ЛеньГуглить_правда• 28 апреля в 23:13

Ви б пішли на дискотеку 80х 90х?

Я б пішла але так вийшло, що нема з ким.
Може, комусь пригодиться в Києві на вднг буде в суботу
Прилипало• 29 апреля в 00:23
Ответ дляAnasta25
А можно подробнее ?
Музыка и русская будет ?
Тоже стало интересно)))

Anasta25• 29 апреля в 00:27
Ответ дляБезсовісна кума
А вам нічого не каже надпис it´s my life?)
Конечно говорит , ну не будут же они одну эту песню весь вечер крутить )
Безсовісна кума• 29 апреля в 00:31
Ответ дляAnasta25
Ну так це натяк, що буде в такому стилі, я думаю) 100% буде Haddaway, Ace of Base, 2Unlimited, ще повно чого) ніяких Білоусових
младокошкина• 29 апреля в 00:44
Ответ дляЩа как дам
ой идите нахер а
Удалено администрацией...
Nasty_b• 29 апреля в 07:56
Была в декабре 2025 это было просто невероятно.Музыка была зарубежка!Получила невероятное удовольствие!В этот раз тоже иду)
Губки-уточкой• 29 апреля в 08:34
мне 40, но я б лучше с удовольствием пошла на дискотеку нулевых)
Гарачий Чокалад• 29 апреля в 08:40
Ответ дляБезсовісна кума
Тогда б уже написали правильно, ведь это репертуар 90-х и никак не 80-х. Эх, репертуар 90-х нравился в свое время, но так же быстро ушел. А 80-е это
Дивне створіння• 29 апреля в 09:30
автор, я ходила на таку дискотеку в Палаці спорту місяць назад. В минулу суботу 25.04 була така ж диско (тільки на цей раз солд аут квитків ще за 2 тижні). Це було дуже дуже круто. Всі хіти зарубіжні. Мені 34, подрузі 45. Ми так скакали, як діти. Ми не пили алко, просто було дуже весело. Усім.
Йдіть сама, там дуже весело. Просто повеселіться. Я тоді ще тиждень ходила заряджена і трохи з крепатурою)))
Queen, Modern Talking, Abba, Ace of Base, Dr. Alban, Haddaway, Britney Spears, Eminem, Black Eyed Peas, Beyoncе ,Boney M, C.C. Catch та Sandra тощо. ааа і ракамакафо була
автор ЛеньГуглить_правда • 29 апреля в 09:33
Ответ дляДивне створіння
Ви мене переконали. Беру квиток)

Дивне створіння• 29 апреля в 09:34
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви мене переконали. Беру квиток)
Бажаю гарно провести час!
Колдунья-вещунья• 29 апреля в 09:40
Ответ дляДивне створіння
О, і ми з 49-річною подругою ходили в березні туди ж, ще й повезло, що нам переплутали браслети і наділи для фан зони, хоча квитки були куплені на сектор. Це такий драйв, рейально майже чотири години відтанцювали, на завтра щоправда почувала себе наче город цілий день копала))) але дуже задоволена. А ось в суботу на вашу дискотеку вже йдуть наші діти-підлітки, випхали їх. Автор, йдіть обов´язково
Дивне створіння• 29 апреля в 09:43
Ответ дляКолдунья-вещунья
ми були в секторі, але можна було й у фанзону. Бачила, що народ був то тут, то там)))
в мене боліло коліно, то трохи сідала відпочити, але ненадовго, бо кожна пісня піднімала
Потім показувала своїм друзям і знайомим відео і вони пожаліли, що не пішли. Правда, я туди не планувала йти, масштаб вечірки був неочікуваним)
Колдунья-вещунья• 29 апреля в 09:46
Ответ дляДивне створіння
на наших воротах стояли строгі хлопці, перевіряли браслети у всіх, може вже через дві години від початку менше прискіпувалися. Я теж не очікувала такого драйва, спочатку навіть йти не хотіла, бо думала, ну що там в 80-х за дискотека була, але на щастя музика там була класна
Дивне створіння• 29 апреля в 09:48
Ответ дляКолдунья-вещунья
я тепер чекаю наступну в Палаці спорту.
На минулі вихідні були заздалегідь куплені квитки на Пономарьова, а на ці знову не виходить піти.
Моніторю афішу))) хочеться настрою!)
Колдунья-вещунья• 29 апреля в 09:51
Ответ дляДивне створіння
я тепер чекаю наступну в Палаці спорту.
Моніторю афішу))) хочеться настрою!)
думаєте там регулярно будуть проводити? Хоча якщо ніде немає таких дискотек, то це вдалий варіант
Дивне створіння• 29 апреля в 09:55
Ответ дляКолдунья-вещунья
В березні та квітні зробили в Палаці спорту. 2 травня на ВДНГ.
Захід вдалий і вигідний. Я часто ходжу на концерти і помітила, що з кожним роком все більше цікавих заходів. 2025 активно організовували в Києві, побачили попит і в 1 кварталі 2026 досить багато проектів по Україні. Тому велика ймовірність продовження дискотек, тим більше на літній період)
Муууумие• 29 апреля в 10:45
Ответ длямладокошкина
В Киеве как будто войны нет, то караоке, то дискотека
Думаєте в Одесі і Харкові інакше? Там теж люди намагаються жити
Колдунья-вещунья• 29 апреля в 11:13
Ответ дляДивне створіння
Ми в вересні на виставковому ходила на концерт Дорофєєвої на ту ж локацію, що зараз дискотека буде, дійсно бачила, що там кожні вихідні на два місяці наперед заходи
Безсовісна кума• 29 апреля в 13:20
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви б читали правильно. Я ніде не писала, що це репертуар 80-х

автор ЛеньГуглить_правда • 29 апреля в 13:58
Ответ дляКолдунья-вещунья
4 год був концерт?
Колдунья-вещунья• 29 апреля в 15:07
Ответ дляЛеньГуглить_правда
4 год був концерт?
Це дійство було довше, початок здається був з 14 год, на початку було заявлено якесь вручення премій, ми не пішли на початок, а коли прийшли десь о 16 год - прозріли і Кароль співала, і Мама Ріка, і Бурмака, ШУГАР, Оля Цибульська. Потім по ходу дискотеки Павлік, Іво Бобул. Пішли десь о пів на десяту.
https://muzvar.com.ua/its-mai-laif-p-iat-lehend-na...

Навряд чи на виставковому буде такий склад
Гарачий Чокалад• 29 апреля в 17:26
Ответ дляБезсовісна кума
Так я вас не имела ввиду, они так должны были написать
вАлнуюся сильнА• 01 мая в 15:58
Пошла бы. Можно собрать компанию написав в местные группы города или группы мамочек в вашем городе. Женщины подтянутся:)