Булку Дай• Изменено 23 апреля в 22:15
Розуміти мову ворога краще, ніж не розуміти
Читаю як деякі мами хваляться, що їх дитина взагалі не знає російської і не розуміє російськомовних дітей на майданчику і дивуюсь. Ніхто ж не змушує нею саме розмовляти, але що поганого в знанні +1 мови, навіть такої?
В радянському союзі німецьку для цього ж після 2 світової війни і вивчали в школах. Не тому, що планували любити німців і ставати німцями, а щоб розуміти ворогів в разі повторного нападу.
Моя дитина рос мультиків не дивиться і ми вдома спілкуємось українською. Але коли вона питає значення якогось рос слова, яке почула, я спокійно пояснюю, а не говорю що ’це мова вбивць, тобі воно не треба’.
Ваша думка?
Оце потужно• 23 апреля в 23:20
Ответ дляПоліпривіт всім
БикІвні. Розкажіть за що розстріляли тисячі українців
Политические репрессии, зачистки и ? они только там были или вы отдельно от советов жили, на другой планете? репрессии были по всему союзу. Сталина вы ж ненавидите, ок, а венгров любите?)) Что за лицемерие?
Міняйловна• 23 апреля в 23:22
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Леди_в_ночи• 23 апреля в 23:23
Ответ дляЗамурмишка
Про русифікацію України читали?
Чому рос мова ’это язык мам, пап, бабушек, дедушек’ і сталіна і путіна
Я много про что читала и про заселение моей области триста с гаком лет назад тоже. И про даты основания как украиноязычных, так и русскоязычных сел моей области тоже, и про то откуда заселялись.
Замурмишка• 23 апреля в 23:24
Ответ дляОце потужно
и? только вот оказывается у нас 1/3 страны национальная меньшина)))
Якраз стільки кацапи хочуть забрати
Кидстаффовна• 23 апреля в 23:26
Ответ дляМалинка
А где вы живете что не слышите рос мову? По всему миру только и дело что слышно русский
Зараз у Франції. В оточенні дітей нема ні українців, ні росіян. Раніше жили на заході України, теж всі друзі україномовні.
Оце потужно• 23 апреля в 23:26
Ответ дляЗамурмишка
Якраз стільки кацапи хочуть забрати
а Поляки думаете не хотели бы забрать вашу часть? Да они же всегда слюни пускали...
Поліпривіт всім• 23 апреля в 23:26
Ответ дляОце потужно
Я про венгрів і слова не написала, я спитала за що знищувала рашка наших українців. А ви були там, читали кого там знищили? Репресії, мля, там цвіт нації знищили, офіцерів і тих, хто воював за совок, отак вивозили цілодобово і знищували. Давайте ще індіанців приплетемо, щоб не так паскулно ваші рашисти виглядали. Нація фашистів, яка знищувала українців все своє існування, ви так так любите рашку на її території чи на українській?
Ласую колобками• 23 апреля в 23:28
Ответ дляКозачка
Мужа бабушка русскоговорящая, соответственно вся семья русскоговорящая. Так вот она рассказывала, что когда она пришла на экзамен в вышиванке ( семья в целом никогда не была патриотами, но им нравился этот наряд, это было красиво и из этих соображений она надела вышиванку), так вот ей сказали, что еще раз придешь так одета - отчислим. А парней из соседней группы таки отчислили за то что после пар играли на гитаре и пели украинские песни.
от так і було. на україномовних тихенько шипіли і гнобили по любому поводу. Тому люди різко розуміли- що потрібно на язику говорити, тоді проблем буде набагато меньше.
От і витоки ’рідного російського’..,бо потім батьки вже навчали дітей по правильному.
Два,три покоління- і маємо оце все...
А тут вже і сусід возбудився- ’раша там,де не закінчується расшський язик!!’
Два,три покоління- і маємо оце все...
Оце потужно• 23 апреля в 23:27
Ответ дляПоліпривіт всім
в таких репрессиях убили моего прапрадеда и я ничего не могу вернуть назад! Тупой бессмысленный спор
Сіґеле-міґеле• 23 апреля в 23:28
Ответ дляКозачка
Ну с одним русским тогда только на рашке можно работать, даже в Украине не возьмут
Не могу по моральным соображениям.
Замурмишка• 23 апреля в 23:29
Ответ дляОце потужно
Для чого їм? Ми не поляки, не розмовляємо їхньою мовою.
Оце потужно• 23 апреля в 23:30
Ответ дляЗамурмишка
пфф, т.е. то что ваша часть кучу лет была под Польшей ничего не значит)) ок, так и запишем) и да, у вас с польского 50% слов.
Замурмишка• 23 апреля в 23:33
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тоді ви етнічна росіянка і російка мова вам рідна, дійсно
Замурмишка• 23 апреля в 23:32
Ответ дляОце потужно
Скільки б не була, ми не розмовляємо польською мовою, не ходимо в костели.
Ніхто не вживає 50% польських слів.
Це вже вигадки
Ніхто не вживає 50% польських слів.
Це вже вигадки
Поліпривіт всім• 23 апреля в 23:33
Ответ дляОце потужно
Слухайте, якщо росіянцям не шкода синів, чоловіків, вони свідомо відправляють їх задвухсотитись, то ви про прапрапрапрадіда тут згадуєте, смішна чи що. Головне дякувати плєшивому і срати Україну у вас в крові.
Оце потужно• 23 апреля в 23:33
Ответ дляЗамурмишка
Ніхто не вживає 50% польських слів.
Це вже вигадки
Ніхто не вживає 50% польських слів.
Це вже вигадки
Что? не ходите в костелы?))) ммм, интересненько, а для кого тогда они у вас там стоят?) для красоты?
Оце потужно• 23 апреля в 23:34
Ответ дляПоліпривіт всім
вы тупая как пробка, но это неизлечимо...
Сіґеле-міґеле• 23 апреля в 23:35
Ответ дляКозачка
А сейчас по сути ничего не поменялось...тот же совковый менталитет. В школе надо было всем прийти в вышиванке, на тех, кто пришёл просто в блузке сразу косые взгляды.
А если парни сейчас после пар будут играть на гитаре и петь песни на русском их тоже могут отчислить. Ну, или публичные извинения. Да и полный интернет этих скандалов, видео.
Люди ориентируются на ’политику партии’ и не хотят выделяться в массе. Вот и всё.
Поговорка из прошлого - ’партия сказала надо, комсомол ответил есть’ сейчас тоже актуальна...
Поліпривіт всім• 23 апреля в 23:35
Ответ дляОце потужно
А ви розмовляєте монголотатарською? Чи хоча б чеченською, бурятською, башкірською?
Оце потужно• 23 апреля в 23:36
Ответ дляПоліпривіт всім
а должна?
Сіґеле-міґеле• 23 апреля в 23:36
Ответ дляЗамурмишка
Можна, вони національні меншини і їх там не багато, меньше 10%
Ви російка національна меншина
И нам нельзя, да?)
Потому что нас много?)
Малинка• 23 апреля в 23:37
Ответ дляКидстаффовна
Странно, я жила год в Ницце, постоянно ездила Канны, Монако, Париж. Русская речь везде. У вас какая то своя Франция
Замурмишка• 23 апреля в 23:37
Ответ дляОце потужно
Тільки римо- католики ходять в костели
Замурмишка• 23 апреля в 23:37
Ответ дляСіґеле-міґеле
И нам нельзя, да?)
Потому что нас много?)
Можна, якщо ви етнічні росіяни
Оце потужно• 23 апреля в 23:38
Ответ дляЗамурмишка
Тільки римо- католики ходять в костели
ммм, т е. вот все те соборы во Львове пустые стоят?) их же в 3 раза больше православных)
Поліпривіт всім• 23 апреля в 23:38
Ответ дляОце потужно
А ви ісламістка? Чи в Чечні, Інгушетії всі до кірюшки ходять?
Поліпривіт всім• 23 апреля в 23:39
Ответ дляОце потужно
а должна?
Звичайно, рашка ж пішла від монголотатарів
Оце потужно• 23 апреля в 23:39
Ответ дляПоліпривіт всім
я православная и кстати найти православный храм на закарпатье не так то легко) везде католические, так что про ’не ходим в костелы’ я поржала, спасибо)))
Поліпривіт всім• 23 апреля в 23:39
Ответ дляОце потужно
А на рашці тільки кірюшкіни церкви?
Оце потужно• 23 апреля в 23:40
Ответ дляПоліпривіт всім
не знаю, у меня в крови русских 0.0. )