Задираю носа• 22 апреля в 12:23

Натрапила в Тік-ток. І знаєте, я погоджуся!

За ким я буду?• 22 апреля в 18:31
Ответ дляЗадираю носа
Вам байдуже на мою сім’ю. Тому на сім’ю ждунів мені тричі байдуже
Да всем пофиг на то волнует вас бусифицированный или нет. Кого волнует, те он бросаются спасать и отбивают. А в остальном, такой мужчина и его семья сами решат , что делать дальше. Служить или валить. Если валить, то он это сделает без всяких волнений и переживаний рандомных людей. Он об этом и не думает. Это только его дело и дело его близких. Самое последнее о чем он думает, это о мнении каких-то там людей.

автор Задираю носа • 22 апреля в 18:33
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну от і чудово) Зроблю скрін і показуватиму його в кожні темі, де будуть жалітися з цього питання))👍
За ким я буду?• 22 апреля в 18:36
Ответ дляЗадираю носа
Так они ж жалуются между собой и в целом а вы почему то принимаете так словно именно вам жалуются.
За ким я буду?• 22 апреля в 18:44
Ответ дляЗадираю носа
Це називається «моя хата скраю, нічого не знаю». А потім ще жаліються ті люди «спасите, помогите, забрали кума, свата, брата». А про іншого кума, свата, брата ніхто не поцікавився за роки війни? Тоді чому за чужих переживати варто…
О них должно волноваться правительство. Давать им отпуска Давать им тысячи и тысячи долларов за службу (любую даже в тылу), сажать всех из командования кто нарушает права человека в армии, искоренять коррупцию в армии и многое многое другое. Но вам же пофиг ж, что правительство никаких условий не создало а только угробило все безвозвратно и создало безумный хаос в стране? Так чего ж обычные люди должны переживать ?
автор Задираю носа • 22 апреля в 18:47
Ответ дляЗа ким я буду?
Наприклад на форумі) це ж не тільки між собою, це в соціумі якби )
Вишиванка• 22 апреля в 18:48
Ответ дляЗадираю носа
А чего ж вы посылаете раз вам все равно? )) Вы непоследовательны. Те, кому все равно, живут себе спокойно и не лезут к другим
автор Задираю носа • 22 апреля в 18:49
Ответ дляЗа ким я буду?
От якраз з приводу написаного вами мені точно не пофіг. А тим людям яким байдуже я можу відповісти лише взаємністю . Якось так

автор Задираю носа • 22 апреля в 18:51
Ответ дляВишиванка
Який пост, така і відповідь
Крим мій• 22 апреля в 18:51
Ответ дляЯ не Тролль
Опишіть, яку ви бачите альтернативу примусовій мобілізації. Так, дії тцк жахливі, але їх би не було, якби йшли добровільно, або хоча б не ухилялися від служби. В тцк ніхто не йде, тоді тцк йде до вас. Так виходить?
Я бачу таку альтернативу: воювати йдуть ті, хто згоден віддати своє життя за те, щоб окупація сталася не зараз, а пізніше. Незважаючи на стать. Таких дуже багато, судячи з дописів. Так важливий тобі укр прапор у центрі твого міста, що вважаєш, це варте життя - ну й уперед! І відчепись від людей, яким воно нафік не треба.
Але ж нііііііі........
Вишиванка• 22 апреля в 18:52
Ответ дляЗадираю носа
Який пост, така і відповідь
Та нет, вам так все равно, что аж колбасит.
автор Задираю носа • 22 апреля в 18:52
Ответ дляКрим мій
Але ж нііііііі........
Попахує ждунихою🤦‍♀️🤮
Вишиванка• 22 апреля в 18:53
Ответ дляЗадираю носа
Попахує ждунихою🤦‍♀️🤮
И что?
автор Задираю носа • 22 апреля в 18:54
Ответ дляВишиванка
Мені буде байдуже, коли колбасити буде вас, якщо ви досі не зрозуміли. Не радіти, не злорадствувати, а саме байдуже. Так ясно?
Крим мій• 22 апреля в 18:55
Ответ дляЗадираю носа
Попахує ждунихою🤦‍♀️🤮
А від вас і вам подібних - лицеміркою, що прагне вирішувати власні проблеми ціною життів інших.
Україна потрібна саме вам? Саме ви боїтеся бурятів і жахливої російської тиранії? Ну то й воюйте. Чого доїблися до людей, які після тцк бурятів вже не бояться?
Вишиванка• 22 апреля в 18:56
Ответ дляЗадираю носа
Нет, не ясно. А почему нас должно колбасить? И снова себе противоречите - то вам все равно, то нет )
автор Задираю носа • 22 апреля в 18:56
Ответ дляКрим мій
Серйозно? Поки що такі лицеміри як ви і ваші ухилянти вирішують проблеми за рахунок військових. Не мене. Моєї заслуги тут немає. А саме військових. Тому не рівняйте всіх по собі.
Вишиванка• 22 апреля в 18:57
Ответ дляЗадираю носа
Ну вот я жила в Мариуполе и как военные решили мою проблему?
автор Задираю носа • 22 апреля в 18:58
Ответ дляВишиванка
Я вам достатньо тез для роздумів підкинула. Обдумайте хоча би їх. Можливо, пізніше продовжимо розмову.
Крим мій• 22 апреля в 18:59
Ответ дляЗадираю носа
Мені той рахунок і нафік не впав.
Ще раз, як не дійшло: щось потрібно ВАМ? Пішла і виборюєш, що потрібно ТОБІ. Чого достібалася до людей, яким не потрібно те, що потрібно ВАМ?
Ну неадекват повний.

автор Задираю носа • 22 апреля в 19:00
Ответ дляКрим мій
Мені той рахунок і нафік не впав.
Ну неадекват повний.
Неадекват тут ви! Свою думку я написала відносно вас. Мені БАЙДУЖЕ. Написала і забула, решта це відповіді вже на ВАШІ ТЕЗИ. Розумієте? Чи ви мені ще десять разів напишете, щоб я вам це повторила?)
Вишиванка• 22 апреля в 19:01
Ответ дляЗадираю носа
Каких тез? Что вам то байдуже, то нет? На мои вопросы некоторые вы не стали отвечать, не хватило тез?
автор Задираю носа • 22 апреля в 19:02
Ответ дляВишиванка
Переваріть хоча б старпост. Бо поки ви на цьому зависли 😂
Крим мій• 22 апреля в 19:03
Ответ дляЗадираю носа
Ну звісно я, егеж) Це ж я вимагаю від чужих мені людей ціною власного життя захищати МОЇ цінності)
Вишиванка• 22 апреля в 19:05
Ответ дляЗадираю носа
Все? Вопрос о моих вопросах снова не заметили? Ну надо же ))
автор Задираю носа • 22 апреля в 19:12
Ответ дляКрим мій
А я і не вимагаю. Мені байдуже, якщо вашого ухилянта тягнутимуть в бус)
автор Задираю носа • 22 апреля в 19:14
Ответ дляВишиванка
Вам вже все сказали) переварюйте) А коли переварите можливо потім поговоримо. Все. На даний момент для вас додати мені нічого. Все вже вам сказано. Читайте.
Вишиванка• 22 апреля в 19:16
Ответ дляЗадираю носа
А, ну делайте и дальше вид, что вам все равно Смотрите чтоб вас не разорвало от глубокого «все равно». Пойду с мужем пройдусь, погода неплохая.
Крим мій• 22 апреля в 19:22
Ответ дляЗадираю носа
Мій чоловік - це в тцк і не поліцай, тому він по замовчуванням не може бути ухилянтом. З вищеозначеними категоріями не знаюся, тому ’моїми’ вони не є і бути не можуть.
автор Задираю носа • 22 апреля в 19:23
Ответ дляВишиванка
Ідіть-ідіть) аби вас тільки не розірвало
Я не Тролль• 22 апреля в 19:51
Ответ дляКрим мій
Коротка пам´ять - це відсутність інстинкту самозбереження. Ти з бур´янами особисто зустрічалась, що маєш право таке молоти? Буряти їй милі, ти дивись!!! Тьфу