Ку ка ку ка ку• 1 час назад

Сказала на емоціях, що подобається друг

Спілкувалась місяць з чоловіком і так сталось, що після сексу він охолов. Пише мені лише формально, там привіт, як справи. Суттєво холодніше ніж до. Вдвох ми з ним не бачились, лише якось гуляли в компанії з його другом. Він ще з початку почав мені рекламувати свого друга, казав: ну може він тобі сподобається більше ніж я. Писав мені, що його друг дуже гідний та серйозний чоловік, я можу в цьому сама переконатись. В результаті я на емоціях йому сказала, що мені подобається його друг. Тепер він мені пише, запрошує на побачення. Але насправді мені подобається він, а не його друг. Мені було трохи боляче через таку його холодність ось і сказала. Як тепер бути?
Аннуитет• 1 час назад
Забити на обох, вони вважають вас давалкою. Обоє.

Блиск думки• 1 час назад
Эта история уже была
Ищу Аленя• 1 час назад
Думати перед тим, як ляпати язиком.
Дівчина Гілмор• 59 минут назад
І як ото воно буде? Пользовали всі?
Репетиторша• 58 минут назад
Никак не быть. Забыли и пошли по жизни дальше
автор Ку ка ку ка ку • 58 минут назад
Ответ дляАннуитет
В мене з ним був секс тому, що сподобався мені дуже
Пушка заряджена• 57 минут назад
Ответ дляБлиск думки
Эта история уже была
Там був ще один персонаж - алкоголь

автор Ку ка ку ка ку • 57 минут назад
Ответ дляДівчина Гілмор
І як ото воно буде? Пользовали всі?
Та я не хочу нічого з його другом. З ним хотіла, бо подобався сильно
Вільний митець• 57 минут назад
Действие вызывает противодействие) не надо в отношениях женщине заморачиваться
Зажуженная Жужжа• 57 минут назад
Ответ дляБлиск думки
Эта история уже была
Не мешайте работать.
Молода і нерозважлива• 57 минут назад
Переключайтесь. Ничего серьезного здесь уже не будет. Всем нам когда то кто то нравился, ничего страшного.
Дівчина Гілмор• 56 минут назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
То він дурень, нашо вам дурень?
Аннуитет• 56 минут назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну і він розказав другу, що ви легкодоступна, тому тепер друг хоче на кривій козі підʼїхати.
Блиск думки• 55 минут назад
Автор, а как так получилось, что вдвоем с мужчиной вы не виделись, только с его другом втроем, а секс вдвоем был, а не втроем?
пАлАвинкА• 55 минут назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вы охренели, была тема, что вы пьяная и ро глупости наболтали.
Репетиторша• 55 минут назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Но он же вас отшил
автор Ку ка ку ка ку • 55 минут назад
Ответ дляДівчина Гілмор
То він дурень, нашо вам дурень?
Ви праві, не потрібен) але так закохалась в нього, краще видалю і заблокувати обох, щоб забути це все.
автор Ку ка ку ка ку • 54 минуты назад
Ответ дляБлиск думки
Ми бачились вдвох до сексу, а після лише один раз погуляли в компанії з ним та другом і все
автор Ку ка ку ка ку • 54 минуты назад
Ответ дляРепетиторша
Но он же вас отшил
Так, дуже охолов. Але писав кожен день формально, ось я і бовкнула за друга

Sgreen• 53 минуты назад
Ви вмієте говорити чоловіку прямо чого хочете? Чого ви боїтеся? З тексту видно, що обоє чоловіки вас не сприймають як цікаву людину. Один отримав секс, інший з розповідей першого - хоче теж сексу. Все. Де дії хоч одного у ваш бік без сексу?
Репетиторша• 53 минуты назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Забейте
автор Ку ка ку ка ку • 51 минуту назад
Ответ дляSgreen
Я боялась йому сказати, що він мені подобається. Бо з його поведінки розуміла, що я йому напевно ні ну або не сильно.
Баба Йога• 50 минут назад
Они наверно хотят с вами замутить мжм
Видна міленіалка• 49 минут назад
Ви писали що пьяненька це сказали.
Що ж тепер зробиш.
Тепер і цьому скажіть шо подобається.
пАлАвинкА• 48 минут назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Тролляка, записуй фантазии, если склерозом страдаешь
Пригощаю кашею• 47 минут назад
Искать третьего . Это как себя нужно не уважать, чтобы человек тебе говорил что ты не нравишься , предлагал друга , а вы за ним все равно убивались . Автор, прийдите в себя . Это не мужик с которым в полжизни прожили и что то там сохранить пытаетесь , это просто рандомной тип, которых полно
ЛисичкаСестричка• 37 минут назад
Автор,все просто.Не пишите в ответ ничего,да и всё.Вам вообще не обязательно отвечать тем,кто своих барышень как эстафету передает.
Ласую колобками• 6 минут назад
Сходить на свидание с тем другом. И обсуждать первого, секс с ним и все такое.
Второй от такого сам отпадет, если у них с другом нет обычая делить женщину.
Первый скорее всего заинтересуется вами опять чисто из конкуренции .а вы уже в курсе, что теперь его еужно матросить.
Вам профит. Ходите на свидания, мстите за мороз первому.