Начальник Анонимов• 21 апреля в 21:28

Порадьте літературу

Вітаю.
Звертаюся до вашого досвіду, оскільки мої запаси книг вичерпалися, а те, що пропонують книжкові крамниці під назвою "бестселер", викликає у мене, одним словом нічого хорошого.
Шукаю щось для вечірнього читання. Будь ласка, порадьте твір, де:

1. Мова автора не нагадує переписку в месенджері. Мені важливо відчувати естетику мови, а не спотикатися об короткі рублені фрази.
2. Герої мають хоча б дещицю витримки. Я щиро стомилася від романів, де персонажі виливають свою душу першому ліпшому зустрічному або кидаються в ліжко в третьому розділі.
3. Відсутній надмірний натуралізм. Мені зовсім не обов’язково знати кожну анатомічну подробицю їхніх почуттів. Я віддаю перевагу метафорам, а не фізіології.
Лагшмивара• 21 апреля в 21:30
Ветер в ивах

falcon• 21 апреля в 21:31
А який жанр?
Чумацький Шлях• 21 апреля в 21:34
Я тут картинку сохранила, детективы подборка, может кому-то пригодится)
Seehund• 21 апреля в 21:35
Джейн Остин, ее романы, как раз, что вам надо.
автор Начальник Анонимов • 21 апреля в 21:37
Ответ дляЛагшмивара
Ветер в ивах
Щиро вдячна
автор Начальник Анонимов • 21 апреля в 21:38
Ответ дляSeehund
Щиро вдячна!
Ответ дляfalcon
А який жанр?
Романтика

Губи до вух• 21 апреля в 21:38
Спробуйте Халеда Хосейні почитать
автор Начальник Анонимов • 21 апреля в 21:41
Ответ дляГуби до вух
Спробуйте Халеда Хосейні почитать
Спробую. Дякую!
Тумба-юмба• 21 апреля в 21:41
Гаскелл ’Північ і південь’
Seehund• 21 апреля в 21:41
Ответ дляНачальник Анонимов
Щиро вдячна!
Голсуорси ’Конец главы’
Бурундучиха• 21 апреля в 21:42
Ответ дляНачальник Анонимов
Романтика
Посмотрите Розамунда Пилчер Повернення долому. Это не совсем романтика, хотя присутствует линия. просто жизнь семей вплетена в исторические события.
автор Начальник Анонимов • 21 апреля в 21:49
Ответ дляБурундучиха
Дякую. Спробую
Ответ дляSeehund
Голсуорси ’Конец главы’
Почитаю. Дякую!
автор Начальник Анонимов • 21 апреля в 21:50
Ответ дляТумба-юмба
Гаскелл ’Північ і південь’
Дякую. Спробую
Бензопирен• 21 апреля в 22:33
Франсуаза Саган. Такая тонкая любовная проза. Очень советую. Не читала лучше в этом жанре.
автор Начальник Анонимов • 22 апреля в 06:46
Ответ дляБензопирен
Дякую! Найближчим часом спробую!