Ласую колобками• Изменено 03 мая в 16:44
А ви задоволені своєю фізичною формою і тим, як виглядає ваше тіло?
Я так! Півтора місяці активно займалася спортом вдома. Я від природи висока й худа, тепер ще й афігєнний рельєф з´явився. Єдине що груди й живіт після вагітності не такі як були до, але все, на що можна вплинути виглядає шикарно. І таке класне відчуття сили в тілі
Хочу піти вибрати гарний купальник і білизну. Не можу собою на милуватися 😉
І це мені майже 44
Точу ляси• 03 мая в 17:53
Ответ дляЗавжди з рушником
Я 8 месяцев занимаюсь с гирями, только-только начинает что-то прорисовывается, но может у дамы повышенный тестостерон.)
Может я вам больше скажу 10 лет регулярного спорта и все равно постоянно нужно пахать чтоб хорошо выглядеть, как к людей за 1,5 месяца для меня загадка
Ласую колобками
• 03 мая в 17:55
Ответ дляуспокойте_Меня
В вас висока самооцінка
Це правда. Але і підстави для цього є
Ласую колобками
• 03 мая в 17:57
Ответ дляЗавжди з рушником
У меня такие ноги без всякого спорта.
А руки які після 8 місяців? Правда цікаво. Покажіть будь ласка. Я як бачите теж з гирями, але всього півтора місяці
Оце так цабе• 03 мая в 17:57
Ответ дляЛасую колобками
Коротше дівчата якщо хтось шукає джерело маленької радості і задоволення собою, то гарне тіло легкий і корисний варіант
Легкий?! При моих 90кг до красивого тела столько надо пахать и не жрать
Чучело-Мяучело• 03 мая в 17:58
Ответ дляуспокойте_Меня
В вас висока самооцінка
Та в неі ізначально довгі стрункі ноги, таким взагалі можна не напружуватися.
Мені до такого результату треба худнути від сьогодні і до Київа 😀
успокойте_Меня• 03 мая в 17:59
Ответ дляЛасую колобками
Це правда. Але і підстави для цього є
То де релʼєф?Певно я сліпа.Чи його в темноті видно
успокойте_Меня• 03 мая в 18:01
Ответ дляЗавжди з рушником
У меня такие ноги без всякого спорта.
Ну то так і є.Автор певно спорт ноги не бачила.Раз зайти в зал і побачиш
Ласую колобками
• 03 мая в 18:02
Ответ дляЧучело-Мяучело
Так, але мені й 44, а не 20. Як не напружуватися воно все пливе холодцем
Ласую колобками
• 03 мая в 18:03
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну можете показати, ткнути мене так би мовити носом. Я з радістю подивлюся на успіхи інших
Грушки-яблочки• 03 мая в 18:09
Ответ дляТочу ляси
Якщо ’сухий’ то досить швидко стають видні м´язи.
Я досить струнка (зріст 160, вага 48), але груша, і м´язи рук видно через місяць-два занять з гантелями, але руки худі і сухі (палочки), з ногами в мене так не працює
Крошечка-хаврошечка• 03 мая в 18:39
Ні. В мене рання періменопауза. І ці трансформації з тілом і настроєм мене просто пригнічують.
ФсеСама• 03 мая в 19:31
Ответ дляЛасую колобками
Сорі, зараз ліньки робити фото, бо дитина хворіє. Осьо сфоткала вам ноги
Интересно что можно сказать о теле по ногам?
Насколько будут информативны фото моих ног?