Карапулька• сегодня в 10:45
Мию унітази в Італії. Запитуйте.
Не служанка• 2 часа назад
Я теж прибиральниця в Чехії,вже давно, робота важка.Автор якщо не секрет скільки на годину вам платят, скільки в місяць виходить чистими.Мені про планували в Тревізо готель прибирати в місяць 800-1000 евро,їжа і житло їх,але декілька разів буда там не подобається.Я хочу їсти те що сама приготую і коли хочу.Для мене це мало
Цирк на дроті• 2 часа назад
Конечно, это все ужасно, но будем честными, вы ведь не возвращаетесь назад в Украину потому что понимаете, что тут УЖЕ не лучше. Так что мы все фигурально по уши в га*не и те кто выехал в никуда и те кто остались в этой клоаке
Баба на горошині• 2 часа назад
А у вільний час напевно ходите з іноземцем в ресторан і пропонуєте йому за вас заплатити...навіяно сусідньою темою.
Захекалася читать• 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Більше очікую шквал типу лайночистка, прибиральниця лайна і таке інше
а зачем вам чужое мнение?
Да будет так• 1 час назад
Какая оплата работы? И сколько стоит аренда с коммуналкой или вы по какой-то программе живёте?
Святатабожа• 20 минут назад
в мене знайома, ось уже буде 10 років прибирає в Австріі, купила сину трикімнатну, назад не збирається поки...
Душка-свекрушка)))• 8 минут назад
Ответ дляКарапулька
Будь яка робота заслуговує поваги. А прибиральниці особливо. Бо без директора підприємство функціонує, а без прибиральниці швидко приходить безлад і бруд. Кажу як директор по персоналу мережі супермаркетів.