Цвіпканя• 03 мая в 17:12
Врач назначил дорогой оригинальный препарат
Провизор предложил дженерик в 4 раза дешевле с тем же действующим веществом. Как вы поступаете в такой ситуации?
З царем в голові• 03 мая в 17:13
Якщо це но шпа, то можна і дротаверин
Серйозні препарати тільки оригінал і не наші
Дівчина Бобула• 03 мая в 17:14
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо це но шпа, то можна і дротаверин
А це дорогий препарат?)
Усатая полосатая• 03 мая в 17:15
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо це но шпа, то можна і дротаверин
А чого? Яка різниця? Воно якось по інакшому діє? Одна ж діюча речовина
Викликаю на дебати• 03 мая в 17:17
Ответ дляДівчина Бобула
А це дорогий препарат?)
А вы про фінансову спроможність людей судите по себе?
Условной бабушке с пенсией 4 тыс да, Но-шпа будет дорогой
З царем в голові• 03 мая в 17:19
Ответ дляУсатая полосатая
Не знаю, чому так. Дженеріеи ж не просто так дешевші. Може щось хімічать не так? Хто зна
Викликаю на дебати• 03 мая в 17:20
Если речь про серьезное заболевание, то куплю оригинал.
Индийским препаратам (дженерикам) предпочту отечественные
Бриджит_Фрикандо• 03 мая в 17:20
Купляти навіть китайський, коли оригінал не можна було дістати, а колоти треба було па вчора ще. Все добре, допомогло.
Столічна штучка• 03 мая в 17:20
Залежно, що за ліки.
Регулярні типу ношпи і тд беру дешевші відповідники.
Коли приймала АД - брала дорожчі.
Трусиковед• 03 мая в 17:20
Ответ дляЗ царем в голові
Срок действия патента истек и ничего более.
З царем в голові• 03 мая в 17:20
Ответ дляДівчина Бобула
А це дорогий препарат?)
, просто привела приклад. Це ж не препарат від якоїсь серйозної хвороби.
жижифреймут• 03 мая в 17:22
Купляю дешевші аналоги. Лікарі отримують відкат, за те що впарюють дорогі препарати.
Усатая полосатая• 03 мая в 17:23
Ответ дляжижифреймут
А який відкат може отримати лікар, якщо наприклад людина приходить в аптеку і каже дайте мені оце
Викликаю на дебати• 03 мая в 17:24
Ответ дляЗ царем в голові
Я во Франции и тут большинство препаратов только по рецепту (ну или покроется страховкой).
Врач выписывает рецепт на лекарство, обязательно указывая активное вещество: у меня через раз получается что выдают именно тот название, которое прописали. Каждое второе лекарство - дженерик. И ты не можешь выбрать:)
жижифреймут• 03 мая в 17:27
Ответ дляУсатая полосатая
Сиділа під кабінетом і чула, як представник фармацефтичної фірми розповідав про препарати і настійливо просив їх прописувати, думаєте за ’спасибі’? Не з продажів вони отримують дохід, а саме за те, що будуть ці ліки прописувати, не дивлячись, чи то людина з доходом, чи пенсіонерка, яка або не буде лікуватись, або стане економити на їжі.
Купи слона• 03 мая в 17:27
Ответ дляSo_so
Когда-то в ситуации когда нужно было принимать постоянно, покупали польский Плавикс (сердечный препарат, везли оттуда), разница была огромная в цене.
Кстати , после бифрена купила фенибут в таблетках, тоже очень хорошо .
Аноним_1857• 03 мая в 17:34
Ответ дляУсатая полосатая
Є таке поняття в фармацевтики як БІОДОСТУПНІСТЬ.
Яка залежить від того, як була синтезована діюча речовина, як вона очищена. Які попутні добавки її посилюють в даному препараті.
Так що при однаковій кількості діючої речовини може бути біодоступність 60%. В може бути 80%. Іноді - і 95%.
Ця інформація є в АНД (аналітично-нормативна документація) до препарату. Але фармацевти в аптеках її не бачать. А ось з представниками фарм компаній спілкуються. І як представник фарм компанії розкаже про препарат (чи якось по іншому мотивує ), так фармацевти і будуть рекомендувати препарат покупцям.
Виниловая пластинка• 03 мая в 17:39
Ответ дляУсатая полосатая
Так, бо різної якості може бути сировина та різна формула до отримання препарату. Зазвичай, у закордонних виробників це все краще, ніж у вітчизняних. Так мені пояснювала подружка хімік
Аноним_1857• 03 мая в 17:39
Ответ дляУсатая полосатая
Так лікар даже якщо не виписує конкретний рецепт - все одно фіксує прописаний препарат в медичних документах пацієнта.
А потім фарм.комнії в залежності від активності лікаря дарує подарунки, оплачує тур.поїздни.
Акукарача• 03 мая в 17:43
Ответ дляSo_so
Ми теж так робили, спочатку рік купували в аптеці оригінал. Потім ще було стентування і знайшли ліки з Польщі, дешевше в 2 рази.
Усатая полосатая• 03 мая в 17:46
Ответ дляАноним_1857
А ну хіба що так, не знала, що вони це так відслідковують. Хоча от наприклад, була я у лікаря в своїй поліклініці, вона мені всі призначення писала в паперову картку, яка залишається в мене, ніякі дані призначення ні в яку електронну систему не вносяться, бо елементарно комп’ютера на столі в неї немає. То як ці мед.представники дізнаються, який вона мені препарат назначила? Я розумію якщо б все по рецептах було, і там дані лікаря, то так. Або ж коли дають на направлення аналізи в ділу, на їх брошурці, то так, там помічені аналізи і ПІБ лікаря, то тут зрозуміла, вона відкат отримує. А от щодо саме ліків, мені не зрозуміла ця «схєма» пам’ятаю шо колись була в лікаря, то виписали уколи, вона мені дала тел «представника» сказала наберете, у неї має бути дешевше. Я набрала, ціна буда вища ніж в аптеці)) я сказала, дякую, і пішла просто купила в аптеці, тобто лікар за це призначення нічого не отримала.
Усміхайлик• 03 мая в 17:48
Ответ дляТрусиковед
В ліках окрім діючий речовини є ще інші субстанції і вони в генериках інші
Усміхайлик• 03 мая в 17:49
Ответ дляжижифреймут
Можете насолити лікарям і взагалі не лікуватися