Млинець Мій• 18 апреля в 22:24

Як визначають по говору звідки людина?

Моїй сестрі постійно кажуть що в неї акцент наче вона з Черкащини, хоча вона там ніколи не була, по чому це визначають так?
Баба_Воля• 19 апреля в 10:08
Ответ дляЖінка з перцем
Удалено администрацией...
Очень мало, к сожалению, на красивом украинском говорит людей. Вот этот самый канонический. Он очень красивый. А суржики эти настолько портят его.

Міряно-переміряно• 19 апреля в 10:10
Ответ дляПечальки.нет
Я тоже несколько лет назад. Они прямо заимствованы из польского. Тут колижанками называют одноклассницы в школе ещё. Правда как называют мальчика одноклассника я ещё не поняла)) завтра у сына спрошу
Колега
Баба_Воля• 19 апреля в 10:12
Ответ дляЧорноброваЯ
Самое интересное, что мы ( русскоговорящие украинцы) вообще по другому говорим.
Поэтому рашики нас тоже отличают сразу
Я киевлянка
Не всегда они отличают. Если нет гэ и речь чистая. Я не в Украине живу. И были случаи, когда кацапня с этими своими чо подходила и начинали то подскажите, то еще что-то спрашивать. Для меня это было удовольствие. Спрашивать а вы откуда. И на их гордое откуда отвечать откуда я. Особенно с блеском злости в глазах моих. Какие реакции бывали прекрасные.
Мамин тріль• 19 апреля в 10:15
Ответ дляЖінка з перцем
Удалено администрацией...
Цікаво, що значить ’лєбєзєніе’? Ввічливість? По темі: я чітко одразу чую людей з Донеччини,з Луганщини, з Полтавщини, із Запоріжжя, з Черкащини, з Сумщини, з Чернівців. Наприклад, Донеччина - це глухе ’г’, майже ’х’ + багато таких слів ’зеківських’ Це не добре і не погано, це так є. Чернівці - дууууже повільно, довго думають, довго відповідають. Полтавщина - дійсно як галушка в роті, спокійні, задоволені, щирі. Галичани - ну тут, вибачте, стиль і гонор, чітка і правильна вимова.
Баба_Воля• 19 апреля в 10:15
Ответ дляЧемна панночка
Харьков город студентов, тут срашляндия училась, и там можно отличить блядьгородских от курвских
😂прикольно написаны все географические объекты
Гарні диньки• 19 апреля в 10:38
Я чую чернігівський, закарпатський, івано-франківський, львівський, вінницький акценти. Ще чую, коли людина з Донецького та Луганського регіону, але різниці між ними не відчуваю на слух.
Розрізняю за вимовою та словами, які людина використовує. Вчилась і працювала з людьми з цих регіонів.
Галя-краля• 19 апреля в 10:37
Ответ дляБаба_Воля
Тему чистоти української мови , яку часто піднімають у рос інформаційному просторі , є частиною ІПСО та інструментом пропаганди.
Українська мова має багатовікову історію та є самобутньою , а багато слів у рос язику є запозиченими. І з української також .
Тож перестаньте нести в маси кацапські наративи і не демонструйте тут своє невігластво.
Пс росязичні володіють ідеально язиком ?

KROX@• 19 апреля в 11:18
Ответ дляХвець-тець
Ви вже в Одесі?
я тут с рождения
Хвець-тець• 19 апреля в 11:28
Ответ дляKROX@
я тут с рождения
Та, в іншій темі, вже прочитала що Ви за штучка маринамарина
KROX@• 19 апреля в 11:30
Ответ дляХвець-тець
эммм..кто?
KROX@• 19 апреля в 11:36
Ответ дляХвець-тець
ссылку на тему дадите, прям интересно стало)))
Баба_Воля• 19 апреля в 11:48
Ответ дляГаля-краля
Хорошего дня. 👋
Чемна панночка• 19 апреля в 11:50
Ответ дляБаба_Воля
местные куряне и белгородцы обиделись видимо сидят тут бдят
Ангелок з ріжками• 19 апреля в 12:17
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я теж, якщо розмовляє російською - москаляка
💯
Розумна Губка• 19 апреля в 12:28
Ответ дляМамин тріль
Черновцы наоборот тараторят и ударения ставят не туда
Борисфенка• 19 апреля в 12:33
Дивна тема. В Україні існує два десятки діалектів, в кожній місцевості свій.
Пошук ’єдино правильної української мови’ - це якийсь мазохізм. Дійсно цим люблять бавитися москалі, особливо завезені, ті, що в школі вчили ’правильну літературну мову’.
Стріляний птах• 19 апреля в 13:12
Словечко. В Харкові тремпель, кулёк. На Тернопільщині зара, ровер, двістА, баняк , мур, слоек
Баба_Воля• 19 апреля в 13:15
Ответ дляЧемна панночка
Одна штука всего лишь 😂😂
Не люблю натовп• 19 апреля в 13:41
Ответ дляГаля-краля
Зросійщені українці обговорюють чистоту української мови і культури.
Дивина 😮 та й годі .
сполячені українці обговорюють чистоту укр мови?

Свідок Перемоги• 19 апреля в 13:42
Я раньше обожала педерачу Стосується кожного, когда всем селом приезжают и гвалт устраивают. Мед для ушей Полесье, Житомирская обл., говорят как бабушка моя. Не могу описать, это даже не диалект, а манера говорить. Черкащане мягко говорят, полтавчане лекают, Черниговщина ыкают, западенцы то отдельная тема. Вот там диалекты, когда половины слов не понимаешь.
Не люблю натовп• 19 апреля в 13:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Навіть хоч одни населений пункт ( місто, село) в Україні де розмовляють польською чи угорською?
Крім кількох сіл в Закарпатті і Чернівцях ( там етнічні румуни і угорці) їм дуже малий відсоток
назовите хоть один населенный пункт, где говорят по-русски?
Не люблю натовп• 19 апреля в 13:48
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так ці люди етнічні угорці, румуни і словаки.
Ви етнічні росіяни? Що їхньою мовою розмовляєте
а что, у нас не живут этнические русские? не россияне, это разные вещи.
Не люблю натовп• 19 апреля в 13:50
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так вас самі росіяни гноблять , а ви далі їхньою мовою розмовляєте
наши дети сейчас учат немецкий язык в школах, а ведь недавно их дедов и прадедов гнобили немцы..
Шеллар• 19 апреля в 13:53
Своїх земляків чують - у нас баняки (кастрюлі), бараки (буряки) та лісапед.
Неправдиша• 19 апреля в 14:04
люблю діалекти) Харківчани дуже чітко говорять слова, Одесса- цікаво формує іноді речення, шокає), Черкаська- у них веселий суржик. Дніпряни- шокають і гакають більше ніж інші) Канівщина влітку- марелі) Західна - багато слів взагалі не має спільного з українською. Зрозуміти можна Прикарпаття, Львівян, Івано-франківську частково. Але чим більше до кордону- тім менше української. Верховина мене здивувала своїм Йо) По іншому називають багато чого, але це цікаво.
Хвець-тець• 19 апреля в 14:34
Ответ дляНе люблю натовп
Зараз на превеликий жаль кацапи вигнали українців з власних домівок. Це жах: війна серед Європи...сльози і розпач
Ласковая_львица• 19 апреля в 15:52
Ответ дляМамин тріль
Шкло, колєґа, віддихати, вліті (взимі), був робив, був ходив, – нічого не скажеш, суцільні стиль, гонор, і особливо правильна вимова
Svitlo_• 19 апреля в 15:53
Ответ дляХвець-тець
В мене є знайома з Волині, а вимова наче вона галичанка.
В мене батьки з сіл в одному районі. Мова кардинально різна. Навіть ніколи не подумаєш, що вони з одного регіона.
Мамин тріль• 19 апреля в 16:33
Ответ дляЛасковая_львица
Ну так, правильна. Був робив - це давньоминулий час. Всі інші - просто українські слова
Ласковая_львица• 19 апреля в 16:39
Ответ дляМамин тріль
Віддихати - це правильне українське слово? Від чого походить, від «віддиху»?