Свідок Перемоги• Изменено 1 час назад
Зарабатывать 40.000 и платить 4.500 налога?
Насколько это нормально на сегодня в Киеве?
При том чтобы эти 40 заработать ежедневная работа, иногда на выходных
А по факту 35.500 получается
каких-то других перспектив нет, пока что
А по факту 35.500 получается
Как_б_не_так• 58 минут назад
Ответ дляСвідок Перемоги
работаю в двух компаниях по графику - есть клиент, платят за отработанные часы. нет - ничего и не заплатят
условно клиент платит 3000 грн за услугу, я получаю 1500 на фоп, 1500 работодатель получает за оказанную мной услугу
Ото ви даремно не обговорили податки. Якщо у вас така форма оплати, це перше, що вам вартувало уточнити. А то роботодавець тільки отримує прибуток.
Свідок Перемоги
• 57 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
обдумаю как это сформулировать и обговорить
Потішаюся• 55 минут назад
Ответ дляСвідок Перемоги
договаривались бы чтобы налог работодатель оплачивал?
Это оговаривается перед отправкой оффера, вы говорите сумму нет или Гросс. Не понимаю, что вы тут хотите. Налоги в Украине низкие.
Потішаюся• 54 минуты назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Если вы не оговариваете на берегу, компания по умолчанию дает Гросс. Хотя по хорошему вам должны были предупредить. Может и сказали, может и в договоре прописано, но вы пропустили.
Злюка бобер• 53 минуты назад
Ответ дляСорока-ворона
а потім автору дроблення бізнесу пришиють і затягають по перевірках... так собі ідея з ФОП якщо чесно....
Якщо там компанія котра дробить на ФОП щоб оптимізувати податки з найманців. Тим більше зараз за те дроблення плотно узялися...
Этих тонкостей не знаю.
ЛеньГуглить_правда• 51 минуту назад
Ответ дляСвідок Перемоги
А ви самі не готові шукати клієнтів ? ТОді матимете більше і ваш ФОП виявиться плюсом в такому випадку. Якщо б вас оформили по договору ЦПХ чи в штат, платили б -23% від з/п, а так 11% але є додаткові рухи у вигляді самостійної сплати податків і звітності, розглядайте це як плюс на перспективу, шукайте свої клієнтів, нових, пропонуєте їм трошки кращі у мови але напряму.
ЛеньГуглить_правда• 50 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
Ну так отож - це і є дроблення. Саме за це зараз і узялися... В розумінні ДПС це метод ухилення від податків. Певна логіка в тому є, бо податки ФОП виходять значно менші ніж якби вони були найманцями + на них би розповсюджувався трудовий кодекс, колдоговор і інше. А так роботодавець по суті не несе ніякої відповідальності, суттєво економить на податках і ще й працівник ніяк не захищений.
Дроблення, це коли автор отримує постіно тільки від одного клієнта кошти, якщо є два - три, вже можна казати, що це самостійна діяльність, ніякого дроблення.
Оце фіфа• 49 минут назад
Ответ дляМарічка
у вас третья группа?
у меня на второй столько налогов за месяц
только налог 2%, а не 5
У вас на второй налог 2%? Что это за такая интересная вторая группа?
Сорока-ворона• 49 минут назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ознак дроблення багато. Не бачу сенсу сперечатися. Моє повідомлення було для автора щоб вона розуміла що ризик перевірок і штрафів є і з цього боку.
Оце фіфа• 48 минут назад
Ответ дляЛасковая_львица
Заработать 3600€, а на руки 2300€
Но это налоги. Без налогов государство не может функционировать
Наше и с налогами не может
ЛеньГуглить_правда• 42 минуты назад
Ответ дляСорока-ворона
Тому автор має бути зацікавлена в ’своїх клієнтах’, вивчити ризики дроблення і прийняти ’’контрміри’ , щоб мати підстави стверджувати, що це іі діяльність. Застереження актуальне але у нас купа бізнесів які так працюють.
Мішечок щастя• 35 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
то то розетка бедная , алло и фокстрот ...взялись, ага
Томатико• 20 минут назад
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вам повезло что как фоп платите. Были бы наемным - списывались бы в 2-3 раза больше.
Разве фопы платят меньше, чем наёмник работники?
Свідок Перемоги
• 17 минут назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
я трохи не зрозуміла, а які саме мої ризики, що я працюю на компанію? я надаю послугу і з кожної послуги сплачую податок, чи що може бути ще?
ЛеньГуглить_правда• 8 минут назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Забийте в гугл - дроблення ФОПів, прочитайте уважно, почитайте, що має бути, щоб до вас таких питань не виникало. Попереджений — значить озброєний.
Дроблення бізнесу через ФОП — це схема, за якої велике підприємство штучно розподіляється на декілька ФОПів (зазвичай на спрощеній системі) для мінімізації податків, зокрема, щоб не перевищити ліміт доходу та не платити ПДВ.Податкова служба (ДПС) активно виявляє такі схеми, оскільки вони порушують принципи чесної конкуренції та призводять до недоотримання бюджетних коштів.🚩 Ознаки дроблення бізнесу (на що дивиться ДПС)Податківці аналізують діяльність за такими критеріями:Спільна інфраструктура: Використання однієї IP-адреси, одного офісу/складу, однакових номерів телефонів, РРО або банківських терміналів.Пов´язаність осіб: ФОПи є родичами або працівниками (бувшими чи діючими) основної компанії.Фінансова залежність: Гроші переходять між ФОПами або від компанії до ФОПів за сумнівними договорами (наприклад, ’консультаційні послуги’).Спільний персонал: Один і той самий персонал обслуговує діяльність усіх ФОПів.Один банк: Всі ФОПи відкрили рахунки в одному банку та часто обслуговуються одним бухгалтером.’Револьверна’ схема: Як тільки один ФОП наближається до ліміту доходу, діяльність перемикається на іншого ФОПа.Однакові види діяльності: Всі ФОПи займаються одним і тим же, маючи однакові КВЕДи.🛡️ Як уникнути претензій податковоїЩоб уникнути донарахування податків (ПДВ, податок на прибуток, ЄСВ) та штрафів, важливо, щоб кожен ФОП виглядав як самостійний суб´єкт:Реальна незалежність: ФОПи не повинні залежати один від одного. У кожного своя діяльність, свої контрагенти.Різні ресурси: Орендуйте різні офіси, використовуйте різні пристрої (ноутбуки, телефони) та IP-адреси.Обґрунтовані договори: Договори між ФОПами та компанією повинні мати економічний сенс, а не лише податкову вигоду. Уникайте формулювань, які дублюють штатні обов´язки працівників.Різні КВЕДи: ФОПи повинні займатися різними, хоч і суміжними, видами діяльності.Документальне підтвердження: Зберігайте акти виконаних робіт, рахунки, докази реального надання послуг (не лише папери).Уникайте схеми ’родичі-ФОПи’: Якщо ФОПами є лише родичі директора, це виглядає підозріло.⚠️ Наслідки дробленняПри виявленні ознак дроблення податкова перекваліфіковує діяльність на велике підприємство, що тягне за собою:Донарахування податків (як для юрособи, зазвичай 18% ПДВ та інші).Штрафні санкції.Кримінальна відповідальність (за умисне ухилення від сплати податків).Важливо: Навіть якщо ФОП вже закритий, перевірити його можуть за останні 3 роки (1095 днів).
https://www.youtube.com/shorts/wSGiKMV1Ccs
Сорока-ворона• 3 минуты назад
Ответ дляМішечок щастя
Так в тому і пробокма,що на ризику іяк раз не крупні гравці, а дрібнота типа автора. Бо в перших там купа бухгалтерів і вибудовані схеми оптимізації. І юристи, і адвокати наявні. А автор якщо що буде сам за себе...
Сорока-ворона• 1 минуту назад
Ответ дляТоматико
Набагато менше. Саме тому крупні бізнеси і дроблять на десятки ФОП. Це метод зменшити податки. Плюс леякі ще й брлицями можуть не бути. Взагалі суцільний профіт.
Сорока-ворона• только что
Ответ дляСвідок Перемоги
Про дроблення ісйого ризики купа роз´яснень на ютубі. Подивиться.