Вірю, я повірив• 1 час назад
ви замахалися працювати?
48 років, робота ок, все влаштовує, гарна зп і ніякої мотивації. людоньки - як ви себе налаштовуєте? я от чекаю укінця робочого дня, сяду на вєлік і може трохи відпусте, але завтра знову... це норм для мого віку? ви з задоволенням працюєте?
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляВірю, я повірив
та от я рік без відпустки( може в цьому справа
Конечно... Почему Вы отпуск не брали?
Бодіпозітівна• 1 час назад
Я навпаки не уявляю як я не буду ходити на улюблену роботу
Думаю років до 65 точно попрацювати.
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Не знаю или возраст или стрессы. Но тоже могла бы и не работала, но работа самая лайтовая за все время, и все время выходить не надо и никакого желания.
Вышла из отпуска и опять работай.
Вірю, я повірив
• 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Конечно... Почему Вы отпуск не брали?
на минулій роботі не встигла, а на новій ще не положено
Вірю, я повірив
• 1 час назад
Ответ дляБодіпозітівна
Думаю років до 65 точно попрацювати.
а що ви любите? що ви робете?
Вірю, я повірив
• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Вышла из отпуска и опять работай.
так у мене теж, відносний лайт в тому і проблема - все гарно, то я спаскудилася щось( хоч починай пити АД, щоб розналювати цю дійсність
Вот Она Я• 1 час назад
Я замахалась дома сидеть. Закончился проект и я уже третью неделю дома, жду следующий. Хочу на работу
Вірю, я повірив
• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
бажаю гарного проекту!
Бодіпозітівна• 1 час назад
Ответ дляВірю, я повірив
а що ви любите? що ви робете?
Розробляю технологію виробництва всіляких складних речей. Є приблизно 38 таких виробництв у всьому світі.Буває так, що технологію розробляють в Україні, а втілюють в Німеччині,Швеції, чи ще десь. Дуже цікаво заочно змагатись з закордонними колегами, вирішувати складні задачі та ін. подібне.
Кубик Рубика• 49 минут назад
Меня задолбало работать за зарплату уже в 27) после 10 лет стажа)
Осознали с мужем, что то бесконечная песня. Создали своё дело и к 32 уже были финансово независимы. Сейчас нам по 52. 25 лет ни на кого не работаем.