Ванна Тазиковна• 30 апреля в 10:13
Хто оформлював декрет, перебуваючи за кордоном, підкажіть, будь ласка
як це зробити?
Документ, який видали в лікарні що підтверджує вагітність, потрібно перекладати та нотаріально завіряти?
Яка саме інформація має бути в цьому документі: ПІБ, термін вагітності, ПДР чи ще щось?
У мене зараз у довідці лише один рядок і печатка, тому хвилююсь, чи цього достатньо для гінеколога та оформлення декрету.
Ванна Тазиковна
• 30 апреля в 10:17
Ответ дляНеваляшкина
Ви маєте на увазі лікарняний? Ви працюєте в Україні?
Так хочу лікарняний відкрити. Вже не працюю.
Смешнюча• 30 апреля в 10:21
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви ФОП?
Чи ви офіційно працювали на українську компанію й звільнились? Чи працювали на укр компанію й пішли в декрет?
Ванна Тазиковна
• 30 апреля в 10:25
Ответ дляСмешнюча
Ви ФОП?
Була укр фоп, але закрила. І пішла в декрет
Смешнюча• 30 апреля в 10:28
Ответ дляВанна Тазиковна
Після закритого ФОП не відкриєте лікарняний.
Неваляшкина• 30 апреля в 10:28
Ответ дляВанна Тазиковна
То нащо закривали? Потрібно було на виплати подавати.
Ванна Тазиковна
• 30 апреля в 10:29
Ответ дляНеваляшкина
То запитайте гінеколога, чи йому цього достатньо чи ще потрібно.
Вона сказала що перший раз бачить документ з одним рядком, на питання, що там ще має бути не змогла відповісти… хотіла б дізнатись, щоб не довелося переробляти
Ванна Тазиковна
• 30 апреля в 10:30
Ответ дляНеваляшкина
Так сталося…
Неваляшкина• 30 апреля в 10:31
Ответ дляВанна Тазиковна
Так сталося…
То як ви тепер плануєте?
Як безробітна і будете за довідками бігати?
Ванна Тазиковна
• 30 апреля в 10:35
Ответ дляНеваляшкина
То як ви тепер плануєте?
Ну виходить що так(
Ms. Dolly• 30 апреля в 10:41
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну виходить що так(
Ви впевнені що воно вам треба?
Там же мінімум платять.
Я як безробітна не робила ніякі лікарняні.
На дитячі подалися. Вже місяць чекаємо рішення :))
Там же мінімум платять.
Ванна Тазиковна
• 30 апреля в 10:54
Ответ дляMs. Dolly
Ви впевнені що воно вам треба?
Там же мінімум платять.
Хочу відкрити на всяк випадок… не впевнена що буду подаватися
Капитошечка• 30 апреля в 11:47
Про який лікарняний йдеться, якщо Ви безробітна і в ЦЗ також не зареєстровані?
Невидимка• 30 апреля в 11:56
Ответ дляКапитошечка
тунеядкам тоже платят, к сожалению, т.е. налоги они не платят, а из чужих им платят, там немного, 7000 грн, но если умножить на количество этих хитросделанных, то сумма из наших налогов утекает приличная
Невидимка• 30 апреля в 12:00
Ответ дляSephia
Теж не розумію, кому автор зібралась той лікарняний робити. Його ж роблять, щоб десь вручити. хм, хм...
в пенсионный фонд и будет ей 7000 в месяц, т.е. одни пашут целый месяц за минималку и получат по больничному по БИР чуть больше, чем хитрожопые беременные, которые не работают официально
Муркошечка• 30 апреля в 12:02
Ответ дляНевидимка
ого, не знала навіть. Вагітна була 9 років тому і на той час безробітня, то тільки дитячі отримувала. цікаво.
Невидимка• 30 апреля в 12:04
Ответ дляМуркошечка
раньше тоже можно было оформить, но через собес и там было гораздо меньше, это с нового года какого то хрена так стали поощрять рождаемость, чтобы маргиналы теперь вообще плодились пачками