:31
А можна було одразу їхати в країни з адекватною легалізацією
НаБалКоніХодять• сегодня в 10:31
Ответ дляВЫВсеВрете
Отож. Просто всі думають, що все життя будуть утримувати
Баба_Воля• сегодня в 10:31
Ответ длясою не люблю
В инвалидности группы.

НаБалКоніХодять• сегодня в 10:32
Ответ дляВЫВсеВрете
Куди?
Кинг-Конгша• сегодня в 10:32
Ответ дляВЫВсеВрете
Нічого наразі не очевидно. От взагалі. Ніяких офіційних даних не було
ВЫВсеВрете• сегодня в 10:33
Ответ дляНаБалКоніХодять
Куди?
Порадницям такі країни не підходять
Польша , Чехія , Словаччина
На циголках• сегодня в 10:33
Ответ дляНаБалКоніХодять
Про закінчення статусу- станом на сьогодні так. Але вже в травні будуть розглядати можливість продовження. Може я й помиляюсь, але, знаючи німців, навряд чи вони просто виженуть тих, в кого вклали багато грошей. В них все до цента пораховано і приймали вони українців з метою підняти економіку в перспективі, бо їх бабці і діди мали всі шанси без пенсій лишитись.
Тому зараз- можливо обмежать прийом нових, можливо скоротять самі виплати, але отак просто зробити дірку в економіці- це не про них. Вони всіма силами поженуть на роботи тих, в кого вкладали гроші, а вже потім будуть думати про повернення когось назад..
Бабульція• сегодня в 10:33
Ответ дляНаБалКоніХодять
Але все так само в інших країнах.
А ні, є ще гірше.
Є країни які взагалі не дадуть робочі документи при будь-якій роботі і зп.
Це маленькі країни, яким додаткове населення на постійній основі не треба.
Є ті, хто давно офіційно заявив, що всі на вихід
Пишущаяся• сегодня в 10:33
Ответ дляХома з пастою
В усіх країнах таке хто на тимчасовому захисті. Почитайте групи Норвегії, Чехії, Англії. Там теж люди переживають про під зад ногою
ВЫВсеВрете• сегодня в 10:35
Ответ дляНа циголках
Який відсоток працює ? Дірка в економіці це утримувати людей роками
Кинг-Конгша• сегодня в 10:35
Ответ дляНа циголках
Поживемо подивимось. Я чекаю розгляду питання водійських прав дуже 😁 теж начебто в травні-червні
Кинг-Конгша• сегодня в 10:35
Ответ дляВЫВсеВрете
Тут ви праві. Малий відсоток 🤷‍♀️
Марс атакує• сегодня в 10:40
Ответ дляХома з пастою
Ви дивна якась. То переїзджайте самі, якщо так впевнені, що погонять, навіщо тоді чекати?
Марс атакує• сегодня в 10:41
Ответ дляВЫВсеВрете
Порадницям такі країни не підходять
Польша , Чехія , Словаччина
Так не всі ж емігрували, багато хто просто тікав