ФФФФристайла• вчера в 08:11

Где срочно подзаработать 20000 грн

У меня есть 7 дней, какие варианты?Могу на целый день выходить на подработку ,мне 42
вопрос серьезный, прошу на писать про секс услуги.
Сегодня я не я• вчера в 14:37
Ответ дляСтрахованная
Suzuki SX4 2014 року
Поцікавтесь скільки коштує страховка на таку машину
Вас не у той спеп взагалі понесло, я вам кажу, забудьте про машину, на неї уходять якісь кошти, але кошти дуже помірні. Ми на стоматологію за рік більше витрачаємо ніж на машину
А машина не потребує ремонту та техоглядів?

Сегодня я не я• вчера в 14:44
Ответ дляВарена цибуля
Я з проживанням + приготування їжі - 2 тис в день. Де це 500 грн в час платять - дайте посилання хоч одне. Он 900 грн в день на 2-х старих, яких вигулювати, мити, кормити ще й масажі. І це Київ. Вісить на воркі.
А баристою заробляють за день менше 1200 десь ,Київ
Страхованная• вчера в 16:50
Ответ дляСегодня я не я
Місяць тому купила комплект літньої гуми - 12 тис.
Заміна мастила, заміна передніх та задніх стійок амортизаторів, заміна гальмівних колодок, заміна фільтрів - 12 тис.
Ще мені на парковці пробували взломати лючок бензобаку - ще 4 тис.

28 тис. раз на 4 роки - це багато? Зазвичай ТО раз на рік - це фільтри та мастило
Сегодня я не я• вчера в 17:13
Ответ дляСтрахованная

А техогляд?
Та заміна рідин всяких окрім масла
Страхованная• вчера в 17:31
Ответ дляСегодня я не я
А техогляд?
Та заміна рідин всяких окрім масла
Оці 12 тис. - це і є ТО. Зазвичай тільки мастило і фільтри. Омивач для скала - там нема чого робити його залити
Можливо я не розумію ці питання, бо не викатую по 60тис.на рік
Божий одуванчик• вчера в 20:13
Ответ дляФоточки нема
Я просто шью ну очень для себя и семьи только, в основном купленные вещи подганябю длину, ширину. Образования нет, и машинка простая, с 11 строчками. Может действительно посмотреть оверлок и себе.
Оверлок это хорошо, можно обметывать вещи для тех, кто шьет сам
Божий одуванчик• вчера в 20:18
Ответ дляФФФФристайла
Я хочу підзаробити, моя кваліфікація основна, не шанується у нашій країні.
Инженер?

Божий одуванчик• вчера в 20:21
Ответ дляФоточки нема
Заплатит местовое, как все. Может заработает, может в минус уйдет. Кто ж знает. Везде нужен опыт и знания.
Хорошие места на рынке проданы на месяцы вперед