Жена брата Админа• 21 апреля в 16:02
О в Одесі СБУ затримала працівників ТЦК за хабар
Цікаво, це початок відповіді на дії тцк чи просто показуха.
Обнимашкина• 21 апреля в 16:12
Одних копнули для картинки. Усі Тцк такі, усі!
Їхні розцінки увесь народ знає. Зупинили - одна ціна, не заплатив на місці, завезли до Тцк - вища ціна, з полігону повернути - третя ціна, а зняти з обліку - ціна квартири.
Там можна усіх брати без розбору,вони з того живуть.
А ці, мабуть, порушили протокол- не поділились, тому і накрили.
Директриссимо• 21 апреля в 16:15
Адепты «тцк - не вийськови», что скажете, если Срыский отстранил? И наука на будущее всем зеленым подстилкам, ходите, тряситесь и оглядывайтесь
Море_море_я_скучаю• 21 апреля в 16:19
Щось вони вже геть ’берга втратили’, вимагати у людини, яка мала підстави 50 тисяч, мабуть чоловік був не простий, раз такий тариф ’зарядили’. Надіюсь слідство не включить режим дєрєбана .
Медсестричка• 21 апреля в 16:19
Ответ дляНоунэйм
Та ну тцк хорошие, то все ипсо
❗️Сирський відсторонив начальника Одеського ТЦК.
Медсестричка• 21 апреля в 16:20
Ответ дляЛипка-прилипка
Убирают особо зарвавшихся.
Вначале наделяют полномочиями. Потом отбирают
Море_море_я_скучаю• 21 апреля в 16:20
Ответ дляМедсестричка
Одеське тцк це взагал якийсь постійний зашквар, мабуть самі кончені, судячи з відео і закони їм не писані.
Пані з калабані• 21 апреля в 16:20
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Изначально в этой новости так и звучало, что бригада которая трясла больших людей. Кого то крутого видно дураки в бус затянули.
Медсестричка• 21 апреля в 16:21
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Скорее взяли по наводке, чтоб поживиться
Море_море_я_скучаю• 21 апреля в 16:21
Ответ дляМедсестричка
Будемо надітися, що жадібність фраєрів згубила.
Море Щастя• 21 апреля в 16:23
По ходу всех победнее уже обобрали. Взялись за тех, кто позажиточнее и может платить больше.
Ведите следующих. Пора осовобождать место у кормушки
Море_море_я_скучаю• 21 апреля в 16:26
Ответ дляМоре Щастя
Ну вони ж мабуть всі % віддають куди треба, спочатку щоб займати пост, а потім, щоб не мати кримінального і не бояться ж, іроди.
Медсестричка• 21 апреля в 16:27
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну видите, схема оказалась не рабочая
Море_море_я_скучаю• 21 апреля в 16:27
Ответ дляМедсестричка
Ну видите, схема оказалась не рабочая
Угу, десь не на того попали.