Уси Пуси• вчера в 21:04
Хто і де робив заміну кришталика в Києві?
Порадьте клініку чи хорошого лікаря?і скільки обійшлася операція?
Моська-слон• вчера в 21:11
Моя главный бухгалтер делала в прошлом году в Британском офтольмологическом центре в Киеве, сейчас вроде как Немецкий уже.. 1000 у.е. обошлось, довольна)
Питань нема• 2 часа назад
Клініка Новий зір, Київ, лікар Пархоменко Олег Георгійович, міняла на той кришталик, що дешевше, за 45000 грн, вдаль зір 100 відсотків, читаю - в окулярах. Обстеження біля 2000 грн
Сусановна• 1 час назад
В Визиобуде на Лобановского оперировали, довольно запущенный случай катаракты был, до этого врач в государственной больнице отказался оперировать
Булькаю• 18 минут назад
Ответ дляКрапипопка
4 клінічна лікарня. Безкоштовно, за програмою Здоров´я киян.
і кришталик обрали безкоштовний українського виробництва?
Крапипопка• 9 минут назад
Ответ дляБулькаю
Ні, за програмою не обирають. Кришталиків українського виробництва у нас немає. Не пам´ятаю, хто виробник, завтра можу глянути на упаковці. Не супер кришталики, але на німецькі у мене не було грошей.