Уси Пуси• сегодня в 11:11

Бережіть своїх домашніх улюбленців , робіть профілактичні огляди

Моя кішка (на мій погляд) була абсолютно здоровою ще буквально тиждень тому .
Останні дні відмова від їжі , млявість , рвота . Я була більш як впевнена, що це через шлунок чи кишечник. Приїхавши в клініку , я була готова почути що завгодно , тільки не те що почула . Підтримуюча терапія або евтаназія . Хронічна недостатність нирок , 4го ступені . В мене земля пішла з під ніг . Я не могла повірити в те як це можливо . Лікар відповів , що ця хвороба дуже підступна . Майже немає симптомів , проявляються тільки вже на критичній стадії . Або ж можна виявити при чекапі .
Я розумію , що більшість не зрозуміють мій допис . Я вже чула «не реви , це просто кицька» .Але люди , для яких тваринки повноцінні члени родини мене зрозуміють .
Бережіть своїх улюбленців 🙏
Да будет так• 2 часа назад
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну я часто встречала такие истории, что кошки не переживали наркоз. Даже в вет клиниках наблюдала такое. Потому и знаю, что это случается.
Не наблюдала, чтоб стерилизованные жили дольше.
вы меня пугаете, ей богу
нам скоро снова зубы удалять нужно

жар-птица Нюра• 2 часа назад
Ответ дляДа будет так
вы меня пугаете, ей богу
нам скоро снова зубы удалять нужно
Я не пугаю. Погуглите инфо. У чата gpt спросите.
Наркоз-это всегда риск, особенно у пожилых животных.
Моему собаке тоже можно было б попробовать сделать операцию на сердце. Опухоль не удалить, но можно перикард разрезать, чтоб жидкость вытекала. Но есть большой риск, что собака из-за возраста не перенесет наркоз, проблемы с сердцем, почками... Потому даже кардиолог не стала настаивать на этой операции.
автор Уси Пуси • 2 часа назад
Ответ дляЩепотка_совести
Не хороните её раньше времени, боритесь!
Узнайте ещё несколько мнений других ветеринаров, прокапайие, пролечите, снимите обострение. Потом постоянный контроль и лечебный корм. Ещё можно побороться.
Ми робимо все можливе , але на жаль покращення немає . Навпаки сьогодні тільки гірше . Дуже пізно ми звернулись , я й досі не можу повірите в те , що відбувається . Ще буквально на минулих вихідних вона нажилась на сонечку та не було жодних признаків , які могли б мене настрожити .
Щепотка_совести• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Сейчас очень важно провести детоксикацию. Антибиотики.
Я как-то читала форум хозяев кошек с хпн. Вытягивали разных,и очень тяжёлых. Кошка в клинике сейчас? Как её лечат?
автор Уси Пуси • 1 час назад
Ответ дляЩепотка_совести
Кішка вдома , я даю їй всі призначені препарати . Детоксикацію можна було б провести в клініці крапельницею . Але в її стані це сильне навантаження на серце , тому прийнято рішення уколами . Вчора після процедур їй ніби стало легше і в мене зʼявилась надія , що я можу хоч трохи привести її до тями. Сьогодні вже жодного разу вона не пила сама , я з шприца потроху даю їй воду з бетаргіном .
Щепотка_совести• 57 минут назад
Ответ дляУси Пуси
Может, всё-таки лучше капельницу?
Она и так между жизнью и смертью, и шансов мало. А с капельницей, по-моему, шансы повысятся.
Да будет так• 28 минут назад
Ответ дляжар-птица Нюра
я в прямом смысле
зачем мне что-то спрашивать
у меня теперь невроз будет

автор Уси Пуси • 4 минуты назад
Ответ дляЩепотка_совести
Может, всё-таки лучше капельницу?
Лікар діє згідно аналізів . В її випадку крапельниця це сильне навантаження на серце та може додати лише проблем .
Я вже сама сто разів думала , що , як , чи можна щось додати , чіплялась за будь що .
Стриптизерка• только что
Ответ дляУси Пуси
Авторе, я звісно не лікар, але без крапельниць інтоксикацію не зняти. В холку рінгера колите?