Задираю носа• 22 апреля в 12:23

Натрапила в Тік-ток. І знаєте, я погоджуся!

Янка-угомонись• 22 апреля в 13:43
Ответ дляЗадираю носа
Так. Притягнула! І не тільки сюди. Людям допекло і мовчати ніхто не буде.
Без вас всі прочитали вже

автор Задираю носа • 22 апреля в 13:44
Ответ дляЯнка-угомонись
Без вас всі прочитали вже
Ну і? Ще не раз прочитаєте
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:46
Ответ для75В
с каким автором?
с собой?
Автором думки, яка на фото в пості. Я не писала це але скрін зробила, а також підтримала
Попа как у Кардашьян• 22 апреля в 13:46
Ответ дляЗадираю носа
А ви хто? Щоб я вам звітувала хто ви? Я знаю що і для чого я роблю. А відповідати тут сенсу немає, бо питання ще не маючи відповіді передбачає в собі майбутню претензію. В цій темі я можу лише погодитися з автором , поки іншим байдуже, я підтримую і її байдужість також!
Отже, нічого особливого) Як і всі ті чоловіки, на яких влаштовують вилов. Жили, працювали, утримували сім’ї... А зараз виявляється, що якісь матрони вважають, що можуть вирішувати чи жити чоловікові, чи в окоп йти, чи достатньо він ’цінний’ для суспільства і людей. Ви ’цінні’ лише тим, що народились жінкою і поки вам дали ще час на життя. Дуже цікаво було б подивитись на жіночу мобілізацію.
75В• 22 апреля в 13:47
Ответ дляЗадираю носа
хорошо, не молчите вы, не молчат остальные
что изменилось?
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:48
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Отже не робіть висновків завчасних! Я свою думку виклала з приводу вашого питання. Воно вже наперед містить негативну реакцію не залежно від відповіді.
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:49
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Так якщо вам «дуже цікаво» то почніть із себе вже сьоголні. Дізнаєтеся багато цікавого, а там і думку зміните.

Попа как у Кардашьян• 22 апреля в 13:51
Ответ дляЗадираю носа
Мені цікаво, як ’цінні’ жінки будуть ноги дерти куди подальше. Бо ж інших в окоп відправляти - це не самій йти.
Мальдивирую• 22 апреля в 13:52
Хвилювати не має, але бажати того самого іншій родині це вже дивно.
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:53
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Пост 97
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:54
Ответ дляМальдивирую
Ви знаєте, навіть тут тема про байдужість, а у відповідь пишуть про бажання. Дивно навіть мені
75В• 22 апреля в 13:56
Ответ дляЗадираю носа
не все безразличны, как вы и ваше окружение
не все желают своим того горя, что выпало на их плечи
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:57
Ответ для75В
А чому ви на мене ярлик вішаєте? Я байдужа до тих, хто байдужий до мене. Не більше, не менше
ГонУрова дівка• 22 апреля в 13:58
Ответ дляЗадираю носа
Від вас і не повинен ніхто насильно вимагати. Свідомість або є, або її немає.
Ну..у вас її немає. А є тільки ненависть і заздрість до співгромадян
автор Задираю носа • 22 апреля в 13:59
Ответ дляГонУрова дівка
Говоріть за себе ! Або почитайте в словнику значення слова «байдужість»)
ГонУрова дівка• 22 апреля в 13:59
Ответ дляЗадираю носа
Ну..я нікому не побажаю тої участі. А от ви...
Кумедна• 22 апреля в 14:00
Согласна абсолютно 💯
Мой муж и брат на войне, на нуле. С первых дней практически. Пошли сами в тцу в самом начале, сначала не взяли, потом уже призвали через пару месяцев. Про число контузий и ранений молчу, думаю ясно и так.
И да, когда вижу вальяжно расхаживающих по городу петушков с кофе в руках, которые мнят себя королями жизни - ничего кроме презрения и отвращения нет. А, ещё сюда и те, которые в 30 + лет, здоровые обычно, вступают в Вузы для отсрочек. Трусливые псы, нк не могу иных слов подобрать.
Хоть сколько минусов ставьте, но как есть, что испытываю, то и написала.
Потому конечно нет, никогда не буду препятствовать мобилизации
То, какими методами они это делают да, это совершенно другой разговор, это ни разу не цивилизованно.
автор Задираю носа • 22 апреля в 14:01
Ответ дляГонУрова дівка
Так і я не бажаю. …. «Байдужість» , або не так «взаємна байдужість» …розумієте?)
ГонУрова дівка• 22 апреля в 14:03
Ответ дляКумедна
Согласна абсолютно 💯
Все вірно! Всім на фронт, в окопи, помирати за амбіції можновладців і напхані кармани командирів

автор Задираю носа • 22 апреля в 14:02
Ответ дляКумедна
Согласна абсолютно 💯
100 %
Лама_мама• 22 апреля в 14:02
Ответ дляГейСюда
Днище-это такие лицемерные как вы, если вашего поймали или он сам пошёл, то значит теперь всех надо уложить. Не волнуйтесь, как только у меня появится возможность, выбраться из этой страны полным составом семьи, ноги моей здесь не будет, даже если войны не будет, я не только дорогу сюда забуду, а и о её существовании, страна-геноцидница собственного народа.
нет, дело не в этом, но вы не способны понять, что в вашем комментарии не так. Поэтому нет смысла вас в чем-то переубеждать.
Надеюсь, у вас все получится, пусть лучше вы будете проблемой другой страны.
Кумедна• 22 апреля в 14:03
Ответ дляГонУрова дівка
Слишком много смальца
Если вы насильно умны и осведомлены - ок, пойдите, устройте бунт и скиньте можновладцив
Всё сразу наладится
Шо, не? Токо прятаться за спинами солдат? 😏
То то и оно
ГонУрова дівка• 22 апреля в 14:06
Ответ дляКумедна
Слишком много смальца
Всё сразу наладится
То то и оно
Не наладиться, поки в нашій країні будуть такі як ви і автор: ’мені погано, то хай всі здохнуть навкруги, тоді мені легше стане’
Вишиванка• 22 апреля в 14:08
Ответ дляЗадираю носа
Снова спрошу - что вы делали в 2014-м? Как вы выражали свою небайдужiсть жителям Востока?
Відморожена• 22 апреля в 14:09
Ответ для75В
с каким автором?
с собой?
От і біполярочка під´їхала
Ms. Доброта• 22 апреля в 14:15
Ответ дляГейСюда
Не страна, а власть такая
Я вся ваша• 22 апреля в 14:16
Автор більше ! більше навозу давайте!!!! А то срач якийсь в´ялий безініціативний виходить! НЕпорядок! Вам не заплатять!
Ms. Доброта• 22 апреля в 14:19
Ответ дляЗайканалужайке
Вы уже кофе в Ялте попили?
Моя соседка переехала в Крым во время войны, туда много украинцев выехали во время войны и кофе там пьют и не только
Попа как у Кардашьян• 22 апреля в 14:22
Ответ дляКумедна
Согласна абсолютно 💯
Тут прекрасно все.
Ваші чоловіки зробили вибір, прийняли для себе рішення. За вашою логікою таке рішення є обов’язковим для всіх, ніяк інакше. Якщо ні, то силою примусити. Політика партії не допускає іншодумців, іншої точки зору не повинно існувати. Хоча ви ж самі йти воювати не поспішаєте. А, забула, ви на свої бажання маєте право, на відміну від чоловіків. Жінки ’курки’ можуть вальяжно прогулюватись по місту з кавою в руках.
ВЫВсеВрете• 22 апреля в 14:26
Ответ дляЗадираю носа
Так шо від нас треба?
Донати чи що?
Воювати ні я, ні мій син ні батько не збираємось.