всегдаДаДа• вчера в 21:41
Брати чи ні?
Щось мене сьогодні накрило на покупки. Ці босоніжки рік дивлюсь. Але щось стримує. Є мої улюблені крокси зручні, є на вихід пару штук. А ці побачила на дівчині рік назад і так гарно вони на ній були. А в себе навіть не розумію з чим я буду їх носити. Я висока 1.72, додавати зріст платформою взагалі не моя тема. На дівчині бачила, як на фото 2 з джинсами. Приведіть мене до тями пліз
всегдаДаДа
• вчера в 22:50
Ответ дляХвець-тець
висока 172?
серйозно?
Якось так, в мене на роботі я сама висока, а в нас більше 30 людей тільки на зборах серед керівників.
Леди Г• вчера в 22:51
Ответ длявсегдаДаДа
В мене tommy на фото. Думаю, що мають бути зручні, маю інше взуття цієї ти. А нащо ви їх купили, якщо вони вам не гарні?
Очень удобные) я их по приколу померила и снимать не захотела. Но носила только под джинсы, что бы их не были видно
Вкаблучках• вчера в 23:04
В мене останні CK. Купила в минулому році. Довго до них придивлялася. Тепер - це моя любов)
Хвець-тець• вчера в 23:07
Ответ длявсегдаДаДа
це звичайний середній зріст
НаливайКа• вчера в 23:16
Ответ длявсегдаДаДа
І мені розумом треті гарніші, але маю такі крокси і вони мені майже ідентичні
Плоскодонки, неудобно ходить.
всегдаДаДа
• вчера в 23:17
Ответ дляНаливайКа
Плоскодонки, неудобно ходить.
Які? Всі з ортопедичною стопою