Аленький носочек• 28 апреля в 21:49

Мамы детей аллергиков дайте совет по прививке

Ребенок 3,5 есть пищевая аллергия на многие продукты включая яйца.Привит по возрасту ,но без КПК.Я очень боюсь этой прививки,накрутила себя жутко.Подскажите как ваши дети перенесли ,нужно идти в садик нам,без этой вакцины боюсь отдать?
НеВРотик• 28 апреля в 21:51
Я аллергик, ребёнок тоже
Нормально перенесли
Нужно больше болезней бояться этих, а не прививок. Единственное что мы делали индивидуальные дозы
В них меньше химии

Сколько_мне_лет?• 28 апреля в 21:51
Мой в сад не ходил и я сделала эту прививку лет в 7.
Перенес нормально
автор Аленький носочек • 28 апреля в 21:52
Ответ дляНеВРотик
Я аллергик, ребёнок тоже
Нормально перенесли
В них меньше химии
Как это индивидуальные дозы расскажите?
Лялька в колисці• 28 апреля в 21:53
Прививки все есть , график был сдвинут , выбирали импортные . И делали когда ребёнок был абсолютно здоров .
Рожки-да-ножки• 28 апреля в 22:01
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1781889

Почитайте.
А то вам сейчас расскажут, что пофиг на аллергию, в крайнем случае делайте в стационаре
Хи хи, ну ну• 28 апреля в 22:16
Як давно здавали алергічну панель?
Ms. Сама прямота• 28 апреля в 22:37
Перед прививкой давать супрастин за сутки согласно инструкции 3 раза в день (и после прививки полутора суток давать). Ещё иметь в доме Нурофен, если температура поднимется.
Я сама аллергик - и когда-то меня после той прививки КПК посыпало (мне врач наоборот говорила ничего перед прививкой не пить - молодая врач; я больше таких не слушаю). Врач растерялась и выписала мне медленно действующий Лоратадин - то такое, что от сильной аллергии не спасает . Лучше предупредить, чем смотреть на сильно чешуюся аллергию.
Есть ещё таблетки Цетрин - хорошие, для профилактики аллергии их можно использовать. А как если резко пришла острая форма аллергии (к примеру, шершень укусил), то Цетрин поможет за 30 минут, в супрастин за 10-15 - то не из гормональных препаратов ничего лучше по скорости действия лучше супрастина не изобрели. Есть прекрасный дексаметазон - но оно гормональное. Нужно читать инструкцию к дексаметазону и перечень противопоказаний.
Рожки-да-ножки• 28 апреля в 22:53
Ответ дляMs. Сама прямота
Вам не кажется бредовой идеей снижать фармацевтически иммунную реакцию организма ради того, чтобы все-таки уколоть коктейль, который должен вызывать иммунную реакцию организма? И пусть она будет послабее, но хоть какая-то будет. А если вы снимите настолько, что и толку будет 0?
Иллюзия привитости
НеВРотик• 28 апреля в 23:35
Ответ дляАленький носочек
Как это индивидуальные дозы расскажите?
Есть прививки, которые например на сто детей расчитаны. Такое ведро открывают и прививают сто детей условно.
А есть доза которая расчитана на одного ребёнка. В ней меньше консервантов потому что ее не нужно хранить открытой.

Мэри Попкинс• 29 апреля в 05:51
Ой,прочитала мамы детей алкоголиков🤷😄
-Ань-• 19 мая в 22:31
Ответ дляРожки-да-ножки
Иллюзия привитости
+Також є ризик змазати симптоми поствакцинальної реакції або ускладнення.
Щоб лікарі потім говорили, що у дитини не від щеплення пішло ускладнення (а трохи пізніше вилізли симптоми, коли закінчилась дія препаратів).
-Ань-• 19 мая в 22:36
А колись у дитини був вічний медвідвід від щеплень, якщо у когось із близьких родичів алергія (на будь-що).
Якби зараз дотримувались протипоказів, які були 30-40 років тому - нікого було б вакцинувати.
Скоро тільки смерть буде офіційною поважною причиною не робити щеплення.
-Ань-• 19 мая в 22:37
101 мільйон доларів - компенсація за ускладнення від вакцини КПК:
https://www.mctlaw.com/blog/news/101-million-dolla...

Американська юридична фірма Maglio Christopher & Toale, що має офіси в Вашингтоні, Флодірі та Сієтлі та спеціалізується на юридичній допомозі постраждалим в доказуванні казуального зв´язку між вакцинацією та каліцтвами і смертями, гордо повідомляє про свій новий абсолютний рекорд.
Після двох років юридично-медичних баталій бюрократи американських Департаментів юстиції та здоров´я здались та погодились виплатити батькам покаліченої КПК-вакцинацією дитини найбільшу за всю 30-ти річну історію існування в США Програми компенсації вакцинних ушкоджень сумму в 101 (сто один) мільйон доларів США.
За умовами підписаної посадовцями та батьками угоди 1 млн. доларів виплачується одразу на негайні медичні потреби, а решта суми буде виплачуватись щорічно і покривати необхідні тепер покаліченій дитині медичні сервіси та підтримку до кінця її життя.
Історію постраждалої наведено на сайті юристів:
’O.R. була однорічною здоровою дівчинкою, яка вже ходила і лазила.
13 лютого 2013 р. вона отримала вакцинацію від кору-паротиту-краснухи (КПК), гепатиту А, гемофільної інфекціі типу В, Превнар (пневмонія) та вітряної віспи.
В той же вечір мати помітила, що дитина стала дратівливою і гарячою.
Лікар, якому мама зателефонувала порадив дати Tylenol і Benadryl.
Лихоманка тривала кілька днів, а ввечері перед очікуваним візитом педіатра в дитини почались судороги.
Їй привезли в реанімацію.
В дитини зупинилось серце та дихання і її підключили до штучної вентиляції легенів.
Припадки та зупинка серця залишили дитину з:
- важкою травмою головного мозку,
- енцефалопатією,
- порушенням кортикального зору,
- тучною гіпотонією (низький тонус м´язів)
- та нирковою недостатностю.
Після кількох місяців лікування в шпиталі, дитину нарешті, відправили додому.
Але її інвалідність тепер вимагає спеціалізованої медичної допомоги та нагляду цілодобово на все життя.’
Також юристи уточнюють, що в позові щодо компенсації, який було задовільнено, заявлялось, що важкі побічні наслідки та результуюче каліцтво викликало саме КПК-щеплення.
Оригінал рішення ’Вакцинного суду’, Угоду про суми компенсацій і навіть детальний графік виплат можна завантажити на сайті юристів за посиланням.

Нагадаю, що в США на практиці компенсується лише незначна частина вакцинних смертей та каліцтв, коли батьки/родичі вбитого/покаліченого вакциною американця малють фінансову можливість, достатній рівень інформованості та купу сил, часу та енергії на те, щоб найнявши спеціалізованих юристів та експертів роками «оббивати пороги» бюрократичного монстра, де одні посадовці Департаменту здоров’я встановлюють, чи рекомендована другими посадовцями Департаменту здоров’я вакцина стала причиною смерті/каліцтва щепленого, та ще й мають вдачу не опинитись серед двох третин заявників, що отримали відмову.

В Україні нічого подібного програмам компенсації важких вакцинних побічок, які діють в США, Японії, Великобританії тощо, не існує і не планується.
Замість компенсацій батьками вбитих/покалічених щепленнями українських дітей, якщо вони будуть дуже наполягати, видадуть довідку за підписом Лапія чи його колег, що ’смерть/каліцтво з вакцинацією не пов´язані’ і просто ’співпали по часу’.
-Ань-• 19 мая в 22:40
В Україні із небезпечного коктейля КПК (кір+паротит+краснуха), обов´язковим (не примусовим!) є тільки щеплення від кору.
Паротит і краснуха необов´язкові:
https://www.privivok.net.ua/node/56
-Ань-• 19 мая в 22:43
А якщо ви прочитаєте інструкцію до вакцини КПК, то побачите, що серед поствакцинальних ускладнень ПАРОТИТ і ОРХІТ (ускладнення паротиту).
Що від вакцини можна заразитись і захворіти краснухою і кором прямо не пишуть. Але пишуть серед побочок високу температуру і сип.
https://www.privivok.net.ua/node/116
Рожки-да-ножки• 19 мая в 23:01
Ответ для-Ань-
Паротит і краснуха необов´язкові:
https://www.privivok.net.ua/node/56
А моновакцини від кору нема. І для інших складових нема.
І навіть якщо вже перехворів краснухою, наприклад, то все одно другу зроблять набором і байдуже, як той організм відреагує
-Ань-• 19 мая в 23:21
Ответ дляРожки-да-ножки
Моновакцини від кору існують, але в Україну не завозять.
Рожки-да-ножки• 19 мая в 23:25
Ответ для-Ань-
Ну так ми ж про Україну і говоримо.
Не всім по кишені кататися в ті країни, де вона є, просто заради уколу
-Ань-• 19 мая в 23:31
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну так ми ж про Україну і говоримо.
Зато кожен може написати письмову вимогу, щоб забезпечили обов´язковою вакциною від кору. Моновакциною. Без необов´язкових паротиту і краснухи.
Але любителі щеплень щеплень навіть закон ’Про захист населення від інфекційних хвороб’ ніколи не читали:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1645-14#Text
Не знають свої права і не відстоюють. Роблять щеплення КПК навіть якщо дитина вже перехворіла 2 із 3 цих хвороб.