Шкідлива молекула• сегодня в 12:44

Термін дії паспорту

Запитання наступне: читала, що є таке правило - при виїзді закордон, закордонний паспорт має бути не менш, ніж 6 місяців ще дійсним на дату повернення.
Тобто, якщо дія мого паспорту закінчується в січні 2027, то, теоретично, вже з липня я буду мати проблеми при виїзді закордон.

чи це правда, чи лише страшилки? хтось реально мав проблеми при такій самій ситуації?
і чи буде нормальним, якщо я замовлю новий паспорт зараз, і в мене ще півроку буде ще 2 активних паспорти ?

Усім дякую за відповіді!
Пані_Халепа• сегодня в 12:45
Так, робіть вже паспорт. Нормально мати 2 діючих паспорта.
Деякі країни 3 місяця до завершення

Идеальная оптимистка• сегодня в 12:46
Робіть новий
Додаю напруги• сегодня в 12:46
Правда. Даже есть страны где только 3 месяца. По закону имеете право на два паспорта.
ГонУрова дівка• сегодня в 12:50
Це правила тих країн, куди їдете.
Тобто ця країна встановлює правило: впускати до себе іноземців, у яких дія паспорта закінчується не пізніше - 3 місяців, 6 місяців і т.д. Наші прикордонники випустять без проблем
Безпорадна Кроко• сегодня в 12:55
Якщо ви захочете полетіти в Ірландію, то вас не пустять на борт літака з паспортом,термін дії якого закінчується менше, ніж за 6 місяців на дату в´їзду. Навіть якщо до кінця терміну дії буде 5 місяців і 29 днів, а у вас зворотній квиток через три дні після прильоту, тобто за 5 місяців і 26 днів до закінчення терміну дії паспорту - все одно не пустять.
Чула, що у США ще наче теж така ж вимога до закінчення терміну його дії.
автор Шкідлива молекула • сегодня в 13:02
Окей, дуже дякую, дівчата!
Скляна миша• сегодня в 13:06
У меня всегда два паспорта с разницей в 5 лет:)

автор Шкідлива молекула • сегодня в 13:16
Ответ дляСкляна миша
Ого, Ви підготовлена просто до всього! :)
Викачую яйцями• сегодня в 14:13
Ответ дляСкляна миша
А можна 2-ма користуватися, до прикладу чередувати?
Скляна миша• 2 часа назад
Ответ дляВикачую яйцями
Да
Почему нет?