sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_96
Горня капучіно• 04 июня в 23:50

Допоможіть! Чоловік критикує мою їзду!

Хочу мудрої поради, жінки. Чоловік ПОСТІЙНО критикує мою їзду. Постійно. Щодня. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ 😣😩
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
crying_face 16 woman_facepalming 9 heart 3 face_with_tears_of_joy 3
219 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
noavatar
Дівчина Гілмор• 04 июня в 23:50
1
Посігналить собачкам можна
like 11

anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:51
2
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
crying_face 17 woman_facepalming 5
anonim_14
Ниф_ниф• 04 июня в 23:52
3
Высадите его на хер из машины,пусть пешком идет
like 126 heart 4 clapping_hands 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_9
Тень льва• 04 июня в 23:51
4
Попросить его пока с вами не ездить
like 52
anonim_174
ТихоЯ• 04 июня в 23:51
5
Не брати його в машину
like 49
anonim_202
Айболитная• 04 июня в 23:51
6
А чого він в машині сидить з вами?
like 38 face_with_tears_of_joy 1
anonim_14
Ниф_ниф• 04 июня в 23:51
7
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
На повороте и нужно скорость сбрасывать
like 28 dislike 3
anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:51
8
Ответ дляНиф_ниф
Высадите его на хер из машины,пусть пешком идет
Було. Зупинилася, кажу виходь бля!
face_with_tears_of_joy 30 like 15 heart 5 woman_facepalming 1
anonim_89
Сирожено_пирожено• 04 июня в 23:52
9
Ответ дляДівчина Гілмор
Посігналить собачкам можна
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
face_with_tears_of_joy 52 woman_facepalming 5 fire 4

anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:52
10
Ответ дляАйболитная
А чого він в машині сидить з вами?
Разом розвозимо дітей по школах і їдемо на роботу. Роботи наші поруч, авто одне.
woman_facepalming 9 crying_face 3 pouting_face 1
anonim_14
Ниф_ниф• 04 июня в 23:52
11
Ответ дляГорня капучіно
Було. Зупинилася, кажу виходь бля!
Обиделся?
noavatar
Дівчина Гілмор• 04 июня в 23:52
12
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Я прочитала ’їду’😄
face_with_tears_of_joy 12 like 1
anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:52
13
Ответ дляНиф_ниф
На повороте и нужно скорость сбрасывать
Так
anonim_112
САМ_ТАКОЙ• 04 июня в 23:53
14
разводитесь!!!
face_with_tears_of_joy 4 like 1
anonim_23
Анонимушка• 04 июня в 23:53
15
Не возіть його. Бережіть себе
like 11
noavatar
Дівчина Гілмор• 04 июня в 23:53
16
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Їздіть без його
like 13
anonim_193
АБВГДейка• 04 июня в 23:53
17
Дякуйте, що не *изду
face_with_tears_of_joy 8
anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:53
18
Ответ дляТень льва
Попросить его пока с вами не ездить
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
woman_facepalming 29
anonim_207
Закуйовджена життям• 04 июня в 23:53
19
20 років за кермом але чоловіка катаю може раз на рік. Нафіг той винос мозку
like 22

anonim_202
Айболитная• 04 июня в 23:53
20
Ответ дляГорня капучіно
Разом розвозимо дітей по школах і їдемо на роботу. Роботи наші поруч, авто одне.
Ну тоді нехай він везе вас всіх зранку. Ви практикуйте їздити без нього. Беріть машину в інший час
like 25
anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:53
21
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Та, бляха, мабуть вже б краще її
face_with_tears_of_joy 33 woman_facepalming 3
anonim_81
Пані_Перчик• 04 июня в 23:54
22
наберитесь терпения

и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
woman_facepalming 21 dislike 3 like 1
anonim_202
Айболитная• 04 июня в 23:55
23
Ответ дляГорня капучіно
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
Ви як мала дитина)
Ну назбираєте штрафів, то заплатите. Ви ж працюєте, маєте свої грошики
like 14 woman_facepalming 1
anonim_207
Закуйовджена життям• 04 июня в 23:55
24
Ответ дляГорня капучіно
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
Брехні. За машину трясеться
like 38
anonim_127
Вилосипедниця• 04 июня в 23:55
25
Відмовилась би з ним їздити.
like 10
anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:55
26
Ответ дляАйболитная
Ну тоді нехай він везе вас всіх зранку. Ви практикуйте їздити без нього. Беріть машину в інший час
На жаль, так не виходить. Працюю з ранку до вечора, 6 днів. А ввечері ще дітям час уділити. Нема коли попрактикуватися
anonim_202
Айболитная• 04 июня в 23:56
27
Ответ дляГорня капучіно
На жаль, так не виходить. Працюю з ранку до вечора, 6 днів. А ввечері ще дітям час уділити. Нема коли попрактикуватися
В вихідні їздіть кудись по справах
like 11
anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:56
28
Ответ дляПані_Перчик
наберитесь терпения

и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
Уже 4 місяці цього бузіння. Я вже не можу. І діти це чують!((( Бо я теж даю словесну відсіч, звісно
crying_face 9 face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
anonim_81
Пані_Перчик• 04 июня в 23:57
29
Ответ дляГорня капучіно
Уже 4 місяці цього бузіння. Я вже не можу. І діти це чують!((( Бо я теж даю словесну відсіч, звісно
ну сколько надо времени - столько и терпите

процесс этот - благо - не бесконечный
dislike 4 like 2
anonim_96
автор Горня капучіно • 04 июня в 23:57
30
Ответ дляАйболитная
Ви як мала дитина)
Ну назбираєте штрафів, то заплатите. Ви ж працюєте, маєте свої грошики
Мені зараз 2 штрафи - і права заберуть. Я ж новачок
crying_face 4 woman_facepalming 2
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff