Задираю носа• 22 апреля в 12:23

Натрапила в Тік-ток. І знаєте, я погоджуся!

Попа как у Кардашьян• 22 апреля в 13:17
Ответ дляВишиванка
А никто и не надеется на чьё-то волнение. Плохо, когда люди не понимают к чему ведет беззаконие в стране
+100. І що це обов’язково зачепить і матиме наслідки для кожного.

Не служанка• 22 апреля в 13:18
Ответ дляЗадираю носа
Це називається «моя хата скраю, нічого не знаю». А потім ще жаліються ті люди «спасите, помогите, забрали кума, свата, брата». А про іншого кума, свата, брата ніхто не поцікавився за роки війни? Тоді чому за чужих переживати варто…
Тому що збільшення вбитих, збільшення смертей не закінчує війну. Отямтесь вже. Ви не кричите-закінчіть війну для всіх, ви чекаєте на смерть інших. Цинічно і страшно.
Треба ось так• 22 апреля в 13:18
Не служанка• 22 апреля в 13:23
Ответ дляЗадираю носа
Не повірите, на війні. А ваш?
А мій ні, не воює. Мій кожну зиму на морозі, в полях робить все, для того щоб такі чорнороті як ви, мали світло. Мій працює без вихідних. Вам хочеться щоб мені було соромно? Нє мені не соромно. І навіть якщо я поїду геть, з чоловіком мені соромно не буде. Мене заї....ли такі патріоти як ви що прагнуть більше смертей. Я хочу щоб ви жили в темряві і без умов, якщо ви не розумієте цінність інших людей, цінність їх роботи
Янка-угомонись• 22 апреля в 13:22
Весь тік ток, фб, інста в цьому, ви ще сюда вирішили притягнути?
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:25
Ответ дляНе служанка
Цинічно і страшно коли Одні роками дітей не бачать, а інші абсолютно байдужі… Навіть не поцікавляться чим вони можуть бути корисні, чим допомогти можуть знаходячись в цивільному житті. Оце цинічно, оце дійсно цинічно. І я зараз кажу про тих хлопців, яких навіть добрим словом ніхто не підтримав
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:26
Ответ дляЯнка-угомонись
Так. Притягнула! І не тільки сюди. Людям допекло і мовчати ніхто не буде.

Вишиванка• 22 апреля в 13:27
Ответ дляЗадираю носа
Не повірите, на війні. А ваш?
А мой нет. Тогда я правильно понимаю, что смысл вашей темы чтоб все воевали поголовно?
75В• 22 апреля в 13:27
Ответ дляЗадираю носа
и ничего от этого не изменится
к сожалению
Не служанка• 22 апреля в 13:28
Ответ дляЗадираю носа
Ага..тільки я тут до чого? Чим я вам можу допомогти? Ви шукаєте винних але не там. Ви не розумієте хто почав цю війну і хто продовжує і заради чого. Ви не розумієте ні цілей цієї війни, ні наслідків, не вибудовуєте причинно наслідкові зв´язки. Ви звинувачуєте мене і мого чоловіка і таких як я? За що цікаво.
75В• 22 апреля в 13:28
Ответ дляЗадираю носа
вы до войны, многим помогали?
Не служанка• 22 апреля в 13:28
Ответ дляЗадираю носа
За сраку себе вкусіть. І запитайте чому за стільки років не відбувається демобілізації, якщо черги у військомати стояли
Вишиванка• 22 апреля в 13:28
Ответ дляЗадираю носа
Так а что допекло? Вы власти хоть что-то предъявили?
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:29
Ответ дляНе служанка
Почитайте що ви написали, може мої дописи почитайте, про тих людей, які в цивільному житті допомагають, прочитайте... Ви по відношенню до мене зараз не праві. Очевидно, що чорнорота тут ви!
Не служанка• 22 апреля в 13:29
Ответ дляЗадираю носа
Ні це ви сієте ненависть, проти цивільних. Ще раз питаю, за що?
Не служанка• 22 апреля в 13:30
Ответ дляВишиванка
Ні вони за неї голосують.
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:30
Ответ дляНе служанка
Ні, я не шукаю винних. Я погодилася з автором допису, що я байдужа до тих, хто байдужий до мене.
75В• 22 апреля в 13:31
Ответ дляЗадираю носа
всегда было много матерей одиночек, инвалидов, пенсионеров - вы всем помогали раньше?
нет
так что вы хотите сейчас от остальных?
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:32
Ответ дляНе служанка
Я написала про БАЙДУЖІСТЬ до тих, кому байдуже до інших. Про ненависть це вже ваше внутрішнє переконання.

Не служанка• 22 апреля в 13:32
Ответ дляЗадираю носа
І владі наші на вас байдуже. Саме тому, що забагато байдужих. Відбувається те що відбувається і винні не покарані.
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:32
Ответ для75В
нет
так что вы хотите сейчас от остальных?
Сама спитала, сама відповіла називається😂
75В• 22 апреля в 13:32
Ответ дляЗадираю носа
так вы тоже были безразличны
хотя почему были, и есть
полно тем кому хуже чем вам
вы им помогаете?
75В• 22 апреля в 13:33
Ответ дляЗадираю носа
ну давайте посмеемся
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:34
Ответ дляВишиванка
Можливо ваш в цивільному житті робить щось корисне для військових, корисне для суспільства, для людей. В такому випадку це теж не погано. Будь-що зороше, але не байдужість
Попа как у Кардашьян• 22 апреля в 13:36
Ответ дляЗадираю носа
Ви особисто, що корисного робите для суспільства, для людей?
Якось так і живу• 22 апреля в 13:41
Автор, хочу спросить вас, в каком городе вы живете, как далеко от обстрелов и военных действий? Есть такой город Богодухов в Харьковской области, в который прилеты были редкие, а сейчас уже 4 день его стирают, разбили почти все заправки, бьют по домам, магазинам. Люди сидят без возможности заправиться, в некоторых местах пожары, которые надо успевать потушить. Как вы думаете, какая реакция у людей из этого города на границы 91 года и всякие-разные картинки? Люди хотят жить, а не превратить всю страну в руины. А на практике город можно сильно, очень сильно разрушить за 4 дня. Вы понимаете, что с каждым днем уменьшается количество желающих из простых людей идти до границ 91 года. Вы понимаете, что с каждым днем все больше людей видят реальность, оторванную от марафона.
Малая еще та• 22 апреля в 13:43
Ответ дляЗадираю носа
Не мовчіть, але чого ви доб´єтеся, ще більшої прірви яка може привести вже до ненависті між сторонами?
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:43
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А ви хто? Щоб я вам звітувала хто ви? Я знаю що і для чого я роблю. А відповідати тут сенсу немає, бо питання ще не маючи відповіді передбачає в собі майбутню претензію. В цій темі я можу лише погодитися з автором , поки іншим байдуже, я підтримую і її байдужість також!
75В• 22 апреля в 13:43
Ответ дляЗадираю носа
с каким автором?
с собой?
Вишиванка• 22 апреля в 13:43
Ответ дляЗадираю носа
А что вы для нас сделали в 2014-м? Как вы были не безразличны и помогли нам?