Уси Пуси• 30 апреля в 11:11
Бережіть своїх домашніх улюбленців , робіть профілактичні огляди
Моя кішка (на мій погляд) була абсолютно здоровою ще буквально тиждень тому .
Останні дні відмова від їжі , млявість , рвота . Я була більш як впевнена, що це через шлунок чи кишечник. Приїхавши в клініку , я була готова почути що завгодно , тільки не те що почула . Підтримуюча терапія або евтаназія . Хронічна недостатність нирок , 4го ступені . В мене земля пішла з під ніг . Я не могла повірити в те як це можливо . Лікар відповів , що ця хвороба дуже підступна . Майже немає симптомів , проявляються тільки вже на критичній стадії . Або ж можна виявити при чекапі .
Я розумію , що більшість не зрозуміють мій допис . Я вже чула «не реви , це просто кицька» .Але люди , для яких тваринки повноцінні члени родини мене зрозуміють .
Бережіть своїх улюбленців 🙏
Поліцейський патруль• 02 мая в 11:53
Уси Пуси
• 02 мая в 11:58
Ответ дляПоліцейський патруль
Она была счастливой кошечкой у очень любящей котомамочки!
Так , я її дуже любила , люблю і буду любити .
В памʼять про неї я буду старатись ще більше допомагати безпритульним тваринкам .
Уси Пуси
• 02 мая в 12:06
Ответ дляПоліцейський патруль
Это моя кошечка, которая вот уже скоро три года, как ушла на Радугу.
До 18 лет не дожила 1 месяц.
Така гарнюня ❤️
Доглягута )
Вона з вами прожила найкраще життя , по ній це видно .
Доглягута )
Уси Пуси
• 02 мая в 12:08
Ответ дляПоліцейський патруль
До 18 лет не дожила 1 месяц.
Коли бучу ці мордочки , чомусь відразу на ум приходить фраза з мультика «Усы , лапы и хвост мои документы»
Поліцейський патруль• 02 мая в 12:08
Ответ дляУси Пуси
Така гарнюня ❤️
Доглягута )
Да, надеюсь это так.
Котомамочка котомамочку издалека видит
Уси Пуси
• 02 мая в 12:10
Ответ дляПоліцейський патруль
Да, надеюсь это так.
Котомамочка котомамочку издалека видит
В вас є котики окрім неї ? Чи когось після заводили ? Якщо ви вище десь про це писали , то вибачте , в мене в голові все сплутано , можу не пам’ятати
Поліцейський патруль• 02 мая в 12:21
Ответ дляУси Пуси
Были еще две, т.е. всего трое. Тоже обеих уже нет. Одной было тоже 18, а второй - 15. Могла бы еще жить. Но ошейник от блох стал злым предметом на ее шее. Месяц поносила, и начала болеть. И вторая, кстати тоже. Обеим ошейники дали осложнения. (первой уже к тому времени не было с нами).
А сейчас, да, есть две подобрашки с мусорки.
Залюбленные. Потому как знаем - Чего стоит кот!
Никак не могу определиться чем их кормить Одна из них, по-моему, очень сухой любит.
Раньше с котячей едой не было проблем. несколько видов корма, и нормальный. Мы давали основной влажный, а сухой - просто в дополнение. А сейчас - стопятьсот видов корма , поди знай что выбрать, да еще и стоит не копейки.
Уси Пуси
• 02 мая в 13:12
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви людина з ВЕЛИЧЕЗНИМ серцем наповненим любовʼю та добром !
Побільше б таких , як ви 🙏🙏🙏
Ви знаєте , всі ці дні я шукала для себе хоч якусь інформацію про те , куди йдуть тваринки . Чи є в них якесь «після» . Я сама християнка і в християнстві пишуть що тварини не мають душі . Чесно , я навіть вірити в це не збиралась . Я там вище писала , що годую голубів за балконом . Позавчора зʼявився новий голуб . Він помітно більше за інших та дуже відрізнявся окрасом . Вчора він майже не відлітав від вікна . Я коли не подивлюсь сидить і дивиться пристально в вікно чи на мене . Сьогодні його вже не було . Ні разу . Я більш як впевнена , що він прилітав по мою Мурочку , щоб провести її туди , де її душі буде добре 🕊️
Побільше б таких , як ви 🙏🙏🙏
Щепотка_совести• 02 мая в 13:32
Ответ дляУси Пуси
Побільше б таких , як ви 🙏🙏🙏
Есть, есть у них душа.
У них есть свой, кошачий рай. Они идут туда по радужному мосту. В некоторых мифологиях кошки считаются охранниками загробного мира.
То, что они видят мир больше, чем мы, это факт.
Я верю, что они там нас будут ждать, и будут нашими спутниками и проводниками, когда придёт наш час уйти.
Поліцейський патруль• 02 мая в 13:54
Ответ дляУси Пуси
Побільше б таких , як ви 🙏🙏🙏
Благодарю Вас за теплые слова для меня!
И думаю, что именно наши нелегкие времена сподвигают нас учиться человечности.
А про голубя, да, все может быть. мы так многого не знаем.
Уси Пуси
• 02 мая в 14:30
Ответ дляЩепотка_совести
Есть, есть у них душа.
Так , душа в них є , однозначно . І я теж надіюсь , що прийде час і вона мене зустріне , так як і раніше , тільки в іншому місці . Більше скажу , я сподіваюсь довго чекати не прийдеться .
Поліцейський патруль• 02 мая в 17:07
Ответ дляУси Пуси
Ой, долгих Вам лет жизни!
Пусть придет Ваша Муронька к Вам снова (пусть даже в другом тельце).
А уж только потом......
И все это во благо для Вас и для всех!
В мире еще очень много всяких котиков и кошечек, которых можно встретить на своем жизненном пути.
А уж только потом......
И все это во благо для Вас и для всех!
Уси Пуси
• 02 мая в 18:03
Ответ дляПоліцейський патруль
Ой, долгих Вам лет жизни!
А уж только потом......
И все это во благо для Вас и для всех!
А уж только потом......
И все это во благо для Вас и для всех!
Ви не подумайте що я якась хвора на голову . В мене немає суїцидальних думок .
І я зараз не про свою ситуацію . А в цілому . Подивитись навколо , скільки в цьому світі несправедливості . Приклади можна приводити безкінечно . Можливо десь там дійсно все по іншому .
Поліцейський патруль• 02 мая в 20:53
Ответ дляУси Пуси
Что Вы?! У меня даже мыслей плохих не было о Вас.
Я Вас прекрасно понимаю. И чувства Ваши понимаю.
И Вашу теперешнюю ранимость.
И то, что для Вас кошка Ваша - это как ребенок.
Не поймет тот, кто не прочувствовал этого всего. И это не хорошо и не плохо. Просто в их жизни не было такого опыта, к примеру, какой был у Вас.
В целом о ситуации - мы медленно и уверенно шли к ней годами. Чего еще можно было ожидать, если кругом процветало и сейчас процветает невежество.
Но это тоже ни хорошо, ни плохо. Так есть. Примите это как данность. Как такой этап процесса эволюции.
Когда Вы четко осознаете, что справедливости нет, то, соответственно, Вас не разочаровывают Ваши же ожидания.....
Знаете как в Библии написано?! Да будет вам по вере вашей!
Так почему бы нам не верить во что-то прекрасное?!
Думаю, что каждый получит то, к чему стремился/тся.
По Вашим постам видно, что Вы - за созидание. И это прекрасно!
И Вашу теперешнюю ранимость.
Уси Пуси
• 02 мая в 21:55
Ответ дляПоліцейський патруль
И Вашу теперешнюю ранимость.
Я декілька разів прочитала з захопленням.
Ви дуже мудра людина . І мені здається що дуже добра , благородна та справедлива !
Нехай Вам завжди й в усьому щастить 💫
Дякую ще раз . Ви навіть не уявляєте як мені потрібно було це спілкування .
Нехай Вам завжди й в усьому щастить 💫
Поліцейський патруль• 03 мая в 13:47
Ответ дляУси Пуси
Нехай Вам завжди й в усьому щастить 💫
Благодарю! Взаимно! (Это за пожелания).
Я понимаю (про общение). Это чувствовалось от начала создания темы.
По поводу мудрости.
Ой, мне еще до мудрости ) Но я учусь. Как и наверное все.
Познаем информацию и становимся мудрыми. Каждый в той теме, которую изучил. Интернет в этом плане ’рулит’....
Надеюсь, что мысли и чувства начинают у Вас уже успокаиваться на сегодняшний момент.
Жизнь продолжается. Но если кто-то создаст здесь тему, схожую с Вашей, то наверняка будут наворачиваться слезы. Много кто через это проходит.
Ну а годы счастья с этими пушистыми друзьями?! Полностью перекрывают всю эту грусть.
По поводу мудрости.
Уси Пуси
• 03 мая в 18:20
Ответ дляПоліцейський патруль
Благодарю! Взаимно! (Это за пожелания).
По поводу мудрости.
Одна з ознак мудрості , це те що ви її спростовуєте )
Та здається ніби тільки гірше . Але я стараюсь.
Поліцейський патруль• 03 мая в 23:02
Ответ дляУси Пуси
’Одна з ознак мудрості , це те що ви її спростовуєте’ - мне понравилось это выражение. )
Обнимаю Вас!
Крепитесь!.
Будьте здоровы и всех благ Вам!
Обнимаю Вас!
Крепитесь!.
Будьте здоровы и всех благ Вам!