Горня капучіно• 04 июня в 23:50
Допоможіть! Чоловік критикує мою їзду!
Хочу мудрої поради, жінки. Чоловік ПОСТІЙНО критикує мою їзду. Постійно. Щодня. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ 😣😩
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
16
9
3
3
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:51
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
17
5
Ниф_ниф• 04 июня в 23:51
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
На повороте и нужно скорость сбрасывать
28
3
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:51
Ответ дляНиф_ниф
Высадите его на хер из машины,пусть пешком идет
Було. Зупинилася, кажу виходь бля!
30
15
5
1
Сирожено_пирожено• 04 июня в 23:52
Ответ дляДівчина Гілмор
Посігналить собачкам можна
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
52
5
4
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:52
Ответ дляАйболитная
А чого він в машині сидить з вами?
Разом розвозимо дітей по школах і їдемо на роботу. Роботи наші поруч, авто одне.
9
3
1
Дівчина Гілмор• 04 июня в 23:52
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Я прочитала ’їду’😄
12
1
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:52
Ответ дляНиф_ниф
На повороте и нужно скорость сбрасывать
Так
Дівчина Гілмор• 04 июня в 23:53
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Їздіть без його
13
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:53
Ответ дляТень льва
Попросить его пока с вами не ездить
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
29
Закуйовджена життям• 04 июня в 23:53
20 років за кермом але чоловіка катаю може раз на рік. Нафіг той винос мозку
22
Айболитная• 04 июня в 23:53
Ответ дляГорня капучіно
Разом розвозимо дітей по школах і їдемо на роботу. Роботи наші поруч, авто одне.
Ну тоді нехай він везе вас всіх зранку. Ви практикуйте їздити без нього. Беріть машину в інший час
25
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:53
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Та, бляха, мабуть вже б краще її
33
3
Пані_Перчик• 04 июня в 23:54
наберитесь терпения
и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
21
3
1
Айболитная• 04 июня в 23:55
Ответ дляГорня капучіно
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
Ви як мала дитина)
Ну назбираєте штрафів, то заплатите. Ви ж працюєте, маєте свої грошики
Ну назбираєте штрафів, то заплатите. Ви ж працюєте, маєте свої грошики
14
1
Закуйовджена життям• 04 июня в 23:55
Ответ дляГорня капучіно
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
Брехні. За машину трясеться
38
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:55
Ответ дляАйболитная
Ну тоді нехай він везе вас всіх зранку. Ви практикуйте їздити без нього. Беріть машину в інший час
На жаль, так не виходить. Працюю з ранку до вечора, 6 днів. А ввечері ще дітям час уділити. Нема коли попрактикуватися
Айболитная• 04 июня в 23:56
Ответ дляГорня капучіно
На жаль, так не виходить. Працюю з ранку до вечора, 6 днів. А ввечері ще дітям час уділити. Нема коли попрактикуватися
В вихідні їздіть кудись по справах
11
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:56
Ответ дляПані_Перчик
наберитесь терпения
и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
Уже 4 місяці цього бузіння. Я вже не можу. І діти це чують!((( Бо я теж даю словесну відсіч, звісно
9
2
1
Пані_Перчик• 04 июня в 23:57
Ответ дляГорня капучіно
Уже 4 місяці цього бузіння. Я вже не можу. І діти це чують!((( Бо я теж даю словесну відсіч, звісно
ну сколько надо времени - столько и терпите
процесс этот - благо - не бесконечный
процесс этот - благо - не бесконечный
4
2
автор
Горня капучіно
• 04 июня в 23:57
Ответ дляАйболитная
Ви як мала дитина)
Ну назбираєте штрафів, то заплатите. Ви ж працюєте, маєте свої грошики
Ну назбираєте штрафів, то заплатите. Ви ж працюєте, маєте свої грошики
Мені зараз 2 штрафи - і права заберуть. Я ж новачок
4
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
