Мстящий за Зайца• Изменено 05 мая в 13:01

Куди бюджетно поїхати в липні з дитиною? Море.

З України.
Чарочка діда• 05 мая в 13:53
Ответ дляХвилювАллочка
Бюджетно можна було планувати десь у лютому. А зараз вже все по високих цінах, тим паче у липні вже високий сезон
Так, я бронюю в листопаді-грудні на літо і суттєво економлю

ХвилювАллочка• 05 мая в 13:54
Ответ дляМстящий за Зайца
50 тис
Смішно. За такі гроші лише поїхати можна, ну максимум жити. А на харчування вже не вистачить. Хіба що десь у Миколаївській області якщо там дозволено купатись або Одесі, далеченько від моря зняти квартиру і максимум тиждень.
ХвилювАллочка• 05 мая в 13:55
Ответ дляМлинці зі смайликом
Дивіться дешевше готелі, я за 40 з дитиною тиждень відпочивала минулого року
Ключове - минулого року
Туфли в чешуе• 05 мая в 13:56
Ответ дляЛісАпетная
Квартира 1+1:-650€+клининг 60€+коммунальные
Цены есть как меньше, так и до космоса
VIP Mama• 05 мая в 14:04
Ответ дляЛісАпетная
Из Киева поезд до Ужгорода,потом трансфер до Будапешта, самолёт до Анталии и трансфер до Алании.Села сегодня посчитать всю сумму и офуела.
Ценник, согласна, можно офигеть. А меня больше пугает дорога... Еще туда можно вынести, потому, как впереди отдых. А назад? Это же ад кромешный и отдыха не захочешь: поезд, автобус, самолет машина. Нет, это для меня не отдых.
Млинці зі смайликом• 05 мая в 14:07
Ответ дляШотуткоїться?
Болгарія - це бідна країна з низьким рівнем безпеки, я б сказала, що у Молдові рівень безпеки вище, хоч це ще бідніша країна.
З вашого досвіду, що там з вами відбулося?
Млинці зі смайликом• 05 мая в 14:11
Ответ дляРожайтретьего
Знакомая купила Крит на двоих за 800 евро с завтраками, вылет из Бухареста. Как добираться до Бухареста еще не придумала )
Це ще євро по 100-150 на кожного в дві сторони, як не більше.

Хвігура мічти• 05 мая в 14:12
Ответ дляЛісАпетная
Там аппарты дороже Турции и они рядом не стоят с квартирой,которую я снимаю в Турции
Ну то знімайте в Туреччині, я що, вам раджу?
Кому треба, той знаходить апарти з двома спальнями і парковкою за 60 євро, біля моря. І без кацапів, якими насрано в Аланіі.
Турагенція Tourdream• 05 мая в 14:15
Ответ дляМстящий за Зайца
50 тис
Якщо у Вас вже є досвід поїздок автобусом, поживиться Італію, Ріміні.
Все включено там звичайно не буде, але повний пансіон, чи сніданки - вечері + напої - десь 40-44 тис грн у липні на двох.
Плюс, можливо поїхати на цікаві екскурсії, у Венецію наприклад.
Млинці зі смайликом• 05 мая в 14:17
Ответ дляХвилювАллочка
Ключове - минулого року
Я і цього року його дивилася, може на пару тисяч дорожче став, і я купувала тур влітку, за 3 тижні до поїздки, а можна було раніше досить дешевше взяти. Тому не згодна з вами.
ЛісАпетная• 05 мая в 14:27
Ответ дляХвігура мічти
Удалено администрацией...
Айболитная• 05 мая в 14:30
Ответ дляЛісАпетная
Учтите,что сейчас берут отпечатки и сканируют морду лица,нас сегодня в Будапеште 3 часа промариновали и это была ночь,что там днём творится,даже подумать страшно.
А зачем это делают?
Жирафовое варьенье• 05 мая в 14:36
Ответ дляМстящий за Зайца
Останні три роки їздили до Болгарії. Дуже комфортний відпочинок. Все влаштовувало.
Зараз ціна виросла вдвічі.
Албания ,черногория
ЛісАпетная• 05 мая в 15:21
Ответ дляАйболитная
А зачем это делают?
Новые правила
Женщинас• 05 мая в 16:44
Ответ дляБроніки для Моніки
Турцию посмотрите. Можно отель на любой кошелек выбрать, конечно all inclusive не будет, но тем не менее
Моя подруга забронила за 51 к. 9 ночей в Мармарисе тройку нормальную,олл
Женщинас• 05 мая в 16:45
Ответ дляХвігура мічти
Найбюджетніше з пристойного моря - Албанія, на мій смак. Тільки не Дурес і ко, а Іонічне море.
Очень долго ехать (((
Женщинас• 05 мая в 16:47
Ответ дляХвилювАллочка
Туреччина, Мармаріс, 3* All
18 червня (9 ночей + 1)
28 червня
Standard Room (один дорослий і одна дитина (12 років)
Все включено
52 000 грн
Коленная ложечка• 05 мая в 20:00
Іспанія? Болгарія? Туреччина?
Шукайте все самостійно! Готелі шукайте на Booking, порівнюйте ціни на Hotels.com. Деякі готелі є тільки на Гугл мапс. Також можна ходити на сайти самих готелів.
Сподобався дуже jump2spain сайт, іноді бувають тільки там! за півціни готель
Гидроусилитель руля• 05 мая в 20:57
Ответ дляМстящий за Зайца
50 тис
Нікуди

А у нас макарошки• 05 мая в 23:55
Ответ дляРожайтретьего
Из Одессы в Бухарест 5-6 автобусов каждый день. Плюс ещё те, что с пересадкой в Кишинёве
Рожайтретьего• 05 мая в 23:56
Ответ дляА у нас макарошки
Она в Днепре. Дорога обещает быть не скучной )
А у нас макарошки• 05 мая в 23:59
Ответ дляРожайтретьего
Был прямой автобус из Днепра, но тоже через Одессу.
Я один раз ехала, очень забитый был.
Рожайтретьего• 06 мая в 00:12
Ответ дляА у нас макарошки
Я один раз ехала, очень забитый был.
Она пока раскачивается ) Тур на июль, время есть
Шотуткоїться?• 07 мая в 01:58
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я туди б і не поїхала. Просто б боялась.