всегдаДаДа• 2 часа назад
Брати чи ні?
Щось мене сьогодні накрило на покупки. Ці босоніжки рік дивлюсь. Але щось стримує. Є мої улюблені крокси зручні, є на вихід пару штук. А ці побачила на дівчині рік назад і так гарно вони на ній були. А в себе навіть не розумію з чим я буду їх носити. Я висока 1.72, додавати зріст платформою взагалі не моя тема. На дівчині бачила, як на фото 2 з джинсами. Приведіть мене до тями пліз
Инфотуфелька• 2 часа назад
Якщо подобається такий стиль, то купуйте. Мені не подобається таке взуття- вважаю його некрасивим.
неДодекаэдр• 2 часа назад
Какие-то школьные сандалии. Белые разве еще может ок к летним платьям. Еще такая обувь красиво смотрится на небольшой ноге
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Такими босоножками я сотру себе все пальцы в кровь, поэтому я однозначно не покупала бы.
Инфотуфелька• 2 часа назад
Ответ дляГравіцапа
У моего папы в 70-х такие сандалии были
ну не такой же подошве страшной
всегдаДаДа
• 2 часа назад
Ответ дляИнфотуфелька
Я теж вважала негарним, поки не побачила вживу на дівчині. Зовсім інший погляд
Гравіцапа• 2 часа назад
Ответ дляИнфотуфелька
ну не такой же подошве страшной
Не, верх такой же, подошва попроще была)))
всегдаДаДа
• 2 часа назад
Ответ длянеДодекаэдр
Теж думаю, що мій 39 буде занадто грубо напевно
Инфотуфелька• 2 часа назад
Ответ длявсегдаДаДа
Можливо. Дивіться ще, наскільки зручне.
Погоджуюся з думкою дівчини вище, що буде натирати пальці таке взуття.
Хоча, мабуть, залежить від шкіри.
БезникаЯ• 2 часа назад
Ответ длявсегдаДаДа
Може вигляд?
всегдаДаДа
• 2 часа назад
Ответ дляГравіцапа
У моего папы в 70-х такие сандалии были
Мені здається, що і в мене у садочку схожі були
всегдаДаДа
• 2 часа назад
Ответ дляБезникаЯ
Може вигляд?
Маю на увазі мій погляд на це взуття змінився
миссДавеча• 2 часа назад
Нормальный у вас рост, обувайте, что хотите, покупайте, что нравится, живем один раз!
всегдаДаДа
• 2 часа назад
Ответ дляПерловая Кашка
Мені треті симпатичні
І мені розумом треті гарніші, але маю такі крокси і вони мені майже ідентичні
Чавонадо• 2 часа назад
А я собі минулого року купила такі як на фото 3 (може й не точно такі, але такого типу, якийсь український виробник був). На диво, навіть жодного разу не натерли ноги.
Якщо Вам хочеться - купіть і носіть.
ЛисичкаСестричка• 2 часа назад
Перші точно ні. А якщо чесно, то ніякі. Але вирішувати і нлсити вам
Кондуктор автобуса• 2 часа назад
Страшные и какие-то детские. На лолитах только такое смотрится адекватно.
МУСЯкомарова• 2 часа назад
Схожі на 3 в мене є з позаминулого літа, я думала що вони вже неактуальні. 1-2 взагалі не подобаються.
Директриссимо• 2 часа назад
я бачила на нозі фото 1 та 2, мені дуже сподобалися. Я на жаль маю проблему з ногою, тому не підходять, інакше купила б обов,язково
Леди Г• 2 часа назад
У меня как на фото три, Тимберленд, они очень удобные, но я не ношу(; слишком некрасивые
ОбережнаЯ• 2 часа назад
Ответ длявсегдаДаДа
А чому на літо таке чорне грубе взуття? У вас одна пара на все літо?
всегдаДаДа
• 1 час назад
Ответ дляОбережнаЯ
Звісно що ні. Але вони легкі, зручні і одні з улюблених. Маю десь 12 пар різних
всегдаДаДа
• 1 час назад
Ответ дляЛеди Г
В мене tommy на фото. Думаю, що мають бути зручні, маю інше взуття цієї ти. А нащо ви їх купили, якщо вони вам не гарні?