любименькая• 21 апреля в 20:51
Якої ви релігії?
Цікаво кого тут найбільше
Зробіть вибір:
вже голосів:
Православ´я
Протестанізм
Католицизм
Атеїзм
Іслам
Інше
Тихомандражная• 21 апреля в 20:53
Християнство. Можу відвідувати протестантську, православну і католицьку церкви, я людина віруюча але не релігійна
любименькая
• 21 апреля в 20:54
Ответ дляГде тут 0?
Верю только в деньги
Якщо ви атеїст, то так і пишіть, в не вигадуйте дурниць. Гроші всі бачать і нема тих, хто не вірить, що вони існують
любименькая
• 21 апреля в 20:55
Ответ дляПеченюшка
Атеизм - не религия
Згодна, але це світогляд, який стосується релігії
любименькая
• 21 апреля в 20:55
Ответ дляРадуга-дуга
Язичництво.
Вірите в Зевса чи можливо Нептуна?
Печенюшка• 21 апреля в 20:55
Ответ длялюбименькая
тю
это в какой религии вас назначили боссом форума?
Радуга-дуга• 21 апреля в 20:55
Ответ длялюбименькая
Вірите в Зевса чи можливо Нептуна?
Це моя особиста справа, в кого я вірю.
ТрамвайGirl• 21 апреля в 20:56
Ответ дляГрайливаКиця
Верю в Бога. Ни к какой религии не принадлежу.
А так можна, на двох стільцях одною дупою, чи самі не зрозуміли, що написали?!
любименькая
• 21 апреля в 20:56
Ответ дляПеченюшка
тю
Я лише запитала відповідати на примушувала
любименькая
• 21 апреля в 20:57
Ответ дляРадуга-дуга
Це моя особиста справа, в кого я вірю.
То навіщо відповідати, якщо не хочете давати конкретну відповідь
ГрайливаКиця• 21 апреля в 20:57
Ответ дляТрамвайGirl
Можно. Расслабьтесь.
Не всем нужен проводник к Богу в виде батюшки.
любименькая
• 21 апреля в 20:57
Ответ дляПерекус беру завжди
А где иудаизм? Мне иудейкой выгоднее всего быть
Є кнопочка інше
Радуга-дуга• 21 апреля в 20:58
Ответ длялюбименькая
Я Вам дала конкретну відповідь, богів переназивати я Вам не зобов´язана.
любименькая
• 21 апреля в 20:58
Ответ дляРадуга-дуга
Ваше право звісно, але язичництво це не конкретна релігія, а загальне визнання релігії, яка має багато богів
Печенюшка• 21 апреля в 21:00
Ответ дляТрамвайGirl
можно
это типа верит в квартиры, но не верит в риелторов
Шалена красуня• 21 апреля в 21:00
Ответ дляРадуга-дуга
Це моя особиста справа, в кого я вірю.
В чупакабру?
Радуга-дуга• 21 апреля в 21:02
Ответ дляШалена красуня
В чупакабру?
Та не треба так відверто демонструвати свій низький рівень інтелектуального розвитку.
Шалена красуня• 21 апреля в 21:06
Ответ дляРадуга-дуга
Как у вас? Только низкоинтеллектуальные верят во всякую хрень. Стадо, оно и есть стадо. Му....
Гуляю босоніж• 21 апреля в 21:04
Я православна, але все більше почали подобатись протестанти. Тільки не в Україні. У нас вони наче сектанти
Ні грама• 21 апреля в 21:04
А справді, кого може бути найбільше в Україні? Ну точно буддистів, не інакше.
Радуга-дуга• 21 апреля в 21:04
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино• 21 апреля в 21:04
Ответ дляГрайливаКиця
Колись, на початку 90-х я на наше храмове свято Петра і Павла була в Польщі. Зайшла до костьолу, там щось собі порядкував старенький ксьондз, то й спитала його чи можу помолитись, оскільки хрещена в православній церкві. Його слова і понині пам´ятаю: ’Дзецко, Єзус ма биц ту і ту ( показав рукою на голову і серце). Бо як єго нє ма ту і ту, то єго нє ма ані в косцьолє ані в церквє, ані в інним храмє. Кланям сє і запрашам до молітви’