Радуга-дуга• сегодня в 00:18

Вы знакомы с нашими советчицами?

Я с So_so. Только она про это не знает🤪
Бабця в мештах• сегодня в 10:47
Тема получилась довольно мерзкой, а может, таковой и задумывалась

Olga_72• сегодня в 11:01
Я знайома з багатьма дівчатами Дніпра. Бо у мене раніше був самовивіз із магазину. Кілька дівчат я присадила на порадницю, то як їх не знати)
Джонсонюк• сегодня в 11:20
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я заочно знайома з вікою з вінірами. Бачила її. Ну і моя подруга живе з нею в одному домі. То трохи знаю що там за чоловік. Той випадок коли реальність сильно відрізняється від того, що нам тут розказували
Ще у мене тут знайома зависала, як зараз не щнаю
Ой не бреши уже так со своей Германии , каким образом ты свою подругу переселила со старой до военки в наш дом , в котором мы 3 года не живем 🤣 особенно знаю ее мужа 🤣🤣🤣 . Под анонимом можно писать все , да?) имя мужа скажи, брехло
Леди_в_ночи• сегодня в 11:21
Ответ дляДжонсонюк
Хочеш скажу який у мужа бізнес? Чи нема вже бізнесу?
Джонсонюк• сегодня в 11:25
Ответ дляЛеди_в_ночи
Скажи 🤣
Джонсонюк• сегодня в 11:28
Ответ дляЛеди_в_ночи
Скажи будь ласка, бо я не в курсах 🤣 зараз випишу мужу піндюлєй, хай признається шо в нього за бізнес 🤣
Джонсонюк• сегодня в 11:29
Сльози потекли від фантастичних історій 🤣

Джонсонюк• сегодня в 11:30
Ответ дляЛеди_в_ночи
Довго чекати ?)
Джонсонюк• сегодня в 11:31
Чи видаш ще й декларацію 🤣🤣🤣
Леди_в_ночи• сегодня в 11:36
Ответ дляДжонсонюк
Довго чекати ?)
А тобі козу час доїти? Свиней порати? Город копати. Ех, з села вийшла- в село повернулася. У життя дивовижне почуття гумору, правда?
Леди_в_ночи• сегодня в 11:36
Ответ дляДжонсонюк
Чи видаш ще й декларацію 🤣🤣🤣
Удалено администрацией...
Джонсонюк• сегодня в 11:39
Ответ дляЛеди_в_ночи
Оце всьо ?) коза сдохла як бачиш, сильно забрехалась 🤣
Джонсонюк• сегодня в 11:38
Ответ дляЛеди_в_ночи
У мене є вибір . Повернулись в Київ. Причому тут гумор , ти війну гумором називаєш ?
Джонсонюк• сегодня в 11:43
Ответ дляЛеди_в_ночи
Удалено администрацией...
Леди_в_ночи• сегодня в 11:54
Ответ дляДжонсонюк
Удалено администрацией...
Поки що прилетіло тільки вам з таньою. Але вам схоже не дійшло
Джонсонюк• сегодня в 11:58
Ответ дляЛеди_в_ночи
Посилки не встигаєм забирать , да
Кusalochka• сегодня в 12:00
Ответ дляЛеди_в_ночи
Можно поконкретнее пожалуйста? Кроме вирусняка, который я где-то подцепила все очень хорошо что конкретно кому куда и за что прилетело?🤔 может я не в курсе) буду благодарна за ваш содержательный ответ, возможно что-то упускаю из вида
Джонсонюк• сегодня в 12:06
Ответ дляЛеди_в_ночи
А ще бізнес мужа прилетів ) дякую
Леди_в_ночи• сегодня в 12:21
Ответ дляДжонсонюк
А ще бізнес мужа прилетів ) дякую
Ну насолоджуйся. Ти ж саме про таке життя мріяла, правда?

Джонсонюк• сегодня в 12:24
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так ) у мене все ок . Дякую ❤️
Джонсонюк• сегодня в 12:28
Ответ дляЛеди_в_ночи
Можна було просто і надалі обсирати мої фоточки , нащо ловились на брехні про мене та мого чоловіка ?) це ж тупо ) до речі . Я на порадниці сьогодні тільки із за цієї теми , мені скинули . Я сюди вже давно не заходжу . Не цікаво .
Леди_в_ночи• сегодня в 12:36
Ответ дляДжонсонюк
Та я в курсі, що ти не заходиш, ти взагалі крутий інстаблогер, гравець на біржі, фітнєс лєді, мать, жена, ікона стіля, міс посмішка, фешн гуру. Нічого не забула? Але козу тре с подоїти
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 12:49
у меня тут подруга зарегистрирована, и мама бывшего одноклассника сына
Джонсонюк• сегодня в 12:56
Ответ дляЛеди_в_ночи
Коза сдохла ще на бізнесі мого чоловвка пару сторінок назад 🤣
Леди_в_ночи• сегодня в 13:08
Ответ дляДжонсонюк
Головне що ви з таньою сьогодні згадали, що в будь яку гру можна грати вдвох, в дві сторони
Джонсонюк• сегодня в 13:12
Ответ дляЛеди_в_ночи
Цікаві блін люди , настрочило під анонімом гівна на нас. А ми винуваті 🤣
Кusalochka• сегодня в 13:17
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну что блин за шизофреничечкие шифры? Шо будет именно сегодня? Почему именно сегодня? По каким критериям выбиралась дата? Что за игра 2х словах? Где прочитать правила? Кто играет ещё? Или вы просто поток мыслей тут печатаете?🤔
Джонсонюк• сегодня в 13:19
Ответ дляКusalochka
Я извиняюсь дорогая. Ты это спрашиваешь у душевно больного человека и хочешь услышать ответ 🤣 ?)
Кusalochka• сегодня в 13:20
Ответ дляЛеди_в_ночи
?
Леди_в_ночи• сегодня в 13:59
Ответ дляКusalochka
?
Гарна у вас з бесті видалася неділя я бачу