Смайликівна• сегодня в 16:32
Лучше иметь маленькую, но свою квартиру или больше, но в аренде и без лишних
обязательств?
Аноним Советчик• сегодня в 17:35
Мені краще оренда, але і не дуже велика. Я живу в різних містах, мені по кайфу
Грабля• сегодня в 17:38
Ответ дляАноним Советчик
Проблема: в любий час можуть попхати((
Аноним Советчик• сегодня в 17:40
Ответ дляГрабля
Проблема: в любий час можуть попхати((
Підписую договір. Навіть якщо і так зняти житло не проблема
Грабля• сегодня в 17:41
Ответ дляАноним Советчик
Це папірець - ніякої сили не має.
Файна цьоця• сегодня в 17:58
Ответ длятогдалия
Ага, особисте майно, за яке треба ще податок платити, якщо більше 60 кв.м. А якщо щось станеться і людина не зможе якийсь час платити ні податок, ні комуналку, можуть нарахувати велетенську пеню і людина те майно може втратити. А ще є ризик шахедів і балістики в наш час, теж не завжди знаєш чи будеш завтра мати те майно, чи ні.
Реально люди, ви живете минулим.
Файна цьоця• сегодня в 18:00
Звісно своя - можна відремонтувати на свій смак
Можна передати дитині у спадок
Можна бути впевненим що є дах над головою навіть якщо фінансові трудності
Можна передати дитині у спадок