Кицюююня• Изменено 23 апреля в 21:08
У кого было? Врач назначал дорогой препарат, но он не подошёл вам?
Деньги на ветер.😡
Зараз на дієті• 23 апреля в 21:07
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
какому Грине?
Скоріш за все там мало бути «а он не»
Кицюююня
• 23 апреля в 21:09
Ответ дляЗараз на дієті
Скоріш за все там мало бути «а он не»
Уже так и есть.
Зараз на дієті• 23 апреля в 21:09
Авторе, підходити або не підходити може і дешевий препарат. Як саме ви визначили, що препарат вам не підійшов? Можливо просто треба почекати період адаптації або відкоригувати дозу?
Прибираю щодня• 23 апреля в 21:12
Так может случиться с любым препаратом. Поэтому, по возможности, всегда покупать пластину изначально или самую минимальную упаковку.
Творог для розжига• 23 апреля в 21:16
Поставила Мірену, а вона через місяць випала...
А коштує більше 2 тис грн
ШобВам_КакНам• 23 апреля в 21:18
Ответ дляТворог для розжига
А коштує більше 2 тис грн
Ух ты. Реально выпала? А врач что говорит? Почему?
Творог для розжига• 23 апреля в 21:19
Ответ дляШобВам_КакНам
Таке буває не рідко. Часто з місячними виходить, як у мене. Буває зміщається.
ШобВам_КакНам• 23 апреля в 21:20
Ответ дляТворог для розжига
Блин. А я про нее подумываю...
ЧорноброваЯ• 23 апреля в 21:21
У мене історія не про препарат, а про втручання.... Сказала одна персона , що зветься лікарем, що мені потрібна заміна кришталика . А як виявилося -мені це не потрібно.
Кицюююня
• 23 апреля в 21:32
Ответ дляПрибираю щодня
Спасибо. Идея, как вариант.
Прибираю щодня• 23 апреля в 21:34
Ответ дляКицюююня
Спасибо. Идея, как вариант.
Да, я так всегда делаю. А этот препарат пробуйте продать. Здесь тоже, кстати, где-то есть отдельная ветка для продажи препаратов.
Кицюююня
• 23 апреля в 21:40
Ответ дляКолупалочка
Не антидепрессант часом ?
Нет. Мне жаль тех, кто на них сидит. Искренне. И на пару с ними идут ещё БАДочники рядом.
Кицюююня
• 23 апреля в 21:39
Ответ дляПрибираю щодня
Та нет уж. Такое мне не надо. Вроде и просила врача, что сейчас мне что то побережнее, есть основания. Такое сердцебиениями бешеное после приёма, почитала состав, всё понятно, до свидания. Меня врачи кумарят последнее время. Как на подбор с одного университета наверное.
Прибираю щодня• 23 апреля в 21:49
Ответ дляКицюююня
Есть такое. Всем антидепрессанты пишут )) скоро вместо обезбола будут назначать
Зараз на дієті• 23 апреля в 22:09
Ответ дляТворог для розжига
Рідко, дуже рідко. Це я вам як лікар кажу. На рік близько 50 мірен встановлюю, за останні років 5 жодної експульсіі. Буває що перші місяці трохи опускається, тому і роблять контроль УЗД після перших місячних після встановлення. Але це не критично, її можна трохи підсунути і буде вона добре стояти наступні 5 років. Була пацієнтка, якій 3 рази так піднімали мірену. За 4 місяці кровотеча суттєво зменшилась під дією Мірени і вона перестала опускатися. Таке буває за певних провокуючих умов
західний_діалект• 23 апреля в 22:21
Я дивлюся на ботоксних і розумію, що 99% з них препарат не підходить. Бо обличчя трохи тарілку для алкоголіка нагадує