Булку Дай• Изменено 23 апреля в 22:15

Розуміти мову ворога краще, ніж не розуміти

Читаю як деякі мами хваляться, що їх дитина взагалі не знає російської і не розуміє російськомовних дітей на майданчику і дивуюсь. Ніхто ж не змушує нею саме розмовляти, але що поганого в знанні +1 мови, навіть такої?

В радянському союзі німецьку для цього ж після 2 світової війни і вивчали в школах. Не тому, що планували любити німців і ставати німцями, а щоб розуміти ворогів в разі повторного нападу.

Моя дитина рос мультиків не дивиться і ми вдома спілкуємось українською. Але коли вона питає значення якогось рос слова, яке почула, я спокійно пояснюю, а не говорю що ’це мова вбивць, тобі воно не треба’.
Ваша думка?
Міняйловна• 23 апреля в 22:16
Удалено администрацией...

Кидстаффовна• 23 апреля в 22:16
Не знаю для чого дітям знати російську, вони її ніде не чують, вчать інші мови. Я знаю , бо народилася в СРСР , спеціально не вчила б
В рот не ложи• 23 апреля в 22:17
Здравствуйте мы вас ждали, очередной срач
автор Булку Дай • 23 апреля в 22:17
Ответ дляКидстаффовна
ви ж не в Україні живете?
Леді_Капуста• 23 апреля в 22:17
Моя думка, до вже пізно для мовного срачу, зранку приходьте
Кидстаффовна• 23 апреля в 22:18
Ответ дляБулку Дай
ви ж не в Україні живете?
Зараз ні, до війни жили в Україні , але в оточенні дітей не було російськомовних , тому вони її не розуміють
автор Булку Дай • 23 апреля в 22:18
Ответ дляЛеді_Капуста
я чекала, поки залишаться самі стійкі

Козачка• 23 апреля в 22:19
Кстати если устраиваться заграницей, например, в отель, то знание русского в приоритете. Украинский к сожалению, никому не нужен. Я тоже считаю, что это нормально знать два языка. На русском разговаривают во многих других странах, кроме росии
Живчик-счастливчик• 23 апреля в 22:19
Можливо наші діти та онуки не будуть з рашистами воювати, а нас та наших знань цілком достатньо, щоб їх мову розуміти.
Це лише одна з версій, щодо за та проти знання мови окупантів
ЧорноброваЯ• 23 апреля в 22:20
За границей очень помог русский. В моей компании работает много сотрудников из Латвии
АсобеннАя• 23 апреля в 22:21
Моя думка, що чим більше людина знає мов, тим краще. Люди завжди воювали, кожна, мабуть, мова зберігає у собі якісь погані кроваві часи
У війні винні люди, конкретні у більшості своїй, у кожного ворога є ім´я. І воно таке не через мову, а через свої погляди, оточення, упередження.
Звожу з розуму• 23 апреля в 22:22
Мегі якось байддуже як там у інших мам, мої діти грають в ігри і я чую як вони спілкуються по російськи, хоча дома і до війни в нас українська. Тая сама впринципі перехожу на російстку коли до мене Хтось звертається на рос. Нічого поганого в цьому не бачу. В мовні ігри не граю.
МамОмужа• 23 апреля в 22:23
Что значит хвастаются? Если ребенок растет в украиноязычной среде, то именно специально его на курсы русского кроме английского записывать? Или что вы предлагаете.
А если условный Киев как у меня, то в классе 70%на русском детей говорят, вот с ними и мои учат. Зачем еще специально нагружать, пусть лучше рисуют и танцуют в свободное время.
Я пані прохана...• 23 апреля в 22:22
У меня детей нет, но на улице почти все подростки русскоязычные. Маленьких русскоязычных тоже много, но украинского среди малышей слышу больше
Замурмишка• 23 апреля в 22:26
Ответ дляКозачка
Мені достатньо знання англійської
Російською я навіть в москві, коли була 25 років тому не розмовляла
Козачка• 23 апреля в 22:27
Ответ дляЗамурмишка
Мені достатньо знання англійської
А мне недостаточно. Поэтому я разговариваю на русском, украинском, английском, итальянском и начала учить испанский. Я считаю, что любые языки никогда не будут лишними.
Замурмишка• 23 апреля в 22:28
Ответ дляКозачка
Козачка• 23 апреля в 22:29
Ответ дляМамОмужа
Автор не говорит о том, чтобы специально учить. Говорит о том, что мамашки падали в обморок от русского языка
Замурмишка• 23 апреля в 22:30
В мене за все життя російськомовних знайомих було чоловік 5-6, і то це знайомі батьків і одна сусідка з рязані
В дітей все оточення україномовне , для чого їм російка мова
Єдине місце де є російка цей форум

Не гоню• 23 апреля в 22:30
Ответ дляБулку Дай
ви ж не в Україні живете?
Удалено администрацией...
ЛюблюДевчонок• 23 апреля в 22:31
Не знаю для чого дитині на майданчику рос мова.
Піде в школу - там навчать:однокласники, тіктоки, рілси і тд.
Не переймайтесь.
ЛюблюДевчонок• 23 апреля в 22:32
Ответ дляЗамурмишка
Єдине місце де є російка цей форум
Скільки вам років?
Поліпривіт всім• 23 апреля в 22:33
Кацапську наші діти розуміють, це фєдєрасти не в змозі осягнути інші
Замурмишка• 23 апреля в 22:33
Ответ дляЛюблюДевчонок
Скільки вам років?
Трусиковед• 23 апреля в 22:33
вы хороший родитель.поддерживаю вашу точку зрения.
Поліпривіт всім• 23 апреля в 22:34
Ответ дляЯ пані прохана...
Я не знаю жодного кацапомовного підлітка, але расійську розуміють всі
ЛюблюДевчонок• 23 апреля в 22:34
Ответ дляЗамурмишка
Ви рос поезію якою мовою вчили?
Я ще мовою оригіналу.
Моторошні троянди• 23 апреля в 22:34
Не считаю русский языком врага. Знаю и русский и украинский. Говорим в семье на русском. Сейчас ребёнок хорошо ещё немецкий знает. Раз в неделю ходит в украинскую школу, так как мы не в Украине. Чем больше языков знает, тем лучше.
Козачка• 23 апреля в 22:34
Ответ дляЗамурмишка
Согласна, это очень смешно
Поліпривіт всім• 23 апреля в 22:36
Ответ дляЗвожу з розуму
Це так жахлиіо звучить, шокання і гекання, для чого ви так принижуєтесь, у вас комплекс меньшовартості?