Дівчина заглядєніє• 23 апреля в 14:21
У вас тоже такой армагедон на улице?
Ветер такой, что страшно выйти на улицу, ливень. Только что пропало электричество.
Переживаю хоть бы не порвало провода, у нас и так линия проблемная(
Ласунка• 23 апреля в 14:51
Ответ дляКотики-муркотики
Вы что Юленьку под маской не узнали)??
Юленька это гав-гав-гав?
Котики-муркотики• 23 апреля в 14:52
Ответ дляЛасунка
Юленька это гав-гав-гав?
Ага, тройная порция любви)
Ласунка• 23 апреля в 14:52
Ответ дляКотики-муркотики
Ага, тройная порция любви)
Ну да. Очень похоже по манере общения.
Телепузик• 23 апреля в 14:58
Мене інше дуже дивує - зазвичай при такому сильному вітрі за 1-2дня місцева влада попереджає - робить штормове попередження. А тут сильний вітер, попередження немає, в Синоптику 4-7м/с.
Мій мозок, калібрований конспірологічними теоріями, які в більшості стали вже реальністю, починає замислюватись про черговий експеримент. зазвичай при подібному вітрі дронів практично немає, але сьогодні як зазвичай без вітру.
Південь Дніпропетровської обл.
Ответ дляТелепузик
Південь Дніпропетровської обл.
у нас вчера было попередження про сильный ветер оранжевый уровень я в черкассах...но я никогда не связывала ветер и дроны...
Пушап Мі мі• 23 апреля в 15:13
Ответ дляSo_so
У мене в морозилке есть салака, Вы навеваете желание её пожарить)
Обваляйте в борошні , посоліть і в духовці запечіть , менше мороки . Дечко змажте олією
Телепузик• 23 апреля в 15:53
Ответ дляпицунда
Хіба у вас літають дрони? Можлмво шахеди?
У нас 30-100шт. маленьких щодня, вони легкі і чутливі до вітру.