Бараболька• сегодня в 17:06

Що це може бути і до якого лікаря звернутися?

Сьогодні зранку почало сильно боліти місце між двома пальцями руки. У глибині, там, де пальці розходяться, під шкірою. На дотик як кулька всередині. Стає більшою, вже зараз розміром як горошина. Якщо натиснути, болить сильніше. Щось взяти цією рукою не можу, боляче.
Сходила до сімейного.
Він щось невпевнено сказав, що це не до нього. Не то до ревматолога, чи ще куди, направлення теж не дав.
Може, у когось було і знаєте?
Борисфенка• сегодня в 17:07
До хірурга сходіть, може бути кіста суглобної сумки.

автор Бараболька • сегодня в 17:10
Ответ дляБорисфенка
Ого. Дякую!
Буду дізнаватися, чи прийме без направлення. Або спробую все-таки вичавити його з сімейного...
Борисфенка• сегодня в 17:27
Ответ дляБараболька
Ого. Дякую!
В любий травмпункт зайдіть. І без направлення хірург прийме в невідкладній допомозі.
Дівчина Бобула• сегодня в 17:45
Гігрома
автор Бараболька • сегодня в 17:52
Ответ дляБорисфенка
Хіба це невідкладно? Воно ж просто болить.
Борисфенка• сегодня в 17:53
Ответ дляБараболька
Якщо швидко росте у розмірі - невідкладно. Якщо зупинилася - можете неспішно сходити через пару днів.
автор Бараболька • сегодня в 18:00
Ответ дляДівчина Бобула
Гігрома
І це може бути. Дякую!

автор Бараболька • сегодня в 18:00
Ответ дляБорисфенка
Дякую!