ХаДиДиШь• вчера в 21:30
Морквяний пиріг. Якщо додати частину вівсяного борошна
Замість пшеничного, щоб було більш корисно. Смачно буде? І чи не буде гливкий?
Все питаю зарання• вчера в 21:33
Я добавляла ржаной муки немного. И еще арахисовую пасту. Чтоб поднялся, нужно соду погасить лимонкой и немного разрыхлителя добавить.
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 21:34
Ответ дляВсе питаю зарання
Ржаная мука темная и кислая, зачем это все вообще?
PORKA• вчера в 21:35
Я вівсяні висівки додаю. Так само смачний виходить. Можна взагалі його повністю на висівках пекти.
миссАрфография• вчера в 21:37
Я делала из яблок, мокрови и перемолотых овсяных хлопьев, было вкусно.
Все питаю зарання• вчера в 21:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я добавляла её меньше чем 2/3, мне нравится этот баланс сладкого и кислого, у меня любят черный хлеб с изюмом, клюквой. Если не добавлять основное количество, то получается очень вкусно.
Губной рояль• вчера в 21:40
Цільнозернове борошно можна купити, твердих сортів (дурум), висівки, кукурудзяне, якщо хочете уникнути простого пшеничного вищого ґатунку. Я сину млинці роблю на суміші дурум і цільнозернового, замість цукру - кероб
Скляна миша• 2 часа назад
Горе от ума, в морковном пироге и так клетчатка есть, зачем выдумывать велосипед.
Губной рояль• 2 часа назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та не вся вона темна, вона й світла є. Чи ви по бородинському хлібі судите?)) То колір солоду, патоки