Малая еще та• 04 мая в 11:32
Не бачу сенсу працювати на своїй роботі
Зарплата мала, робота не цікава, розвитку 0, кожен день одне і теж, я давно вигоріла, колектив - кожен сам по собі + люди в віці, у нас різні погляди, система управління ніяка... По місту ще менше зарплати і гірші умови... Замкнуте коло
Зяблик протестант• 04 мая в 11:35
У меня все так же, но зарплата более менее с учетом нагрузки и плюшек отлично, но выгорела тоже и выхода не вижу на что менять
Миловидна леді• 04 мая в 11:37
Життя там, де робота. Світова історія це не раз підтверджувала. Трудова міграція вас врятує
Малая еще та
• 04 мая в 11:43
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Значит профессию меняйте. Или вы просто поныть?
так легко як 2 пальця об асфальт
Тарабарщина• 04 мая в 11:46
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Як знайти те, що дасть заробіток і можна осилити паралельно з роботою, яка є, бо жити на щось треба, враховуючи, що вже під 50.
Мандолина Бу• 04 мая в 11:50
Ответ дляТарабарщина
Пізнувато ви надумали.…
А раніше як ви без нормального заробітку жили/живете?
Губи з філером• 04 мая в 12:35
Ответ дляУказка
Вчіться тому, чим можна заробляти не тільки у вашому місті
Ну от я переїхала в надії на роьоту, рік опановували нову для себе професію у відлілі, тепер знову замкнене коло як у авторки: замовлення немає, не відомо коли щось буде з контрактів , нас за вл.рахунок і що знову по колу?
Губи з філером• 04 мая в 12:35
Ответ дляМиловидна леді
Куди мігрувати?
Губи з філером• 04 мая в 12:36
Ответ дляТарабарщина
От ті самі думки.
Губи з філером• 04 мая в 12:38
Ответ дляМандолина Бу
Пізнувато ви надумали.…
До війни і думок таких не було. Я працювала в цивільній авіації за дипломом, стабільна робота завершилася в день, коли почалася війна.
Указка• 04 мая в 12:57
Ответ дляГуби з філером
А який інакший вихід?
Указка• 04 мая в 12:58
Ответ дляМалая еще та
так легко як 2 пальця об асфальт
А хто вам обіцяв, що буде легко?
Миловидна леді• 04 мая в 12:59
Ответ дляГуби з філером
Куди мігрувати?
Там де робота. Згадайте часи Великої депресії, коли без роботи лишилися мільйони людей. Більшість просто виїхала звідти, де колись все було.
Сяду на шию, дорого!• 04 мая в 13:16
Ответ дляТарабарщина
Садиться за компьютер/ планшет/ноут/телефон и изучать информацию.
Сяду на шию, дорого!• 04 мая в 13:17
Ответ дляМалая еще та
так легко як 2 пальця об асфальт
Вы поныть. Поняла
Губи з філером• 04 мая в 15:36
Ответ дляМиловидна леді
Теж думаю рухатися...але стримує сім´я