Нічна ненажера• вчера в 19:44

Що робите в вихідні, ровесники 52чні?

Скука страшна. Я поки що в пошуку нового контракту. Роботу просту шукаю. Любу. А так то освіта вища юридична. Не працювала по спеціальності.
Колись було пару подруг. І то не часто з ними бачились. А тепер хто де. В місті моєму нема. Так, вийшов погуляла по супермаркетах, бутіках. А далі? Хіба кого дивитись. Але мені щось все нецікаво. Діти великі. От сиджу сама в 4 стінах. А, ще по дорозі сусідам Доброго дня можу сказати.
Все моє спілкування.
Певно я одна така. З дитинства часто бувала в самотності. Часто вимушеній.

Щоб ви робили на моєму місці?
автор Нічна ненажера • 1 час назад
Ответ дляЧорноброваЯ
51. Проснулась ( собака разбудил), покормила его и себя, погуляли, смотрю вчерашний футбол, повтор. Муж спит еще, вчера перенервничал))
У, Вас велика компанія вдома. Нескучно.

автор Нічна ненажера • 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Попробуйте просто. Ситуация примерно как у Вас. Только один ребенок живёт отдельно, второй подросток ещё дома, но у него уже свои интересы. Вот утром у меня ритуал, иду в магазин, потом на кофе, есть пару кофеен не далеко, так я там знаю уже посетителей, и не все приходят с кем то, есть как и я, т.е.при желании даже там можно было бы с кем то общаться. Потом дома готовлю. Подруги кто уехал, с кем то со временем стали очень редко общаться, есть с кем переписываемся, разговариваем по телефону. Уборка дома всегда есть, но желания правда нет последнее время, заставляю себя сделать элементарное.
В дечому Ви як я.
автор Нічна ненажера • 1 час назад
Ответ дляОдна_на_всей_планете
2,5 года
Класно. Щастя Вам.
автор Нічна ненажера • 1 час назад
Ответ дляНагайна
Якщо ви можете сама ходити по магазинах, то чим кафе відрізняється? Я іноді забігаю в Мак, або ще кудись. Їздила в Київ по справах, пішла сама в ресторан, взагалі не комплексую. Ми ж вже дорослі дівчата.
Якщо інше місто де мене ніхто не знає то так. То в кафе б пішла.
автор Нічна ненажера • 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
І що?
Я ходжу із задоволенням, навушники, цікаві аудіокниги, підкасти. Краще ніж розмови ні про що
Навушники так, беру деколи.
автор Нічна ненажера • 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
І в мене немає подруг на ноаому місці.не скажу, що я страждаю від того
А чим себе займаєте?
автор Нічна ненажера • 1 час назад
Ответ дляДодекаэдр
Я на концерты хожу. Была 2 недели назад и на следующей снова иду. Сегодня утром заставила себя поработать в саду и всё остальное время смотрела концерты еа ютуб и подпевала
Супер, люблю театр, концерти.
ЧорноброваЯ• 37 минут назад
Ответ дляНічна ненажера
У, Вас велика компанія вдома. Нескучно.
Я, муж, собака