Добродійка• 05 мая в 22:04

Каким цветом перекрыть, чтоб закрасить?

Черный, темносиний, хаки или красный с блесточками?
delphoto
3@йk@• 05 мая в 22:17
Ответ дляЗвоночек
Не сильно то і легко, 7 міс пігулок, лакі, місяць на протиалергічних бонусом, таблетки для печінки, 9міс росте ніготь на нозі, стільки часу майже пити ліки, які не три коп.коштують
Які ліки вам призначили, від чого

Роздратована шкіра• 05 мая в 22:17
Ответ дляСарафанное радио
Он бывает только на одном ногте?
Я почему-то думала, что остальные ногти тоже заражаются.
да, может быть только на одном
Звоночек• 05 мая в 22:19
Ответ дляПлекаю думи
Можете поділитися як. Тобто вам його знімали? Чи обійшлося?
У мене не так було, як у автора, мені спиляли все уражене, назначили ламікон в таблетках і біотин, щоб скоріше ріс, до дупи той біотин, через місяця 3 у мене почалась страшенна алергія, такі набряки були, наче бджоли покусали, препарат не відміняли, колои протиалергійне, виписали для печінки ще, пила довго, ніготь майже відріс, потім назначили лак Цикло 200, мажу і дрсі ним, а це вже другий рік пішов, його багато, мажу для профвлактики вже.
Звоночек• 05 мая в 22:19
Ответ для3@йk@
Які ліки вам призначили, від чого
Від грибка, Ламікон у таблетках
ivareka• 05 мая в 22:19
вора облили кипяточком и сразу за педикюр... спешите жить
Точу ляси• 05 мая в 22:29
Ответ дляЗвоночек
Я виділила 1000грн, сходила до подолога, вона невірно взяла зіскоби, я заплатила за аналіз 1200, а потім вона сказала, що вона не лікар і мені до дерматолога, я все перездавала, лікувалась 8міс у дерматолога, до дупи ці подологи з дипломами, які самі собі роздруковують
А у меня было наоборот
Дерматолог врач меня не вылечила
А вылечила именно подолог
Грибок ногтя
Томатико• 05 мая в 22:33
Ответ дляСама собі лікар
Выделить 1000 тыс грн, сходить у подологу, если надо будет повторно и забыть про этот ужас на всю свою жизнь и красить не придется. Сколько лет, а вы все мучаетесь. Неужели не хочется вам летом пройтись в открытой обуви?
Откуда у нее миллион?