Мати драконів• 20 апреля в 17:32
А ви знаєте людей, до яких ДІЙСНО з віком прийшла мудрість?
Так прийнято вважати, що старий=мудрий=досвідчений, але в реальності - всі, кого я знаю 60+ - не отримали ту вікову мудрість. Відсутність інтелекту, розмови = набір кліше, фрази з телевізора, чорно-біле мислення та намагання всіх повчати, часто - відсутність елементарного виховання та манер. Дивуєшся, ЯК ТАК людина прожила життя...
Дуже б хотілось поспілкуватись з такою людиною в віці, яку можна слухати годинами і вона може щось цікаве розповісти, дійсно поділитись мудрістю, а не бризкати жовчу та обговорювати всіх навколо та болячки.
Ви знаєте таких? Дуже цікаво))