IQ 80• 24 апреля в 17:43
Я не люблю книги с жёлтой тонкой бумагой
Особенно когда буквы просвечивают с другой страницы, как вы такие читаете?
Синиця у спідниці• 24 апреля в 17:44
Я бумажную книгу последний раз читала лет десять назад. Но, конечно хорошая бумага приятнее
IQ 80
• 24 апреля в 17:44
Ответ дляСиниця у спідниці
Да. Но многие предпочитают дешёвые бумажные электронным, вопрос скорее к ним
СкокоМнеДадите• 24 апреля в 17:45
Низька якість паперу, лігнін (речовина що дає деревав жорсткість стовбура) не видалений, він окислюєтсья і дає жовтизну.
IQ 80
• 24 апреля в 17:48
Ответ дляФлюорография гуся
Давно вже таких не бачила
Полно везде, хороших изданий меьешинствое
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 апреля в 17:53
Ответ длязадумчивая мордочка
Читаю сейчас Маяковского
На хорошей бумаге или желтой?
Гигиенишвили• 24 апреля в 17:54
Стараюсь абстрагироваться от бумаги и сосредоточиться на сюжете. Но если оформление книги совсем не нравится, то потом не храню ее, дарю в библиотеку или продаю. Книги с красивой плотное белой бумагой приятно держать в руках, однозначно, недавно у издательства Букшеф купила несколько таких книг.
Флюорография гуся• 24 апреля в 17:54
Ответ дляIQ 80
Давайте конкретно, яку жовту ви зараз тримали в руках?
Я сьогодні рік шершня купила - хороша якість.
IQ 80
• 24 апреля в 17:56
Ответ дляФлюорография гуся
Зайдите в любой книжный, большинство книг из довольно тонкой бумаги
Флюорография гуся• 24 апреля в 18:02
Ответ дляIQ 80
Я вже зайшла, дякую. Зайдіть і ви.
В КСД сьогодні 25% знижки усюди, і в фізмагазинах, і на сайті (в тому числі і електронки).
Також триває Книжкова країна на ВДНГ.
Диви яка я пава!• 24 апреля в 18:16
Ответ дляIQ 80
Зараз не видають такі. Всі на гарному папері, якого видавництва не візьми.
Диви яка я пава!• 24 апреля в 18:18
Ответ дляIQ 80
Ні, на поганому папері чи в м`яких обкладинках нема в продажу. То раніше з рашки везли такий непотріб. Або в 90-х і в нас видавали.
IQ 80
• 24 апреля в 18:19
Ответ дляДиви яка я пава!
В мягких обложках нет? Даже не смешно
Диви яка я пава!• 24 апреля в 18:24
Ответ дляIQ 80
В мягких обложках нет? Даже не смешно
Дуже мало. Скиньте хоч одне посилання на книги з поганою поліграфією і папером. Навіть у м`яких обкладинках типу Світлани Талан, папір білий, не тонкий.
Сьогодні читала про Віхолу, яка раніше тільки в умовно м`яких видавала, що теж переходять на тверді палітурки.
Диви яка я пава!• 24 апреля в 18:26
От скопіювала з телеграм-каналу Непозбувний книгочитун :
’Ілона Замоцна з ’Віхоли’ каже, що спочатку ’Віхола’ видавала книжки тільки у м´якій обкладинці, і це було їхнє принципове рішення, хотіли цим виділятися. А зараз почали робити тверді. Причому, у твердих обкладинках зараз перевидають навіть ті, що раніше були у м´яких. Причин кілька:
1) Читачі реально частіше хочуть тверду обкладинку;
2) Книгарні не можуть поставити книжку у м´якій обкладинці ’обличчям’ вперед, бо вона тупо падає. Врешті так стоять тільки ті, що в твердих, а м´які у книгарнях завжди стоять корінцями (а це зменшує видимість).
3) У ’Віхолі’ помітили, що у книгарнях, особливо невеликих, їхні книжки у м´яких обкладинках виглядають надто просто і примітивно на фоні всіх інших видавництв, у яких тверді обкладинки.’
А я кумедна• 24 апреля в 18:32
Ответ длязадумчивая мордочка
Читаю сейчас Маяковского
Я волком бы выгрыз бюракратизм..
Яичница с беконом• 24 апреля в 19:44
Читаю какую найду. Если что-то конкретное нужно, то сейчас не такой чтобы выбор был качественной литературы, тем более на русском.
Диви яка я пава!• 24 апреля в 19:45
Ответ дляЯичница с беконом
А чому українською не читаєте? Дуже багато цікавого зараз видається, і українських, і зарубіжних письменників. Чи Ви не в Україні?
Яичница с беконом• 24 апреля в 19:49
Ответ дляДиви яка я пава!
Того, что мне нужно на украинском нету🤷🏻♀️
А читать то, что предлагается-имею ввиду «мировые» бестселлеры, то есть коммерческие проекты, создаваемые ради $ выгоды мне не то, чтобы интересно.
Украинских я бы почитала. Кого посоветуете, на ваш вкус?
Диви яка я пава!• 24 апреля в 19:51
Ответ дляЯичница с беконом
А який жанр Вам подобається?
Яичница с беконом• 24 апреля в 20:04
Ответ дляДиви яка я пава!
А який жанр Вам подобається?
Что-то не страдальческое, не скорботное. В жанре предпочтений нет, всё, кроме фантастики и фентези, аниме.
Интересуюсь с целью обогатить свою речь. Это ключевое.
Диви яка я пава!• 24 апреля в 20:43
Ответ дляЯичница с беконом
Збагатити мову, це треба сучасних класиків читати. Наприклад Ліну Костенко, Анатолія Дімарова. Із сучасних раджу Мирослава Дочинця, в нього багато є гарних збірок невеличких творів про життя людей з філософським підтекстом, типу притч. І мова в нього чудова. Люблю Володимира Лиса ’Століття Якова’. Кідрука почитайте ’Мандрівку на Пуп Землі’, легко читається. Євгенію Кузнєцову, диктант писали восени? Її текст був, в ньому багато нових цікавих слів. ’Спитайте Мієчку’ легка, приємна книга. Ірен Роздобудько Гудзик. Дванадцять. Та інші. Нещодавно цікава книга в неї про Олену Телігу з`явилась. Деякі книги Люко Дашвар мені подобаються, не всі, тільки ті, де нема чернухи, наприклад трилогія ’Биті Є. Макар, Макс, Гоцик’. ’Покров’. ’Галя без голови’. З детективів Волкова ’Шпиталь’ хвалять, але я ще не читала.
Фентезі, фантастику теж не люблю, але кілька десятків сторінок Кідрука Бот Атакамська криза прочитала, щоб ознайомитись, дійсно захоплює, потім прочитаю обов`язково, і Павлюк Пітьма також сподобалась.
Марина Гримич гарна авторка. Читала її трилогію ’Клавка. Юра. Лара’, про три покоління з однієї родини, починаючи з 20-х років 20 століття. Взагалі люблю таке, людські долі на фоні історичних подій.
І зарубіжних зараз багато гарних авторів видається. Ось нещодавно читала Вірджіні Гримальді Саме час знову запалити зірки. Французька сучасна авторка, на мій погляд не гірше Франсуази Саган. Зараз Георгі Господінова Часосховище читаю.
Диви яка я пава!• 24 апреля в 20:52
Ответ дляЯичница с беконом
Забула, якщо нон-фікшн читаєте, є шикарна пізнавальна серія нашого українського ботаніка Олексія Коваленка ’Фрукти проти овочів’, ’Рослини-прибульці’ та інші. Цікаво, пізнавально, з гумором. Ніколи не думала, що ботаніка може бути такою захоплюючою.
Яичница с беконом• 24 апреля в 21:44
Ответ дляДиви яка я пава!
Ой какой список) на все лето хватит. Благодарю💛