Запасная спина• 18 апреля в 11:37
Так і не навчилася водити авто, ненавиджу себе за це
В 2021 році я здала на права, але водити авто так і не змогла. В мене помалу виходило, я їздила якимись тихим вуличками. Потім почалася війна, я виїхала в іншу країну, навчання на цьому закінчилось. В 2022 році повернулася додому, найняли інструктора. Він зі мною поїздив, взагалі не побачив жодних проблем у мене з водінням. Але...у чоловіка авто Hundai sonata 2015,я не відчуваю її габаритів. Він постійно був незадоволений моїми навичками водіння, кричав що авто грошей коштує, що я його розіб´ю. При цьому хотів, щоб я навчилась водити. В результаті якось не потрапила в аварію( чоловік був поруч),дуже злякалася і перепутала педалі. Коли я сідаю в авто, в мене дуже сильний страх, який прямо сковує мене. Я ніби нічого не бачу і не чую,як в тумані. Разом з тим я ненавиджу себе за те, що так і не навчилася водити.
Мені соромно за себе, мені це доставляє незручності- бо я працюю ріелтором і мені завжди треба переміщатися по місту. А я по тим автобусам- тільки я і бабульки пенсіонерки ( ось тут мені за себе дуже соромно, прям неповага до себе). І разом з тим я не можу перебороти свій страх. Пройшло вже 5 років після отримання прав, я вже геть усе забула - як правильно водити. Ще я боюся їздити містом, боюсь збити людину. Це так з´їдає мене зсередини...
Не прохожу мимо• 18 апреля в 11:39
Это муж вам внушил страх. Берите инструктора. С мужем не ездить!!!!
ЗавЛабСнаб• 18 апреля в 11:39
Вам не нужно ездить с мужем. Вам нужен хороший инструктор, который все объяснит, вселит уверенность и спокойствие.
Organic• 18 апреля в 11:40
То не вы ездить не умеете то муж долб ..б , нормальный муж купил бы вам авто и нанял хорошего инструктора., а не пизд…л по руку в машине
БоВжеВільна• 18 апреля в 11:41
берите инструктора и катайтесь с ним
это нужно было сделать с самого начала
ЗавЛабСнаб• 18 апреля в 11:41
Ответ дляПовітруля
Дайте почитать эту тему мужу.
Ой, я вас умоляю) они непоколебимы в своей вере в то, что вождение - это удел мужчин. Не все конечно! Но очень многие.
Тётя Хрюша• 18 апреля в 11:42
Ответ дляДеловитая
1. Купить второе авто
2.ездить без мужа
І бажано на коробці автомат, тоді взагалі як по маслу піде
Язикувата Хвеська• 18 апреля в 11:43
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну авторки ж хоче щоб вона водила))
Зоряний Шлях• 18 апреля в 11:43
Автор, я така ж. Правам 15 років, коли отримала- не їздила, бо вагітність- пологи, були свої проблеми. Тепер взяла інструктора, відкатала з нею, ніби все норм… поки вона була поруч.
А тепер знову дикий страх. Хоча і є одна маленька електричка ( про іншу машину мовчу) , я і на ній боюсь.. і розумію, що це останній був шанс, бо вже 48, а не 28
Поміркована думка• 18 апреля в 11:45
Ответ дляТётя Хрюша
И выбирать небольшую машину.
Я тоже не на каждой могу, даже на форд мустанг мне ужасно было, как корабль круглый, тоже не чувствовала габаритов. А на некоторые села и спокойно поехала.
ЗавЛабСнаб• 18 апреля в 11:44
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну авторки ж хоче щоб вона водила))
Одного его желания недостаточно. Мой тоже хотел: купил машину мне, оплатил инструктора. За что я ему очень благодарна.
Деловитая• 18 апреля в 11:45
Ответ дляТётя Хрюша
Да и на механике будет ездить, тоже мне премудрость. Просто это должна быть её машина и езда каждый день. Тогда и страх уйдёт, и габариты почувствует
ЗавЛабСнаб• 18 апреля в 11:45
Ответ дляПоміркована думка
И выбирать небольшую машину.
Умение ощущать габариты авто не зависит от его размеров. Инструкторы учат разным штукам, как понимать, где твое колесо, сколько до бордюра и прочее. А потом дело опыта только
Язикувата Хвеська• 18 апреля в 11:46
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну я смайлик поставила
Язикувата Хвеська• 18 апреля в 11:46
Ответ дляДеловитая
Навіщо механіка в 2026 році?
Всі авто практично автомат зараз
Поміркована думка• 18 апреля в 11:47
Ответ дляЗавЛабСнаб
Само собой. Но имеет ещё огромное значение когда не твоя, дорогая, и муж истеричка. Так и опыта не наберёшься
Куплю орехи• 18 апреля в 11:48
Купить свою машину, учиться ездить с инструктором на своей машине, не ездить с мужем, когда Вы за рулём.
Деловитая• 18 апреля в 11:48
Ответ дляПоміркована думка
И выбирать небольшую машину.
На небольшой мне тяжелее. Плохие дороги и маленькие колеса, клиренс . На большой -сидишь выше, обзорность лучше,, ямы и бордюры не так страшны.
Язикувата Хвеська• 18 апреля в 11:48
Ответ дляЗоряний Шлях
Та 98% страшно їхати вперше самій. Це нормально бо ви керуєте тз.
Запасная спина
• 18 апреля в 11:48
Ответ дляПоміркована думка
И выбирать небольшую машину.
Які саме авто вам підійшли?
Деловитая• 18 апреля в 11:50
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Навіщо механіка в 2026 році?
Всі авто практично автомат зараз
У автора даже у мужа тарантайка 2015года, над которой он трусится. Вы думаете , оно ей купит машину 2026года выпуска? Вы правда в это верите?
Губка Боб• 18 апреля в 11:51
Ответ дляЗапасная спина
Які саме авто вам підійшли?
Зручніше їздити на великому авто
Поміркована думка• 18 апреля в 11:53
Ответ дляЗапасная спина
Які саме авто вам підійшли?
Угловатые )
Если серьёзно, просто на каждой покатайтесь, сразу поймёте на какой удобно лично Вам.
Тут как тут• 18 апреля в 11:55
У меня так было после езды с папой, долго не ездила. Потом встретила мужа - он наоборот подбадривал, говорил, ничего, езди потихоньку. Но главное, он мне купил автомат, это небо и земля по сравнению с механикой. Уже езжу кайфую, после жевания себя, наступил кайф, что я смогла. Вам нужна нормальная машина и человек рядом, вселяющий уверенность
Играю у края• 18 апреля в 11:57
Автор, ваш муж жадный. Он не хочет давать вам авто. И покупать новое не хочет. И свободы вашей в купе с независимостью боится. У вас нет проблем с вождением, просто недостаток практики. У вас проблема с тем, что вы позволяете мужу подавлять вас.
Вітаміни косметика• 18 апреля в 11:59
ви моя подруга
я так їздила раз на місяці. А це вже потрохи життя змушує... Машина теж велика -габарити відчуваю, але не усюди з такими габаритами зручно розворот та тп...
Моя вам порада не їздити з чоловіком разом - я коли з своїм їду це жесть- рота не затуля...хапанути за руль може і тп...Раз висадила йшов пішки додому...стараюся з ним не їхати - він в мене не абьюзер- але як я за кермом рота не затуля...то жесть...а як сам тупане за кермом то можна