Тану на сонці• 23 апреля в 22:28
Порадьте засіб для генерального прибирання кухні, будь ласка.
Доброго вечора.
На вихідних буду відмивати квартиру, яку буду орендувати. З´їхала від батьків, починаю самостійне життя.
Ремонт квартири старенький, но техніка і меблі нові, но бюджетні.
1.Найбільше мене турбує плитка, яка на всіх стінах кухні. Вона сіра і дуже глянцева. Фото прикріпляю.Чим її мити, щоб розводів не було?
2. Кухонний - дешевий з епіцентра. Також чим мити, щоб не пошкодити плівку фасадів? Фото прикріпляю.
3. Газову плиту і духовку з емалі.
Все брудне, порадьте будь ласка з назвами, які купити засоби. В ідеалі, щоб якийсь універсальний.
Всім дякую.
3. Газову плиту і духовку з емалі.
Всім дякую.
Глаза_в_3_карата• 23 апреля в 22:49
Ответ дляБяки-козяки
Серьезно? Я не знала. У меня еще есть, я и не в курсе ( Я без него плохо представляю жизнь.
Я заміни не знайшла :(
Клин_Кляйн• 23 апреля в 22:50
Я мою Сиф антижир все. Отлично отмывает.
Петушок тоже мимо, ни пятна, ни толку. Наверное, уже подделку купила
No problems• 23 апреля в 22:51
Ответ дляБронетапці
Відмиває все меблі, сантехніку і особливо круто плями на одязі. Купуйте не підробку. Можу фото показати, маю постійно в домі
плями жирні чи різні?
Тану на сонці
• 23 апреля в 22:53
Ответ дляКрошка Енот
кухня
санвузол
ідеальні, недорогі, норм запах
санвузол
ідеальні, недорогі, норм запах
Дякую
Тану на сонці
• 23 апреля в 22:54
Ответ дляКлин_Кляйн
А піарника Ви де купували?
Клин_Кляйн• 23 апреля в 22:55
Ответ дляТану на сонці
А піарника Ви де купували?
Ещё давно, кажется, в Еве
Хочу на Балі• 23 апреля в 23:08
Ответ дляСадова гойдалка
Ничего тот шантеклер не моет,то так,одна сказала и понеслось
Не знаю.. в мене витяжка як нова після нього... сама решітка я маю на увазі. І каструльки блищать...
Але для фасадів кухні я б таке побоялась використовуіати, якщо чесно.
Плитка, плита - так
КоролеВешна• 23 апреля в 23:11
Ответ дляСадова гойдалка
У меня тоже.
культУра• 23 апреля в 23:21
Ответ дляТану на сонці
Дякую, супер.
Только берите не с этим запахом. У них марсельское мыло воняет как белое хозяйственное типа Дуру или как-то так. Сладко-тошнотворное
культУра• 23 апреля в 23:23
Ответ дляТану на сонці
А піарника Ви де купували?
Он в Эпицентре есть
Викасикрет• 23 апреля в 23:23
У мене білі фасади кухні, я тільки півником їх відмиваю від плям, нагару. Навіть змивати нічого не потрібно
Смурфик• 23 апреля в 23:24
Мені Шантеклер не сподобався геть, дерло горло і пекли очі. Для плити та плитки взяла би Сіф крем. Ще подобається рожева паста, мию нею майже все. І знайдіть шкребок, це прекрасна штука, для плитки, підлоги, якщо є застарілі залежі десь, то їх розмочити і шкребком зняти, а не терти.
Колупалочка• 23 апреля в 23:29
Ответ дляСмурфик
Про який шкребок йде мова?
Смурфик• 23 апреля в 23:34
Ответ дляКолупалочка
Про який шкребок йде мова?
Вони є різні, часто трапляються на тему. Я свій купувала в Метро.
Крошка Енот• 23 апреля в 23:41
Ответ дляСмурфик
для мене запах важливий, не розумію, як можна той півник винести
ничевока• 23 апреля в 23:50
Ответ дляСадова гойдалка
Вот-вот. И меня удивляют эти легенды на шантеклер.
Попихтю та й годі• 24 апреля в 00:39
Ответ дляБяки-козяки
Я поверхности и плитку мою амвеевским голубым средством Zoom. Для меня нет ничего лучше - легко смывать, нет разводов, хорошо все чистит.
Таким? Цена 1200, однако🤔
Бяки-козяки• 24 апреля в 00:47
Ответ дляПопихтю та й годі
Таким? Цена 1200, однако🤔
Я покупала не за такие деньги. Это кошмар! Выше написали, что он снят с производства и продают остатки по бешенной цене.
Бяки-козяки• 24 апреля в 00:52
Ответ дляКарусель-весель
Покажите фотку пожалуйста. Может надо запастись. Я люблю Амвей, но что-то не пойму, про какое именно средство вы говорите. Благодарю.
Дело было давно• 24 апреля в 07:01
Ответ дляк.Буланова
в новусі ще й знижка зараз )
в Аврорі не буває такого нажаль
Та ви шо? Не буває? Зараз у Аврорі дешевше, ніж у Новусі.
Карусель-весель• 24 апреля в 09:25
Ответ дляБяки-козяки
фото
Спасибо. Да, это отличное средство. Может на замену ему что-то выпустят, потому как 1200 за бутылку - это прям очень не очень.
А LOC для кухни (зелёный, 500 мл) хуже моет? Не пробовали? Есть у них универсальное моющее средство, вот оно слабее точно.
Стриптизерка• 24 апреля в 10:46
Ответ дляТану на сонці
А піарника Ви де купували?
Там же, де й мікрофлору
Меряю линейкой• 24 апреля в 11:21
Ответ дляк.Буланова
в новусі ще й знижка зараз )
в Аврорі не буває такого нажаль
та ну? В Аврорі є дуже багато видів шантеклєру!
Бронетапці• 24 апреля в 19:49
Ответ дляNo problems
плями жирні чи різні?
Різні, жирні я капаю засобом для миття посуду
Бронетапці• 24 апреля в 19:52
Ответ дляОсвічую темряву
А где покупаете и можно фото штрихкода?
В нас є магазин корейської косметики, там на пряму з за кордону поставки, також магазин товарів з Європи, останній раз там купувала