Домовенок Кузя• Изменено 05 мая в 10:15
Help! Проблема з реєстрацією на Amazon
Хто знає, що робити - не можу створити акаунт на Амазоні через те, що не приходять смс з кодом для реєстрації номеру телефону((
В когось таке було? Як вирішили питання?
Марічка• 05 мая в 11:02
Не приходять смс с кодом реєстрації для амазон?Інколи достатньо перезавантажити телефон,або може ви номер вводите не в міжнародному форматі
Гидроусилитель руля• 05 мая в 11:00
спробуйте інших опреаторів, бува на київстар не приходить, а на лайф так.
Домовенок Кузя
• 05 мая в 12:15
Ответ дляМарічка
В формі для реєстрації вже фіксований міжнародний формат +380..., його неможливо ввести не в міжнародному форматі. Перезавантаження телефону теж пробувала - ефекту 0((
Домовенок Кузя
• 05 мая в 12:15
Ответ дляГидроусилитель руля
Нажаль, користуюсь тільки одним оператором
Домовенок Кузя
• 05 мая в 12:20
Вже познаходила в інтернеті масу дописів українців з такою самою проблемою за 25-26 роки((
Пишуть, що ті, хто реєструвався раніше, не мали проблем, ба більше, Амазон при створенні акаунта верифікував тільки емейл, тел навіть не був потрібен
Марічка• 05 мая в 12:21
Ответ дляДомовенок Кузя
Може спробуйте зареєструватися по емейлу чи виберіть опцію дзвінка,замість смс
Домовенок Кузя
• 05 мая в 12:24
Ответ дляМарічка
Зараз на Амазоні перший етап верифікації - по емейл (з цим все Ок), а другий етап - верифікація номеру телефону - не щось одне, а обидві верифікації, нажаль((
Марічка• 05 мая в 12:24
Або ще в налаштуваннях телефона може у вас включилось блокування номерів від невідомих відправників
Домовенок Кузя
• 05 мая в 12:25
Ответ дляМарічка
Перевіряла ще зранку - з цим все Ок
Гидроусилитель руля• 05 мая в 12:55
Ответ дляДомовенок Кузя
тел чоловіка, подруги, він все одно тільки для реєстрації.
naxodki_youtube• 05 мая в 15:01
Ответ дляГидроусилитель руля
не зовсім хіба що його потім змінити. Деколи треба СМС код (OTP пароль присилають щоб залогінитись - додаткові методи безпеки)
Домовенок Кузя
• 05 мая в 17:22
Ответ дляnaxodki_youtube
на Vodafone проходить. може бути справа в операторі
В мене якраз Водафон))
Домовенок Кузя
• 05 мая в 17:23
Ответ дляnaxodki_youtube
Саме цей ОТР пароль мені і не приходить((