Садова гойдалка• 06 мая в 23:26

Водафон пакет на 1 год

Водафон предложил пакет за 2100 на год, вместо обычного 330 грн, думаю это выгодно. Как думаете подключаться или подождать? Никогда не подключалась так на целый год вперед, это реально выгодно?
Бабка-ежика• 06 мая в 23:28
Я завжди підключаю цю послугу, вже 3 роки, і дітям, і чоловіку, і мамі....

Слава Українi• 06 мая в 23:38
Тільки сьогодні поповнила сину на 3300, замість щомісячних платежів 330.
У вас шикарна пропозиція, зазвичай, вона недовго, тому поки будете думати, вона тю-тю
Царевна в уггах• 06 мая в 23:58
Я бы подождала. Моим детям пришло предложение 1000 за год
ИМХОля• 07 мая в 00:01
Подключила за 1000 ,подождите предложут
Меряю от 0• 07 мая в 00:01
Я пользуюсь такой услугой и для мобильного, и для интернет. Очень удобно. Но я намного дешевле подключала.
Морожена_курка• 07 мая в 07:35
Воспользовалась и пополнила за 1100.
В том году предложили за 365 гривен эа год.
автор Садова гойдалка • 07 мая в 08:36
Ответ дляМорожена_курка
Воспользовалась и пополнила за 1100.
А как вам предложили? Вы не пополняли пакет?

Морожена_курка• 07 мая в 09:51
Ответ дляСадова гойдалка
У меня это второй номер, не основной. Не пополняла пакет месяца 2 и предложили акцию 1 грн.. за один день.
В этом году сразу предложили 1100 грн.. за год.
Ні грама• 07 мая в 10:17
Вже багато років так підключаю і собі, і дітям.
Правда, супервигідних пропозицій по 365-1000 не отримувала, тому що номер основний, вичікувати кілька місяців без поповнення не варіант. Але навіть так це дешевше і зручніше. Ніяких прихованих ’приколів’, просто щомісяця нараховують пакет автоматично.