Бараболька• сегодня в 17:06
Що це може бути і до якого лікаря звернутися?
Сьогодні зранку почало сильно боліти місце між двома пальцями руки. У глибині, там, де пальці розходяться, під шкірою. На дотик як кулька всередині. Стає більшою, вже зараз розміром як горошина. Якщо натиснути, болить сильніше. Щось взяти цією рукою не можу, боляче.
Сходила до сімейного.
Він щось невпевнено сказав, що це не до нього. Не то до ревматолога, чи ще куди, направлення теж не дав.
Може, у когось було і знаєте?
Сходила до сімейного.
Може, у когось було і знаєте?
Бараболька
• сегодня в 17:10
Ответ дляБорисфенка
До хірурга сходіть, може бути кіста суглобної сумки.
Ого. Дякую!
Буду дізнаватися, чи прийме без направлення. Або спробую все-таки вичавити його з сімейного...
Борисфенка• сегодня в 17:27
Ответ дляБараболька
Ого. Дякую!
В любий травмпункт зайдіть. І без направлення хірург прийме в невідкладній допомозі.
Бараболька
• сегодня в 17:52
Ответ дляБорисфенка
Хіба це невідкладно? Воно ж просто болить.
Борисфенка• сегодня в 17:53
Ответ дляБараболька
Якщо швидко росте у розмірі - невідкладно. Якщо зупинилася - можете неспішно сходити через пару днів.
Бараболька
• сегодня в 18:00
Ответ дляБорисфенка
Дякую!