Мюллерная• вчера в 14:27

Цінність саморозвитку

А що для вас саморозвиток?
Останнім часом це все якось хайпово переоцінено
оці всі курси, книжки, почитай, піди виясни... це не саморозвиток. це потребітельство інформації. часто не дуже усвідомлене.
А саморозвиток - це коли ви самі до чогось прийшли. методом дослідження теми, пошуків, аналізу і роздумів

А курси це якась імітація. дофаміновий укол. який навіть не завжди проходять, не говорячи вже про практичне використання
Бува і таке• вчера в 20:21
Ответ дляМюллерная
і я вам вкотре повторюю. я нікого не знецінюю. з чого ви взагалі це взяли
Перечитайте себе, може таки дійде, хоча я вже сумніваюся.... Навіть те, що вам про це сказала не одна людина, не наш овхнуло вас на думку, що щось таки не ьак

Своего не предлагать• вчера в 20:22
Ответ дляМюллерная
Мені цікава тема ші і оптимізації. це якби моя спеціалізація.
раніше були популярні боти в телеграмі. але по суті вони то збиралися на конструкторі. особо там нічого не створювалось
Интересно самой сделать :
Например бот : хочу разобрать ситуацию долбаю его своим « не сходится «»
Оптимизировать можно свою позицию , чтобы легко искать именно мои корневые задачи .
Кое-что у меня купили испанцы ( п.о) ,
Я бы с вами побеседовала , но директивный стиль общения с людьми
Дівка в намисті• вчера в 20:37
Тут про торти писали, навчитися пекти торт навіть за рецептом, навіть з тетока, звичайно це саморозвиток. Бо людина яка невміла пекти, проявила зацікавленість, тобто сама себе замотивувала, проявила волю, бо займатися тим що не вмієш складно, виділила час, отримала досвід і нову навичку
Це абсолютно саморозвиток