Всех в сад• 22 апреля в 00:23
ЯК САМЕ податкова доводить, що є підпр діяльність без фоп?
Вони ж не можуть просто сказати "нам донесли" чи "а у вас надходження часто на карту ми думаємо що ви продаєте"...ЩО саме вони збирають, як доказ? Хто в темі - напишіть.
Зайченя• 22 апреля в 00:38
новая почта сливает все наложки в налоговую, тайных покупателей много.
konfeta lizaveta• 22 апреля в 00:52
Присилають лист ж проханням пояснити звідки надходження на карту , по списку, кожну операцію
Джем Шакіри• 22 апреля в 07:36
Або просять пояснити надходження коштів на карту, або роблять контрольну закупку.