Не зви чайна• 04 мая в 22:14
Взуття підлітку дівчинці вузька стопа, без підйому 40-41р де?!
Муки вибору, взуття на літо. Босоніжки. Стопа вузька,без підйому. Дочь купити ще той квест. Якщо закрите взуття ще якось простіше. То відкрите то взагалі, треба щоб ще й сподобалось. Може якісь фірми магазини є. Київ
Не зви чайна
• 04 мая в 22:19
Ответ дляСнегурочко
Так а в чому проблема? 40-41 є всюди.
Не всюди. І їй все широке
Успокойся_Успокойся• 04 мая в 22:22
у меня 42 р по длине, а в ширина где-то на 39)) беру босоножки экко на липучках по полноте
Не зви чайна
• 04 мая в 22:23
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Підлітки в 14років ессо не носять
Котики-муркотики• 04 мая в 22:24
Ссс - Jenny
Еще в Манго бывают удачные сандалии больших размеров, моей 42-43 брали
ГоловнаЯ• 04 мая в 22:26
Ответ дляКотики-муркотики
Ссс - Jenny
43 у девочки?
Печенюшка• 04 мая в 22:28
автор конкретный магазин не посоветую. я не подросток, но 41-41,5 узкая без подьема, прекрасно вас понимаю. только выделять день и ездить по всем удобным вам магазинам, чтобы что-то найти
по другому у меня не получается подобрать хоть что-то
онлайн давно не заказываю, покатушки дорогие и много пролетов, особенно у инстаграмных продавцов, которые так и не научились мерять стельку от нуля (((
Успокойся_Успокойся• 04 мая в 22:28
Ответ дляНе зви чайна
Підлітки в 14років ессо не носять
пардон)) в вито росси посмотрите босоножки с регулировкой подъема
Не зви чайна
• 04 мая в 22:33
Ответ дляПеченюшка
Пробувала на инсайтах, по опису, задовбало,все повертати. В онлайн магазинах теж, пишуть що підійде потім , знову возврат. Так ще й модне ж хочеться а не спортивне.
Да_Я_Така_• 04 мая в 22:36
Ответ дляКотики-муркотики
Ссс - Jenny
Мій страшний сон.
В чоловіка 45,5, в старшого 45, в меншої поки 39-40 12 років, сподіваюсь що так і буде
Кто крайний?• 04 мая в 22:41
Ответ дляНе зви чайна
Не всюди. І їй все широке
ecco подивіться, я сьогодні купила такі дуже дешево, вони не тільки вузькі, а ще й устілка анатомічна( для моєї дитини це критично, бо коли пласка, вона не може ходити)
Лунтик-паунтик• 04 мая в 22:47
у мене середня по ширині нога, 41 розмір, то мені багато завузьких босоніжок у Ecco, і якість хороша.
Губи з філером• 04 мая в 23:09
Ответ дляНе зви чайна
минорки кожа стелька 26.5-500грн продаю на олх.
Не зви чайна
• 04 мая в 23:19
Ответ дляДа_Я_Така_
Мій страшний сон.
В моєї в 12 теж був 39-40, зараз 40-41р їй 14, converse на зиму то взагалі 42 брали. В мене 36 в чоловіка 43 в сина 44-45 йому 16.
Не зви чайна
• 04 мая в 23:20
Ответ дляАнтиТанкист
В Скечерс можно подобрать
Скечерс на широку ногу.
Не зви чайна
• 04 мая в 23:21
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я знаю про ессо, в самої вузька нога. Але підлітки в 14 років в таких не ходять
АнтиТанкист• 04 мая в 23:49
Ответ дляНе зви чайна
Скечерс на широку ногу.
Там есть на разные ноги
Котики-муркотики• 05 мая в 00:02
Ответ дляДа_Я_Така_
Мій страшний сон.
Нет. Будет столько, сколько природой заложено. Если у девочки планируется рост под 1.80, то размера 39 уже маловато.
Не нагнетайте, я все на 42+ с узкой ногой нахожу. И в умеренном ценнике. И модное молодежное. Сейчас это просто задача, а не проблема.
Не зви чайна
• 05 мая в 09:18
Ответ дляАнтиТанкист
Там есть на разные ноги
Ми там були не підходить