Млинець Мій• 18 апреля в 22:24

Як визначають по говору звідки людина?

Моїй сестрі постійно кажуть що в неї акцент наче вона з Черкащини, хоча вона там ніколи не була, по чому це визначають так?
Мамин тріль• 19 апреля в 16:42
Віддихати - перепочити після фіз навантаження. І зазвичай іменники утворюються від дієслів, а не навпаки

Ацетилсалициловая кислота• 19 апреля в 17:11
Я могу определить по говору даже жителей разных сел в моем районе, а вы о регионе... Конечно же это слышно, если ты прожил там жизнь и знаешь все нотки
Леди_на_драндулете• 19 апреля в 18:08
Ответ дляНеправдиша
люблю діалекти) Харківчани дуже чітко говорять слова, Одесса- цікаво формує іноді речення, шокає), Черкаська- у них веселий суржик. Дніпряни- шокають і гакають більше ніж інші) Канівщина влітку- марелі) Західна - багато слів взагалі не має спільного з українською. Зрозуміти можна Прикарпаття, Львівян, Івано-франківську частково. Але чим більше до кордону- тім менше української. Верховина мене здивувала своїм Йо) По іншому називають багато чого, але це цікаво.
’Але чим більше до кордону- тім менше української.’ І більше російської
Неправдиша• 19 апреля в 18:08
Ответ дляЛеди_на_драндулете
і все таки- вони українці. І російська у них інша.
Леди_на_драндулете• 19 апреля в 18:14
Ответ дляНеправдиша
’Західна - багато слів взагалі не має спільного з українською’ ?
Це взагалі не так.
Стефанія• 19 апреля в 18:24
Я з Чернівців в легко відрізняю хто зі Львову , франківськ тернопільщина мені однакові, потім Закарпаття , окремо йде Київ та центральна . Ну і Харків - Дніпро теж одразу ідентифікую , але між собою не відрізняю .
Одеса - теж окрема історія.
Неправдиша• 19 апреля в 18:40
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це взагалі не так.
так) Угорська- не українська.

Леди_на_драндулете• 19 апреля в 18:42
Ответ дляНеправдиша
так) Угорська- не українська.
Це етнічні угорці розмовляють угорською мовою
Національна меншина в Україні
Жена миллионера• 19 апреля в 19:54
Акцент есть почти у всех, в той или иной степени
бЭйбА• 19 апреля в 20:17
Я до 8 лет была україномовною. Потом мы переехали в Донецкую область и я выучила русский. Потом я ещё 10 лет жила на россии.
Я говорю на русском с четким ’ґ’ и акаю как москалька. Та вільно володію українською, без суржика. И вот украинцы по моему украинскому всегда затрудняются распознать из какого я региона.
Ластовиння• 19 апреля в 21:32
Ответ дляЧорноброваЯ
Самым чистым украинским говорят, как раз киевляне, харьковчане, днепряне)
Нет, «классический украинский язык» это Полтава и область