Жена брата Админа• 22 апреля в 11:49
Фенибут (Украина) или бифрен (Швейцария) они одинаково эффективны ?
Что выбрать ? Все время принимала бифрен , но он подорожал ,а фенибут дешевле , кто принимал ,есть разница?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Бифрен
Фенибут
Как_б_не_так• 22 апреля в 11:51
Что мешает вам просто попробрвать? Есть люди, которым достаточно для исциления прочитать слово Швейцария
САМ_ТАКОЙ• 22 апреля в 11:57
Тільки вчора купувала собі. Теж над цим думала. Біфрен 300 грн, Фенібут 190. Не стала ризикувати, купила Біфрен, бо мені він допомагає.
Благоуханочка• 22 апреля в 12:01
Купуємо фенібут при потребі, радив лікар (якому довіряємо). Ефект є.
Жена брата Админа
• 22 апреля в 12:12
Ответ дляБлагоуханочка
250 или 100?
Жена брата Админа
• 22 апреля в 12:17
Ответ дляБлагоуханочка
А покажите какой именно??
Благоуханочка• 22 апреля в 12:34
Ответ дляЖена брата Админа
А покажите какой именно??
Астрафарм, 250 мг
Благоуханочка• 22 апреля в 12:37
До речі, колись тут хтось порадив приймати фенібут, якщо магнітні бурі чи стрибки атмосферного тиску. Ми з чоловіком дуже метеозалежні. Як магнітні бурі, то головний біль, нудота, слабкість, апатія. Фенібут реально приводить до тями. Вдячна тій порадниці.
Ошеламиссимо• 22 апреля в 12:54
Бифрен все равно производится в Украине. Это препарат советской разработки и никак в Швейцарии производится не может. То, что компания производитель принадлежит швейцарской компании, не делает его лучше.
Зубная фея• 22 апреля в 12:57
А с чего вы взяли, что бифрен делают в Швейцарии?? Везде написано - украина
Соседушка• 22 апреля в 13:02
Біфрен виробляється в Києві. Але це найбільш розкручений бренд, тому дорогий. І взагалі, фенібут виробляється лише в країнах совка.
Я пробувала різні, дешевші. Різниці майже нема. Деякі кришаться, тому їх не беру.