Козяка-маляка• 22 апреля в 22:36
Хто приймав гормональні препарати і як у вас проходив період звикання?
Треба ось так• 22 апреля в 22:41
Які препарати Вас цікавлять приймала різні. Контрацептиви і ЗГТ 2 місяці звикання і все ок.
Иванка Бур• 22 апреля в 22:46
Навіть КОК різні препарати по-різному сприймались, все індивідуально. Щось одразу підійшло, не було періоду адаптації, другий - 2-3 місяці звикання, 3-й препарат не підійшов - 4 місяці мук і поміняли на інший.