Ангелок з ріжками• Изменено вчера в 18:20
Господи, не дает вам все покоя США
Угомонитесь дамы. В США все прекрасно. Уровень жизни выше, все сферы работают лучше, вам и не снилось.
Прекратите лить желчь. Это бесполезно и бессмысленно. Назовите мне хоть один пункт, в котором США проигрывает Украине. Их ноль.
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:37
Ответ дляLove_Love_Love_
в психопадів загострення при абрівіатурі із трьох букв
Наконец-то вы пришли!!!! Я тут сама отбиваюсь
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:37
Ответ дляЖдун с Нибиру
Бомжей нет
Попрошаек нет
Наркоманов нет
В общем одни миллионеры)
Н-да
Попрошаек нет
Наркоманов нет
В общем одни миллионеры)
Н-да
Есть, но миллионеров больше
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:39
Ответ дляГигиенишвили
Живу в США давно. Дуже дорога нерухомість, навіть аренда. Медицина-мафія, інакше не сказати. Їжа, одяг-реально копійки на тутешні ціни, голодним, босим та у віночку залишитися майже нереально. Загалом якби не політика Трампа я на 100% задоволена і готова пристосуватися, бо воно того варте, а ідеально не буває ніде. Подивимося як буде далі
Медицина прекрасная при наличии классной страховки. Аренда может и да - но ипотека вполне подъемная - за двухэтажный дом 6К в месяц на семью.
Love_Love_Love_• вчера в 19:40
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та не пишіть цим убогим. Почитайте ї писанину, це ваш рівень?
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:41
Ответ дляВыФсеВрете
А кто все те толстые тетки и мужики, которые на кассах в супермаркетах в пижамах и резиновых тапках стоят?
Пижамы - их право. Зато потом они в этих тапках идут и садятся в Лексус. А вы в своих нарядах бежите на метро.
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Да достали уже со своими стереотипами.
Love_Love_Love_• вчера в 19:42
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та нє, медицина якраз отстой)))
Точніше як, з серйозної хвороби тебе за вуха витягнуть, майже всі важкі захворювання лікують.
Але просто коли тебе болить зуб, плече, нирка чи серце це жах.
Гигиенишвили• вчера в 19:42
Ответ дляАнгелок з ріжками
Нажаль класна страховка це або від роботи, або дуже дорога. Тобто маємо дуже дорогу медицину. Іпотека у нас в Джорджії 2,5 на сім´ю також 2 поверхи, сад, басейн, але це не для пересічної сім´ї де вчитель чи військовий отримує 3к. Це виходить дружина пішла у декрет і сім´я на вулиці фактично. Це ненормально
Гигиенишвили• вчера в 19:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Та нє, медицина якраз отстой)))
Ми заплатили за мамині зуби 16к. Страховки на це не існує. Як жити?
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Та нє, медицина якраз отстой)))
У меня классная страховка от работодателя, пару раз обращалась - раз даже пришлось в Emergency попасть - приехала в пустое отделение. Мне за 15 минут и КТ сделали, и капельницу, все. Счет пришел на 50К, из них я отдала 1К.
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:45
Ответ дляГигиенишвили
В смысле нет страховки на зубы? У меня есть. И на глаза есть отдельная.
Love_Love_Love_• вчера в 19:46
Ответ дляГигиенишвили
Та я от написала автору що про медицину вона не в курсі.
В мене була державна страховка то да- я ногою двері будь де відкривала, всі з тебе пиліночки здували. Зараз їїв мене забрали, маю страховку від роботи , дуже крута страховка, але взагалі не то.
Стоматолог відправив додому з гострою біллю, зуб потрібно було вирвати, він сказав що сьогодні апойтмент не для цього, я по стінах вдома думала буду дертись. І упрофен мені не допомагає
Раз одела не бу• вчера в 19:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Та нє, медицина якраз отстой)))
Сердце, сердечно-сосудистые заболевания - это же не просто болит. Это серьезно более чем
Love_Love_Love_• вчера в 19:47
Ответ дляАнгелок з ріжками
Немає на ортодонтію дуже часто.
Імплант 7 тисяч $
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Найдите себе всех хороших профильных врачей. У меня прием к стоматологу - на сегодня. К гинекологу - максимум на завтра. Потратьте первый месяц на поиски. Дальше будете записываться в течение недели к ним. И заведите primary care provider себе.
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає на ортодонтію дуже часто.
Імплант 7 тисяч $
Я хожу на чистки в основном. Но спрошу.
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:50
Ответ дляLove_Love_Love_
У меня сейчас от работодателя - консьерж сервис - они мне врачей ищут. А раньше сама сидела и искала. Отзывы читала. Первый прием ждать долго - дальше - день в день.
Love_Love_Love_• вчера в 19:50
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та я вже познаходила.
От якразараз цим займаюсь, а до того все руки не доходили, знаєте, першиих 10 років в Америці ж чим зайнятись
В мене зараз відпустка три місяці то щодня пів дня йде на розмову з лікарем чи страховою)))
Ангелок з ріжками
• вчера в 19:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Та я вже познаходила.
Даааа, в первый раз всегда долго. Я по местным амерам искала, сама отзывы проверяла, наладила себе сеть
Love_Love_Love_• вчера в 19:51
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я хожу на чистки в основном. Но спрошу.
А ці чистки, ну що це нормально одну чистку на 4 прийоми ділити? Нафіга тебе анестезію пічкати
Гигиенишвили• вчера в 20:00
Ответ дляАнгелок з ріжками
І що вона покриває? Чистку та пломби? Нормальної страховки на зуби не існує, і це логічно, бо зуби найризиковіша зона, вони болять у всіх. А ціни на стоматологію жесть. Вирвати 1 зуб 260 доларів без урахування анестезії, ліків і тп. Зуб вирвали, треба на це місце щось ставити, отут починається гра в хто хоче бути мільйонером
Ангелок з ріжками
• вчера в 20:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Как на 4? Мне за раз делают
Ангелок з ріжками
• вчера в 20:02
Ответ дляГигиенишвили
У меня с зубами проблем нет, но я спрошу что покрывается, а что нет.
Гигиенишвили• вчера в 20:02
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну от подумайте. 50к за емердженсі) це мафія. Навіть 1к це дорого за крапельницю та МРТ. В Україні за 500 можна зробити МРТ всього тіла з голови до п´ят навіть з контрастом
Love_Love_Love_• вчера в 20:03
Ответ дляАнгелок з ріжками
Как на 4? Мне за раз делают
Глибока чистка це 4 рази, у вас звичайна.
Ледве убалтала щоб мені за 2 рази зробили.
Love_Love_Love_• вчера в 20:05
Ответ дляГигиенишвили
Нормальна страховка існує, або державна, або дуже дорога, існують страховки де навіть ЕКО покриває, наприклад, страховка Старбаксу.
Ну але в цілому все що ви пишете- правда.
Love_Love_Love_• вчера в 20:07
Ответ дляГигиенишвили
То у вас ще дешево зуб вирвати, ви з якого штату, хочу знати куди летіти зуби рвати?
У нас 700, заплатила по страховці 60$, але я вважаю що 60$ це і є ціна цієї процедури.
Ангелок з ріжками
• вчера в 20:08
Ответ дляГигиенишвили
В Украине и зарплаты другие. И если это не частная клиника - то и отношение подучите соответствующее. Какая разница что они там в первоначальном счете пишут? У всех есть страховка.
Ангелок з ріжками
• вчера в 20:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Глубокая - это какая? Как они ее делают?
Может мне тоже нужна 🙀